חשיבות התקנת מצלמות אבטחה בנכס שלך

מצלמת אבטחה G1
חשיבות התקנת מצלמות אבטחה בנכס שלך – קבוצת G1

מצלמות בבתי עסק

כיום מצלמות אבטחה אינן משמשות רק כגורם הרתעה בבית העסק אלא גם כגורם המתעד התרחשויות בזמן אמת וכלי לתחקור אירועים בדיעבד.

למי מתאימה התקנת מצלמות אבטחה?

בעבר התקנת מצלמות האבטחה, היתה נפוצה בעיקר בבתי עסק גדולים, במפעלים, במחסנים ובבתי יוקרה, מקומות המועדים לפריצה. כיום, התקנת מערכת מצלמות אבטחה לעסק ולבית היא כבר לא מותרות.
מצלמות האבטחה הפכו למבוקשות יותר ויותר וזמינות גם לעסקים קטנים, בנייני ובתי מגורים. אלו נעזרים באמצעים טכנולוגים מתקדמים לצורכי הרתעה, הגנה ופיקוח.

בעלי עסקים ממגוון מגזרים במשק בוחרים להתקין מערכות מצלמות למיגון העסק, בין אם מדובר בעסק קטן או גדול. מצלמות האבטחה משמשות כאמצעי פיקוח ישיר על העסק במקרים בהם מאוחסנת בו סחורה, כשקיימת תנועת כספים, או כאשר נחוץ פיקוח על העובדים ומעניקות שקט נפשי לבעלים.

במרחב הביתי, הורים רבים בוחרים כיום להתקין מצלמות אבטחה בבית כשהילדים נמצאים לבדם וצופים בהם בזמן אמת. שאלות כמו האם הילד אכל את ארוחת הצהריים או עם מי הוא מבלה כעת ומה מעשיו, מוצאות מענה ישיר וההורים יכולים לקנות לעצמם שקט נפשי. בנוסף, משמשות המצלמות לביקורת והשגחה על הבית בזמן שבני הבית נמצאים מחוצה לו. משפחות רבות משתמשות במצלמות על מנת לבחון את הנעשה בתוך הבית כאשר הילדים עם מבוגר אחר. ילדים להורים מתבגרים עצמאיים או תלויים במטפלות בוחרים היום להתקין מצלמות לא למטרות אבטחה אלא למטרות ביטחון אישי, תיעוד ופיקוח.

יעילות מצלמות אבטחה והקלטה דיגיטלית

אמצעי הבקרה והאבטחה האלקטרוניים, תופסים מקום נרחב בעולם המודרני. היכולת לתעד את הנעשה בכל מקום ובכל זמן, משמשת כגורם הרתעה יעיל וכאמצעי לדיווח והערכת מצב בזמן אמת. הפתרונות האלקטרוניים הבסיסיים ביותר לשליטה ובקרה הן מערכות טלוויזיה במעגל סגור, ואמצעי הקלטה דיגיטליים.
ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו לאגור ולאחזר מידע רב באמצעי מדיה דיגיטלית קטנים וזמינים. כמו כן מגוון הפתרונות וציוד הקצה (מצלמות) הוא רחב ומתאים לכל תוואי שטח וניתן להתקנה פשוטה ומהירה (באמצעות כבילה או אלחוטי)

מדוע לבחור בנו?

מצלמות אבטחה זה שם המשחק. ג'י וואן, משווקת, מתקינה, מפעילה ומעניקה שירות לתחום רחב של מצלמות, מערכות הקלטה וטלוויזיה במעגל סגור ממיטב היצרנים בעולם ובמגוון היקפים ותצורות החל ממצלמות בודדות וכלה במערכות מורכבות הכוללות מאות מצלמות, אביזרי הקלטה ואמצעי צפייה מרחוק. המערכות שלנו, מוכחות כאמצעי אבטחה בעלי יעילות גבוהה ביישומים שונים. מצלמות אבטחה במעגל סגור נפוצות כיום בכל עסק ובית.

הטכנולוגיה שלנו

מערכות הצפייה אותן אנו משווקים משמשות כבסיס למערכות שליטה ובקרה (שו"ב) ולמערכות חקירת צפייה (אנליטיקה) באמצעות חוקים חכמים המוטמעים במערכות או במצלמות אנו מצליחים להגיע למערכת "לומדת" ולקבל התרעות בזמן אמת ממערכת ההקלטה. בשונה מבעבר המערכות הנפוצות והזמינות כיום הן המערכות הדיגיטליות המתחברות לרשת הארגונית ומאובטחות ברמה הגבוהה ביותר.  המערכת מאפשרת להתחבר ולצפות בזמן אמת ולשחזר אירועים מרחוק באמצעות אפליקציה וחיבור מאובטח מרחוק.

הערך המוסף שלנו

מגוון המצלמות והטכנולוגיות המפורטות מסוגלות להתחבר למוקד הרואה ההיברידי והמתקדם שלG1

הפועל 24/7 ומקבל התראות בזמן אמת מהשטח המטופלות ע"י צוות המוקדנים המקצועי שלנו.

המוקד הרואה מקבל מידע בזמן אמת ממערכות האבטחה, הגילוי והניטור השונות הפועלות בנכס המאובטח. עם קבלת התראה ממערכות אלה, מופעלים אוטומטית מנגנוני תצפית, המאפשרים למוקדנים במוקד הרואה, לאמת ויזואלית את המידע.
התמונה הכוללת והמפורטת מעבירה למוקדנים את המתרחש בנכס המאובטח בזמן אמת.
המוקדנים מעדכנים מבצעית את הלקוח, את צוותי הביטחון והסיור בשטח ובמקרה הצורך, גם את כוחות הביטחון, זאת במקביל למעקב רציף אחרי ההתפתחויות בנכס עצמו.
בנוסף לניטור מידי של מצבים קריטיים, קיימת אפשרות ליזום סיורים וירטואליים, כדי לעבות את מעגל האבטחה השגרתי של נכס או אתר, בזמן העדרם של האחראים עליו, או בזמנים רגישים אחרים. הסיורים הווירטואליים משקפים את המציאות בנכס בכל רגע נתון – מערכת המוקד הרואה תעלה תמונות חיות לחדר המוקד והמוקדנים ייצפו בהן לפי הגדרת חלונות הזמן הרצויים, וכך יוסיפו נדבך של אבטחה מניעתית.