מערכות ביטחון ושו”ב

G1 - מערכות ביטחון שליטה ובקרה

קבוצת G1 היא מובילת השוק בפתרונות בטחון מתקדמים ומותאמים אישית למגזר העסקי, המוסדי והפרטי, עם מגוון רחב ומתקדם של מערכות בטחון, שליטה ובקרה – החל במערכות אזעקה חדשניות ומשוכללות ועד פתרונות מקיפים ומלאים למבנים ומוסדות, עם יכולת חיבור למוקדים אנושיים ושירותי אבטחה ושליטה ובקרה ברמה הגבוהה ביותר.

קבוצת G1 מספקת מערכות, פתרונות ושירותי בטחון ושו"ב לעסקים, קמעונאים, מפעלים, מבנים ממשלתיים, בתי מלון, מבנים מוסדיים וכמובן ללקוחות פרטיים. כשאתם רוצים את הבטחון המקיף ביותר ואת אפשרויות השליטה והבקרה המתקדמות ביותר, בחרו במערכות של G1.

מערכות בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה

אמצעי לניהול ומידור כניסת מורשים המותאם לגופים הדורשים רמת סיווג גבוהה. הסיווג מתבצע באמצעות כרטיסים חכמים המשלבים אמצעי זיהוי ביומטריים

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום

מערכות קוויות, אלחוטיות או עם שליטה דרך אפליקציה ייעודית, עם או בלי מסך וקודן, משמשות כחלק ממעטפת ההגנה על הבית או המשרד

פתרונות מערכות ביטחון ושוב

מערכות לזיהוי פריצה

גלאים וחיישנים מסוגים שונים המנטרים תנועה, מגע, שינוי טמפרטורה או זעזוע, מרכיבים את מערכות המיגון המשרתות את המגזר הפרטי והעסקי

מערכות לזיהוי חדירה היקפית

מערכות לזיהוי חדירה היקפית

מצלמות תרמיות בעלות טווח גילוי גבוה, המשמשות לגילוי חדירה היקפית של אדם או רכב, על-ידי תיעוד ומיפוי גיאוגרפי של הפריצה

מערכות מולטימדיה

מערכות מולטימדיה

מערכות הכוללות אמצעי וידאו, צילום, עריכה ושמע משמשות לתחקור ולמידה, שילוט אלקטרוני ובידור ומאפשרות יישום שיטות מתקדמות להוראה, תצוגה, תקשורת וניהול

מערכות מצוקה

מערכות מצוקה

מערכות מצוקה מסייעות בשמירה על הביטחון מפני איום או סכנה המאיימים עליכם

מערכות קריאת אות מצוקה

לחצני מצוקה

לחצני מצוקה מסוגים שונים המשמשים לאיתות על מצוקה רפואית או על מצב חירום, ולקבלת מענה ממוקד מאויש השולח סיוע מידי

פתרונות בטחון, שליטה ובקרה הזמינים לכם עם G1

·        פתרונות חכמים ומתקדמים לבקרת כניסה וניהול הרשאות כניסה: כרטיסים חכמים, זיהוי ביומטרי, תגים ועוד. לבקרת כניסה למבנה עצמו וניהול הרשאות כניסה והתניידות בחלקים מוגדרים של המבנה.

·        מערכות אבטחה מתקדמות ומותאמות אישית – מערכות חדישות המשלבות מגוון גלאים וחיישנים, ניטור תנועה, חום, נפח, זעזועים ועוד, שילוב באמצעות אינטגרציה מתקדמת עם מערכות המצלמות וכן הלאה. התרעות ודאטה לסמארטפון, לאמצעי הקלטה ולמוקדים האנושיים של קבוצת G1.

·        מערכות חכמות לזיהוי ובקרת חדירה היקפית למבנה, אתר או עסק – מצלמות קונבנציונאליות לצד ציוד מתקדם כדוגמת מצלמות תרמיות, טווחי גילוי גבוהים לרכבים ואנשים, מיפוי גיאוגרפי מדויק של נקודות חדירה.

·        התקנה של מערכות מולטימדיה מתקדמות – לניהול מדיה וטכנולוגיה שוטף של העסק וגם ליישומים מתקדמים של חדרי שליטה ובקרה.

·        לחצני מצוקה למקרי חירום או למצוקה רפואית, מענה במוקד אנושי מאוייש או התרעות חכמות הנשלחות בהתאם.

·        פתרונות איכותיים ומקצועיים  לניהול DATAהמעניקים יכולת ניתוח אינפורמאציה ממערכות הבטחון, הבטיחות והשו"ב  

אינטגרציה מושלמת בין נתונים, טכנולוגיה ומקצועני בטחון (גורם אנושי)

התממשקות של מערכות ביטחון , בטיחות והשו"ב, למוקדי והניטור והתגובה שלנו מאפשרים לכם למקסם את יכולות המערכות השונות, לקבל שירות שבאמת מאפשר לתת מענה בזמן אמת ובמדויק וליהנות מרמת האבטחה ושליטה שאתם באמת צריכים.

המערכות הטכנולוגיות החכמות והחדישות שאנו משתמשים בהן ומתקינים, בהתאמה אישית מלאה, אצלכם בעסק או בבית, יודעות לספק לנו נתונים אמינים ומגוונים ויכולות גבוהות ביותר של ניטור ושו"ב בזמן אמת, כאשר החיבור למוקדים אנושיים ייעודיים מספק שכבת הגנה נוספת, כדי לקבל ביצועי בטחון מקסימאליים ואפשרויות תגובה רלוונטיות ומדויקות.

בקבוצת G1 מספקים לכם מערכות בטחון שליטה ובקרה מותאמות אישית, עם מודל מקצועי של התאמת הפתרונות הטובים והמתקדמים ביותר לצרכים של לקוחותינו, היום ועם מבט צופה פני עתיד. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית עם נציג G1.