חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הערכים שלנו

איזה תחום מעניין אותך?

  קבוצת G1 שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה מגוון פתרונות אבטחה ומספקת שירותי מוקד, אבטחה, בטחון ובטיחות מתקדמים, תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות. המומחים של G1 נותנים מענה מקצועי מקיף לכל פרויקט רב מערכתי ומורכב, משלב התכנון והאספקה ועד להתקנה ולשירות הלקוחות. ערכי היסוד שלנו, כקבוצה, מחייבים את כולנו ומשתקפים ביחסנו ללקוחות, לעובדים ולסביבה בה אנו פועלים.

  מצוינות

  קבוצת G1 שואפת למצוינות ברמה הטכנולוגית, באיכות הגורם האנושי ובתאום ההרמוני בין שניהם. אנו מקפידים על פתרונות טכנולוגיים ברמה הגבוהה ביותר לצד בחירה והכשרה מדוקדקת של צוות העובדים, ומתחייבים לביצוע מהיר ומושלם לפרויקטים מורכבים ורב מערכתיים.

  מובילות

  קבוצת G1 מובילה את תחומי הבטיחות, הבטחון והאבטחה אל המחר, ומציעה את הפתרונות החכמים והחדשניים ביותר ללקוחותיה.

  כחברה מתחדשת, הנושאת פניה לעתיד, אנו נמצאים בחוד החנית בפיתוח הדור הבא של כלל המערכות ואמצעי הבטיחות.

  שיתוף ידע

  קבוצת G1 מורכבת מארבע יחידות המהוות כוח אחד, הפועל מתוך שיתוף ידע ומחויבות משותפת.
  התאום ההרמוני בין החטיבות, המאפשר התייחסות שלמה לפרויקטים הכוללים מאות ואלפי פרטים, הם שהופכים אותנו לקבוצת ביצוע מהטובות בעולם.

  שירות יוצא דופן

  המחויבות הראשונית שלנו בקבוצת G1 היא ללקוח. הלקוח הנותן בנו אמון ומפקיד בידינו את השמירה המערכתית על אנשיו ועל נכסיו. אנו מלווים את הלקוח משלבי התכנון והאספקה ועד להתקנה במקצועיות ויצירתיות, אכפתיות, זמינות והקשבה אמתית.

  שמירה על הקוד האתי

  בקבוצת G1, אנו בוחרים לעמוד בסטנדרטים אתיים גבוהים, לכבד התחייבויות, ליטול אחריות אישית על כל פעולה ולהתייחס לכל אדם, או גוף, ביושר, כבוד, אמון והגינות.

  טיפוח העובדים

  אחד הנכסים המשמעותיים ביותר שלנו בקבוצת G1 הוא הנכס האנושי. אנו מודעים לכך שמקור עוצמתנו הוא בעובדינו ומתחייבים לתת לכל עובד ועובדת יחס הוגן ומכבד תוך שמירה על שוויון הזדמנויות המבוסס על שיקול מקצועי בלבד, ללא אפליה מכל סוג וללא משוא פנים.

  בטיחות

  כחברה שתחומי המומחיות שלה הם ביטחון, בטיחות ואבטחה, שמה קבוצת G1 את נושא הבטיחות בראש סולם העדיפויות. ההגנה על שלומם, בריאותם ורווחתם של עובדינו, לקוחותינו וכלל הסובבים אותנו לרבות הקהילה בה אנו פועלים היא חלק בלתי נפרד מסדר היום המקצועי שלנו.

  אחריות קהילתית וסביבתית

  כחברה חזקה ומובילה קבוצת G1 שמה דגש על מחויבותה לקהילה המקומית ולשמירה על איכות הסביבה בישראל. אנו לוקחים חלק פעיל בפרויקטים התנדבותיים לקידום הקהילה, לשיפור חברתי ולשימור הסביבה.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי