עסקים

עסקים

כל אדם שואף לתחושת ביטחון בביתו ובמרחב הציבורי, אך בעולם העסקים הצורך באבטחה, ביטחון ובטיחות, הוא אקוטי במיוחד. הסיכונים הרבים העומדים בדרכו של כל עסק, בין אם מדובר בעסק קטן או בעסקים חובקי-עולם, דורשים פתרונות אבטחה ובטיחות איכותיים, מורכבים ומותאמים באופן מושלם לצרכי הלקוח.

ב-G1 אנו מודעים לאתגרים הייחודיים של המגזר העסקי ומחויבים למתן מענה מרובד, להגנה על נכסים יקרי ערך, על עובדים, על לקוחות ועל מידע רגיש, שחשיפתו עלולה לגרום לנזק כלכלי בלתי הפיך.
מערכות המיגון והאבטחה שאנו מציעים עונות לנהלי הרישוי העסקי ועומדות בדרישותיהן המחמירות של חברות הביטוח.
טובי המומחים שלנו "תופרים" מענה ייחודי לכל לקוח, המשלב את יתרונותיה של טכנולוגיה מתקדמת עם איכות אנושית חסרת תחליף.

הפתרונות של G1 למגזר העסקי

אבטחה אלקטרונית

אמצעי האבטחה האלקטרוניים שמספקת G1, מתייחסים לכל פן במגזר העסקי.
מאמצעי בקרת כניסה מגוונים המסווגים כל אדם לפי הרשאת הכניסה הרלוונטית, דרך בידוק בטחוני בטכנולוגיות מתקדמות והצבת מערכות משוכללות למניעת גניבה ועד לניטור מתמיד באמצעי מצלמות אבטחה לעסק, הקלטה וגלאים מגוונים הפזורים באזור המאובטח ומתריעים על כל איום המסכן את המבנה, את הסחורה היקרה או את הנמצאים במקום.

אבטחה פיזית

לצד אמצעי האבטחה האלקטרוניים, קבוצת G1 מייחדת ללקוחותיה העסקיים, את טובי האנשים בשורותיה.
הערכת הסיכונים מתבצעת על ידי מומחים, ולפי תוצאותיה מותאמת תכנית אבטחה מיטבית, למניעת פחת ולשמירה על רכוש ונפש. המאבטחים שלנו, העומדים בכניסה לעסק, מייצגים את לקוחותינו נאמנה.

סיור ובקרה

את האבטחה האלקטרונית והפיזית משלים מוקד סיור ובקרה, הכולל מערכת מוקדים המבוססת על תוכנה בלעדית שפותחה בהתאם לדרישות משטרת ישראל, חברות הביטוח ומכון התקנים.
זמינותם של המוקדים מאפשרת תגובה מהירה לכל איום, או סיורים יזומים בשטח העסק, על ידי צוות מתורגל ומקצועי.

בטיחות

האיום על שלומם של עסקים אינו רק בטחוני אלא גם בטיחותי. פתרונות הבטיחות שמציעה G1 מונעים נזק אפשרי וממזערים נזק פוטנציאלי של מפגעי בטיחות בזמן אמת.
מערכות גילוי אשמערכות כיבוי אש ומצלמות לאיתור דליפת גז רגישות ומתקדמות, שומרות על העסק מפני שריפה, מפני דליפת חומרים מסוכנים ופגיעה באיכות האוויר.

שילוב רב מוקדי זה, של מענה טכנולוגי מתקדם ומומחיות אנושית חסרת פשרות, מציב את קבוצת G1 בראש העשייה בתחום האבטחה והבטיחות לעסקים.

פתרונות לעסקים

אבטחה אלקטרונית

אבטחה אלקטרונית

מערכות בקרת כניסה, מערכות מתקדמות לגילוי פריצה, מערכות טלוויזיה במעגל סגור והקלטה דיגיטלית, זיהוי פנים ולוחיות רישוי רכבים, שערים מגנומטרים לגילוי מתכות, מערכות אזעקה, מערכות שיקוף ואיזוק אלקטרוני.

אבטחה פיזית

אבטחה פיזית

כל שירותי האבטחה והשמירה בפריסה ארצית, שירותי קב"ט, ניתוח סיכונים וסקרי בטחון

בטיחות

בטיחות

מערכות בטיחות לגילוי ולכיבוי אש, מצלמות לזיהוי דליפות נוזלים דליקים, מערכות גילוי אש באמצעות סיבים אופטיים, מערכות גילוי אש משולבות כריזה דיגיטלית וטלפון כבאים, מערכות גילוי אש קונבנציונליות, מערכות יניקה לגילוי עשן מוקדם

בקרה וסיור

בקרה וסיור

פתרונות סיור ובקרה מתקדמים בפריסה ארצית, מוקד צופה, חדרי בקרה ייעודים ללקוחות אסטרטגיים, מערכות מצוקה, פיקוח אלקטרוני, מוקד אש

בקרת מבנה

בקרת מבנה

מערכות בקרה תעשייתית, מערכות בקרת אנרגיה, מערכות בקרת חדרים, מערכות בקרת מבנה, פתרונות בקרת מבנה