חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה כדאי להצטרף ל G1?

איזה תחום מעניין אותך?

  אנו ב-G1 מאמינים שטיפוח יחסים בריאים בין העובד לארגון ויצירת ערוצי תקשורת פתוחים וכנים מהווים בסיס איתן הן להצלחת העובד והן להצלחתה של החברה. ההון האנושי, משמע העובדים נמצאים אצלנו במרכז, ואנו מחויבים כלפיהם ומסורים אליהם, כפי שהם מחויבים ומסורים אלינו.

  מערכת הערכים שגיבשנו ב-G1 מתווה את הדרך שבה אנו צועדים יד ביד עם עובדי החברה :

  • שוויון הזדמנויות – לכל מועמד לעבודה בG1 ללא הבדל דת, גזע, מין או לאום, ללא אפליה וללא משוא פנים. בראש סדר העדיפויות שלנו עומדת השמירה על זכויות עובדינו.
  • הגינות וכבוד הדדי – עובדינו זוכים מאיתנו לכיבוד צרכיהם האישיים והייחודיים, ויחס הוגן ושווה לכל אחת ואחד מהם
  • הענקת מרחב אישי – אנו מאמינים שארגון צריך להיות קשוב לצרכי העובד ולתת לו מענה ככל יכולתו. בהענקת מרחב פעולה לעובדינו ובחופש שאנו נותנים להם להביע את עצמם ואת יכולותיהם, אנו זוכים לקבל את תרומתם הייחודית של כל עובד ועובדת.

   

  • מדיניות דלת פתוחה – דלתותינו פתוחות לכל עובד שיש לו הצעת ייעול, בקשה, הערה או משוב, אנו מעודדים את עובדינו לקיים תקשורת פתוחה ושוטפת עם ההנהלה, ומאמינים שכפי שהדבר תורם לרווחת העובד, אנו נתרמים באותה מידה.
  • מדידת שביעות רצון העובדים – אנו דואגים לקיים מספר פעמים בשנה שיחות משוב בין העובדים למנהלים הישירים שלהם, על מנת לאפשר להם פלטפורמה שבה יוכלו להציף נושאים שונים, בנוסף אנו עורכים סקרי עמדות למדידת שביעות רצונם של העובדים מהחברה ומתנאי העסקתם בה על מנת להיטיב עם עובדינו ולשפר את רווחתם.
  • פיתוח עובדים G1 – משקיעה מאמצים ומשאבים רבים בפיתוח המקצועי של העובדים. צוותי ההנהלה שלנו משקיעים מחשבה עמוקה בבניית תוכניות העשרה והתפתחות מקצועית של עובדינו, למען צמיחה משותפת

  לעבוד ב-G1 להצטרף לנבחרת

  בעידן הנוכחי, אנו מבלים במקום העבודה זמן ניכר כך שהוא מהווה עבורנו את הבית השני שלנו. על פי תפיסתנו, G1 הוא מקום עבודה שלא רק משמש כבית עבור העובדים שלו, אלא גם עוטף אותם כמשפחה חמה ואוהבת. כחלק מתחושת השייכות ל"משפחה הגדולה", והודות לעובדה שעובדי התפעול שלנו ניצבים בקדמת תעשיית האבטחה בישראל, העובדים שלנו מטפחים יחסים של אחווה וגאוות יחידה עילית.

  מטרתנו היא להרכיב נבחרת מצטיינת של מקצועני אבטחה מהשורה הראשונה בישראל. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בצוות מקצועי ומנצח, אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת G1 ולעמוד לצידנו בחוד החנית של תעשיית האבטחה בישראל.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי