חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שטיפה בקיטור

איזה תחום מעניין אותך?

  כוח הקיטור מהווה כוח משמעותי ושימושי מאוד גם כיום, לשימושים רבים, החל בייצור אנרגיה ועד ניקיון יסודי ואיכותי של משטחים ושאר אלמנטים. כאשר משלבים קיטור – מים במצב צבירה גזי – עם לחץ גבוה, מקבלים כוח ניקוי עוצמתי ועמוק, כזה שבאמצעות הציוד והמיכון המתאים מספק את האפשרות האופטימאלית לניקיון יסודי ואיכותי של משטחי חוץ ופנים ושל מערכות המחייבות ניקוי וחיטוי עמוקים, ללא שימוש בדטרגנטים חזקים.

  קבוצת G1, הגדולה והמתקדמת בישראל בתחומי האבטחה, כוח האדם ושירותי ניקיון מסחריים, מציעה מחלקה ייעודית ומקצועית של ניקיון ושטיפה בקיטור, תוך שימוש במכונות הטובות והאמינות ביותר ועם צוות ניקיון מיומן ואמין.

  מחפשים פתרון אמין, מקצועי ומדויק של שטיפה בקיטור? צריכים דרך לנקות משטחים בצורה חסכונית, עמוקה וללא חומרי ניקוי אגרסיביים? שירותי ניקוי בקיטור מבית קבוצת G1 מספקים פתרון מנצח!

  מהי שטיפה בקיטור?

  קיטור הוא השם המקצועי והמקובל לאדי מים, הנוצרים במצב מתאים של טמפרטורה ולחץ המופעלים על מים – קרי, כאשר מחממים מים לטמפרטורת רתיחה תחת תנאי לחץ רלוונטיים. הקיטור הוא אדי מים חמים, כאשר הוא יכול להיות בלחץ נמוך ואז יכולות ואפשרויות הניקוי בעזרתו זניחות ביותר, אך כאשר הקיטור יוצא מאלמנט מתאים בלחץ גבוה, מתקבל כוח ניקוי חזק מאוד.

  במובנים מסוימים, מכונת שטיפה בקיטור דומה למכונת שטיפה בלחץ מים, אלא שבמקרה של שימוש בקיטור בלחץ, מיושם על המשטח המטופל גם חום וגם לחץ יציאה גבוה, מה שמספק יכולות ניקוי עמוקות יותר ליישומים וצרכים מסוימים. כך, יש מכונות ידניות וניידות לשטיפה בקיטור – בפתרונות ניקוי בקיטור אלו משתמשת חברת G1 – ויש יישומים קבועים ונייחים של ניקוי בקיטור, למשל למיכלים תעשייתיים/חקלאיים או למערכות שונות שצריך לנקות ולחטא ללא חומרי ניקוי חזקים.

  השילוב של קיטור חם מאוד עם לחץ גבוה, מאפשר להשיג תוצאות ניקוי מעולות על מגוון משטחים ויישומים. שטיפה בקיטור רלוונטית במיוחד להסרת כתמים ומשקעים קשים ממשטחים ואלמנטים – למשל כתמי שמן, הסרת "ירוקת", עובש ושאר משקעים ממשטחי ריצוף וחיפוי, הסרת צבע וכיוצא באלו. הלחץ הגבוה והחום של הקיטור מנקים בצורה יסודית, עמוקה וחזקה המון סוגי לכלוך ומשקעים ועבור מגוון משימות ותנאים זוהי הבחירה האידיאלית והכדאית ביותר.

  ניתן ליישם שטיפה בקיטור עם שימוש בדטרגנטים מתאימים, במקרים קיצוניים או כאשר רוצים לשפר את התוצאות עם חומר ניקוי ייעודי. אך במקרים רבים אין בכך צורך מעשי או תפעולי אמיתי.

  מעצם היותו חם מאוד, ניקוי בקיטור מאפשר גם חיטוי איכותי של משטחים ואלמנטים, מבלי ליישם חומרי חיטוי וניקוי אגרסיביים או קורוזיביים.

  היתרונות והיישומים של ניקוי בעזרת לחץ קיטור

  • שיטת ניקוי חסכונית במים – למרות הלחץ הגבוה, נעשה שימוש ביחסית מעט מים.
  • ביצועי ניקוי מעולים, חזקים ועמוקים מאוד.
  • אפשרות להסרת כתמים ומשקעים קשים גם ללא שימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים ו/או רעילים.
  • ניתן ליישם ניקוי בקיטור בצורה נקודתית ועם רמת דיוק גבוהה מאוד.
  • תפעול המכונות פשוט, ידידותי למשתמש ומהיר ליישום בשטח.
  • ניקוי וחיטוי ברמה גבוהה של ביצועים והצלחה, ללא כל פגיעה פיזית או כימית במשטח.

  שטיפה בקיטור מבוצעת במפעלי תעשייה, במבנים חקלאיים, על משטחים וריצופי חוץ מכל הסוגים ברשויות ובאתרים פרטיים, לניקוי מכונות ומערכות תעשייתיות שונות, ניקוי רכיבי צנרת ותשתית, ניקוי חלונות, גגות ולעוד מגוון אדיר ורחב של שימושים ומקרים.

  צרו קשר עם קבוצת G1 לפרטים נוספים אודות שירותי שטיפה בקיטור וקבלת הצעה מותאמת אישית לצרכי הניקוי והשטיפה שלכם. שירות אמין, מקצועי, מדויק וכמובן נקי!

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי