אבטחה אלקטרונית

פתרונות אבטחה אלקטרונית – טכנולוגיה ששומרת עליכם!

במציאות בה הטכנולוגיה נמצאת ממש בכל היבט של חיינו, הפרטיים והעסקיים, זה לגמרי מתבקש ומובן מאליו שגם בעולמות האבטחה טכנולוגיות אלקטרוניות ודיגיטליות לגמרי שולטות בכיפה, ממערכות אבטחה פיזית המסתמכות על טכנולוגיות חכמות וחדישות ועד אבטחת סייבר ברמה המתקדמת והעמוקה ביותר. אחד מתחומי הפעילות המרכזיים של קבוצת G1 הוא פתרונות אבטחה אלקטרונית, עם מערכות חכמות, המותאמות למציאות הנוכחית וצופות פני עתיד למול איומים וסיכונים סופר רלוונטיים.

פתרונות שמירה ואבטחה אלקטרונית טכנולוגית:

שערים מגנומטרים לגילוי מתכות

שערים מגנומטרים לגילוי מתכות

פתרון אבטחה הכרחי ונדרש כיום, בעיקר בישראל. משמשים למניעת הכנסת נשק לאתרים, עסקים ואירועים. אפשרות לשערים חד או רב אזוריים, מודל השכרה או רכישה מלאה.

מערכות שיקוף

מערכות שיקוף

היכולת לראות לתוך תיקים ואריזות היא כוח-על באבטחה, מערכות השיקוף החכמות והמתקדמות שלנו מבוססות רנטגן וטכנולוגיות הדמיה אחרות, פתרון בידוק אידיאלי למיקומים רגישים.

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

התרעה, הרתעה וגילוי מוקדם של פריצות מפחיתות משמעותית את הסיכון האבטחתי מפריצות וחדירות, אנו מציעים מערכות אבטחה חכמות הכוללות מגוון גלאים, חיישנים ורכיבי התרעה ייעודיים.

מערכות זיהוי לרכבים

מערכות זיהוי רכבים

מערכות לזיהוי כלי רכב על פי מספר לוחית הרישוי ולבקרה על מחסומים, תאורה וזרם התנועה, מאפשר אוטומציה מוחלטת של בקרת הכניסה לחניונים

מערכות טמס והקלטה דיגיטלית

מצלמות אבטחה והקלטה דיגיטלית

מצלמות הן אמצעי מרכזי ומהותי באבטחה אלקטרונית כיום. קבוצת G1 מציעה מערכות טלוויזיה במעגל סגור, אמצעי צילום מיוחדים, מערכות הקלטה ושידור מרחוק ועוד כלים מתקדמים לצילום, הקלטה וניטור ויזואלי של בתים, עסקים וערים שלמות.

מהי אבטחה אלקטרונית?

פתרונות אבטחה אלקטרונית, כפי שקבוצת G1 מתמחה ומובילה בהם, מהווים תוספת ולעיתים חלופה ליישומי אבטחה אנושיים או "אנלוגיים" ומיושנים יותר. אלו מערכות ויישומי אבטחה המתבססים על פתרונות מחשוב ומערכות אלקטרוניות ודיגיטליות חדשניות, כדי לספק תמונת אבטחה מלאה בכל רגע נתון, עם אמינות ועמידות שיא ויכולות משודרגות, הנבנות בהתאמה אישית מלאה לצרכים של כל לקוח וכל פרויקט אבטחה.

פתרונות אבטחה אלקטרונית כוללים שימוש נרחב במחשבים, תוכנות ייעודיות וחזקות – כולל כלי בינה מלאכותית ולמידת מכונה – מצלמות, חיישנים וכיוצא באלו, בין אם כפתרון מלא ועצמאי ובין אם כפתרון סיוע ותמיכה באנשי אבטחה אנושיים.

פתרונות האבטחה האלקטרונית מבית G1 – אבטחה מתקדמת המתאימה לאיומים העדכניים ביותר!

מכלול האפשרויות והמערכות של קבוצת G1 במחלקת פתרונות אבטחה אלקטרונית מתבססים על היכולות והטכנולוגיות המתקדמות והחדישות ביותר, עם פתרונות מוכחים ונדרשים במציאות ובתנאים השוררים כיום בעולם, יחד עם אמינות חסרת פשרות ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחומי האבטחה, ההגנה והרשאת הכניסה.

מעוניינים לשמוע עוד על פתרונות אבטחה אלקטרונית שישדרגו את האבטחה שלכם ויספקו תנאים מתקדמים ורלוונטיים במיוחד? פנו לקבוצת G1 ונשמח לעזור, בהתאמה אישית מלאה.