שירותי אבטחה ושמירה

שירותי אבטחה ושמירה

בודקים ביטחוניים, מאבטחים, שומרים וסיירים אמונים על שמירת הביטחון

הבטחת שלומם של אזרחי המדינה וביטחונם של עסקים, מתקני תעשייה ומוסדות ציבור, הוא אתגר דינמי הדורש מענה איכותי מתמיד.
לא די בכוחות הצבא והמשטרה, כדי להבטיח שכל אדם, רכוש ומבנה יהיו מוגנים מאיום פלילי או ביטחוני, לכן יש צורך גם בחברות אבטחה, הפורסות מוקדים, אנשי מקצוע ומערכות ממוכנות בכל רחבי הארץ. לצד פתרונות האבטחה האלקטרוניים, המהווים תוצר של טכנולוגיה מתקדמת, נמצאים המאבטחים, השומרים והסיירים.

שילוב סינרגטי של ותק ועדכנות, חדשנות טכנולוגית ומצוינות אישית, מאפשר למומחים של קבוצת G1 לתת מענה משולב לאתגרי אבטחה מורכבים.
אנו בוחרים להציב את האדם במרכז, ולתת לעובדינו את התנאים המקסימליים לצמיחה, הכשרה וקידום ולכן באפשרותנו להציע שירותי אבטחה ושמירה מתקדמים.

שירותי האבטחה והשמירה של G1

G1 אבטחה מציעה ללקוחותיה מבחר שירותים המתבצעים על ידי גורמים שונים:

  • הבודקים הביטחוניים שלנו אחראיים לסינון קהל ואבטחת רשתות קמעונאיות, מרכזים מסחריים, בנקים, מוסדות רפואיים וכיוצא באלה. ניתן להיעזר בבודקים ביטחוניים נושאי נשק או שאינם חמושים.
  • מאבטחים בכל רמות ההכשרה מגנים על משרדי ממשלה, מתקני תחבורה ימית, רשתות קמעוניות ומפעלים. אנו מתאימים את רמת ההכשרה של המאבטח לאמות המידה המקצועיות הנדרשות באתר הלקוח.
  • השומרים של G1 אבטחה אחראיים לביטחונם של מתקני תעשייה ומפעלים בהם מייצרים ציוד וחומרים יקרי ערך. באירועים חריגים – אחראים השומרים לתגובה מבצעית מותאמת.
  • סיירים רכובים היוצאים לסיורים יזומים לפי נהלי האבטחה, או מגיבים מבצעית לאירועים חריגים.
  • מפעילי ציוד שיקוף ושערי גילוי מתכות מוסיפים עין אנושית מקצועית עתירת טכנולוגיה לבדיקת כבודה או מטען.
  • קציני ביטחון בעלי הכשרה, אימון וסיווג מקסימליים, מטעם קבוצת G1. קציני הביטחון נעזרים במוקד ייעודי ועוברים ריענון מקצועי במהלך כל תקופת עבודתם.

לצד שירותי האבטחה והשמירה מספקת G1 שירותי כוח אדם נוספים:
עובדי קבלה המעניקים שירות לקוחות איכותי וייעודי במשרדים, בנקים ומוסדות ציבוריים ופרטיים, סדרנים המכווינים את הקהל בכנסים ומופעים, ודואגים לסדר הציבורי
ומפעילי חדרי בקרה המומחים בהפעלת מערכות ניטור ובקרה משוכללות.

כוח האדם המיומן שלנו מקבל תמיכה והנחייה צמודה ומלאה ממוקדים הפעילים 24 שעות ביממה.

למידע נוסף על שירותי אבטחה ושמירה
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם