חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניקוי מעליות

איזה תחום מעניין אותך?

  מעליות הן פתרון גאוני, כזה שפשוט אי אפשר בלעדיו בבניינים גבוהים וגדולים. בהיותן כל כך יעילות וחיוניות לתפעול ותעבורת אנשים בבניינים, מעליות מסיעות המוני אנשים, בתוך חלל "קובייתי" קטן. מה זה אומר? שלצד תחזוקה מכאנית והנדסית של המעליות בבניין שלכם, אתם צריכים לשמור עליהן נקיות, גם מבחינת אסתטיות וחוויית שימוש וגם מבחינת היגיינה ושמירה על בריאות המשתמשים. קבוצת G1 מספקת שירותי ניקוי מעליות לכל סוגי הלקוחות והמעליות, במסגרת חטיבת שירותי הניקיון שלנו.

  קבוצת G1 היא הגדולה והמובילה בישראל בשירותי אבטחה, בטחון וניקיון, מספקת שירותים ללקוחות מוסדיים, עסקיים, ממשלתיים ופרטיים בכל תחומי הפעילות במשק הישראלי. חטיבת הניקיון של G1 מציעה פתרונות מקצועיים, מותאמים אישית ומדויקים של ניקוי מעליות, כשירות תקופתי קבוע או באופן חד פעמי.

  צרו רושם ראשוני איכותי על המשתמשים במעליות שלכם

  במובנים רבים, תאי המעליות בבניין הם אלמנט חשוב מאוד על הרושם הראשוני שנוצר אצל משתמשים, בדומה מאוד לרמת הניקיון של השירותים, לעיצוב הלובי ואלמנטים ויזואליים שונים. הכל חלק מחוויית השימוש (UX) של הבניין. לכן מעלית נקייה המתפקדת ביעילות תורמת לרושם ראשוני איכותי, מה שיקרין בצורה כזו או אחרת בחזרה על הארגון, הבניין או העסק שלכם.

  פתרונות ניקוי מעליות מבית קבוצת G1 מביאים את המעליות בבניין לסטנדרטים הגבוהים ביותר ולנראות ויזואלית ואסתטית של מחלקה ראשונה. הרבה יותר נעים להיכנס למעלית נקייה שרואים שמטפלים ודואגים לה, וזה נכון לבנייני משרדים, בנייני מגורים, מבני ציבור וכל מבנה בו פועלות מעלית.

  החשיבות של ניקוי מעליות שגרתי

  תאי מעלית סופגים הרבה מאוד שימוש יומיומי, מה שבתורו מוביל להצטברות של לא מעט לכלוך, משקעים על משטחי נגיעה וכפי שלמדנו מהשנים האחרונות, גם סיכונים לזיהומים בריאותיים שונים בעקבות מגע של הרבה אנשים באותם משטחים. שירות ניקוי מעליות תקופתי הוא חשוב וצריך להוות חלק משגרת התחזוקה והתפעול של כל בניין בו יש מעליות, גם ברמה האסתטית, גם ברמת הענקת חוויית שימוש איכותית ויעילה וגם מבחינת יצירת סביבה בריאה והיגיינית יותר במעליות שלכם.

  לאורך השימוש במעלית, מצטברים בתוכה ומחוצה לה הרבה מאוד דברים: אבק וחלקיקי לכלוך פיזיים, משקעי חומרים המוכנסים למעלית מהרצפות שמחוצה לה ומנעלי המשתמשים, מריחות ומשקעים מתנועת המון אנשים ולחיצות על כפתורי המעלית. וזה עוד מבלי לדבר על הלכלוך והמשקעים המצטברים על מערכות ההובלה והאבטחה של מעליות – נושא שגם מצריך התייחסות וטיפול תקופתי במסגרת תחזוקה שוטפת.

  ניקוי מעליות – איך זה קורה בפועל?

  מעצם העובדה שמעליות הן "קוביות" קטנות הנעות בתוך מערכת הנדסית ייעודית, עם יישומי אבטחה ומכאניקה מובנים, כך שלא מדובר על חדר סגור ונפרד בבניין, כל הגישה כלפי ניקוי מעליות היא ייחודית ושונה לעומת פתרונות ניקיון אחרים (אי אפשר להשתמש בהרבה מים או בחומרי ניקוי מסוימים!). השלבים המרכזיים במשימות ניקוי מעליות שקבוצת G1 מספקת הם:

  • שאיבה מקיפה ועמוקה של רצפת המעלית.
  • שאיבה וניקוי עמוק למסילות הדלתות ואלמנטים הנדסיים אחרים בחלל המעלית, באמצעות שואבים תעשייתיים חזקים.
  • ניקוי עמוק של המסילות, רצפות וקירות המעלית עם טכניקות ניקוי מתקדמות (למשל קיטור) וחומרי ניקוי אפקטיביים המתאימים לסוגי יישומים כמו מעליות.
  • ניקוי, חיטוי והברקה של משטחים בתוך המעלית, לחצני הפיקוד והשליטה, מראות בתוך המעלית, מעקות וכן הלאה.
  • גימור אסתטי ותפעולי של ניקוי המעלית וניגוד משטחים ואלמנטים עם מטליות היגייניות מיוחדות.

  בסיום התהליך של ניקוי מעליות ע"י צוותי הניקיון המיומנים של קבוצת G1, אתם והמשתמשים שלכם מקבלים מעליות מבריקות, נקיות ואסתטיות.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי