חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אחריות תאגידית וחברתית

קבוצת G1 עם הפנים לקהילה

איזה תחום מעניין אותך?

  אחריות תאגידית

  כאחת החברות הגדולות במדינה וכתאגיד אשר לפעולותיו השפעה ישירה ועקיפה על חייהם של אלפי בני אדם, פועלת קבוצת G1 ומכירה באחריותה התאגידית והחברתית כלפי קהילות מקומיות הזקוקות לסיוע, כלפי כלל הציבור בישראל וכלפי איכות הסביבה, ומיישמת הלכה למעשה את אחריותה התאגידית במגוון תחומים: איכות הסביבה, זכויות אדם, קהילה, מדרג מעלה, סביבת עבודה הוגנת ועוד.

  בשנת 2020 דורגה הקבוצה בקטגוריית פלטינה בדירוג מעלה בהיבטים האתיים, ביחסי עבודה, בריאות ואיזון, באחריות ברכש (התנהלות מול עובדי קבלן וספקים), בגיוון והכלה של עובדים, בשמירה על איכות הסביבה, ובניהול ושקיפות תחום האחריות התאגידית.

  החברה הקימה ומפעילה מערך הדרכה לעובדיה על מנת להעניק שירות נגיש לאנשים עם מוגבלות, פועלת לשמירה על הסביבה וצמצום הפגיעה בכדור הארץ ומסייעת לנוער בסיכון ולניצולי שואה בישראל.

  הערכים שלנו

  כל שדרת הניהול ועד אחרון העובדים – פועלים כולם בהתאמה מלאה לחזון החברה ולערכיה.

  דרוג מעלה

  אנו מחויבים להטמעת ערכי האחריות התאגידית ומשתתפים בדרוג ארגון מעלה במגוון תחומים.

  מדיניות איכות הסביבה

  אנו בקובצת G1 פועלים לצמצום ההשפעה הסביבתית שלנו בכל דרך אפשרית

  הקוד האתי של קבוצת G1

  הפילוסופיה העסקית של קבוצת G1 פותחה סביב גרעין של מערכת ערכים המהווים את היסודות להצלחתו רבת השנים של הארגון. ערכים אלו עולים בקנה אחד עם הניהול האתי של עסקי G1 בכל זמן.

  הקבוצה קבעה מדיניות אתיקה עסקית שמטרתה להבטיח כי המנהלים והעובדים יבינו באופן לאשורם את הסטנדרטים המינימליים לפעילותה של הקבוצה ואת הציפיות מלקוחותינו ומשאר הצדדים.

  אנו מחויבים לסטנדרטים אלה, עוקבים באופן שגרתי אחר מימושם בכל תחומי העיסוק של הארגון ונוקטים בפעולות הנחוצות במקרה הלא סביר שבו אין נוהגים על פיהם.

  הסטנדרטים שלנו משקפים את הערכים אשר מגדירים אותנו כארגון ואנו נמשיך לדבוק בהם ולוודא כי הם ממשיכים להיות רלוונטיים והולמים.

  לחצו כאן כדי לקרוא את הקוד האתי במלואו.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי