חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פוליש – לרצפה מבריקה ונקייה

פוליש / ווקס לרצפות ומשטחים

איזה תחום מעניין אותך?

  בין אם אתם נמצאים לפני אכלוס של המשרדים החדשים שלכם, לפני כניסה לבית החדש והמהמם שבניתם או שאתם זקוקים להברקה תקופתית של הרצפה אצלכם במבנה, שירותי פוליש לרצפות מבית קבוצת G1 יספקו לכם תוצאות אופטימאליות, רצפה מבריקה, מחודשת ומרשימה ביותר, עם שירות אמין ומקצועי ללא פשרות.

  קבוצת G1 היא הגדולה והמובילה בישראל באספקת שירותי אבטחה מותאמים אישית ומתקדמים, ניהול מוקדים ואספקת שירותי ניקיון מוסדיים, ציבוריים ופרטיים. בהזמנת הניקיון לרצפה עם G1, אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים שאתם מקבלים שירות מעולה ואמין לחלוטין, עם מכונות הניקוי והפוליש הטובות ביותר וצוותים מיומנים במיוחד.

  ניקוי והברקה מקצועיים לרצפות – פוליש ווקס מתקדם ואיכותי!

  פוליש לרצפה הוא שירות ניקוי, הברקה וחידוש רצפות איכותי וקפדני, משהו שלא עושים באופן שגרתי ושוטף כמו שירותי ניקיון סטנדרטיים אלא פעולה המבוצעת תקופתית כדי לתת לרצפה מראה חדש, מבריק ומרשים במיוחד. לכן השירותים פופולאריים לפני אכלוס של משרדים חדשים, לפני כניסה לבית או דירה חדשים, לאחר פרויקט שיפוצים ואחת לתקופה כדי לקבל רצפה שפשוט נראית מדהים.

  המהות המעשית של פוליש לרצפות היא שימוש במכונות ייעודיות ומיוחדות, אשר משתמשות בראשי ניקוי והברקה המסתובבים במהירויות גבוהות ועם משקל מתאים על פני השטח של הרצפה, תוך שימוש בחומרים מתאימים ואידיאליים לכל סוג של ריצוף. היישום נעשה במדויק, בקצב אחיד ומדויק והתוצאה המתקבלת היא רצפה מבריקה, ללא כתמים וסימני שחיקה ועם מראה ותחושה חדשים.

  במסגרת פרויקט פוליש-ווקס רצפה מקצועי, ראשית מנקים את הרצפה לחלוטין מלכלוך, בדגש על שאיבה ואיסוף מוחלט של חלקיקים העשויים לפגום במראה ושלמות הריצוף כאשר מיישמים את המכונות עצמן. רק כאשר הרצפה נקייה לגמרי מחלקיקים, לכלוך מוצק אבק וכן הלאה, מתחילים לעבוד על המשטחים עם מכונה מקצועית ועם חומרי הניקוי וההברקה המותאמים אישית לסוג הריצוף ומאפייני הפרויקט.

  יש סוגים שונים של שירותי פוליש שחשוב להכיר. הפשוט ביותר הוא פוליש ווקס, בו מבריקים את הרצפה ומיישמים שכבת הגנה פשוטה ודי זמנית. יש פוליש קריסטלי הכולל שימוש בראשי הברקה ייעודיים וחומרים מיוחדים ומספק תוצאות מבריקות ועמידות יותר. בהתאם לסוג הפרויקט והריצוף אפשר גם ליישם לאחר ההברקה עצמה סילר, מט או מבריק, לתוספת הגנה, איטום ועמידות של התוצאות לאורך זמן ארוך יותר.

  על איזה סוגי ריצוף עושים פוליש?

  למעשה, השירותים המסחריים והפרטיים מבית קבוצת G1 רלוונטיים וזמינים כמעט לכל סוג של ריצוף "קשה". לא מבצעים על רצפות פרקט עץ טבעי או למינציה, אך על כמעט כל סוג של ריצוף או משטח רצפה אחר, בהחלט אפשר ליישם פוליש איכותי ומתאים.

  • אריחי קרמיקה
  • אריחי פורצלן
  • אריחי שיש
  • בטון מוחלק
  • מרצפות שומשום
  • ריצוף טרצו
  • מרצפות אבן טבעית
  • ריצוף אבני בזלת

  ועוד סוגים וסגנונות של אריחים וריצוף שאינו פרקט או עץ. ניתן לבצע גם לרצפות עץ גושני ופרקט, אך באמצעות מכונות ייעודיות ושונות, כמעט ללא מים ועם חומרים ייעודיים למשימות אלו – שאלו את נציג חברת G1 לגבי פוליש לפרקט.

  מה יכולות הניקוי של פוליש לרצפה?

  הוא לא רק מבריק את הרצפה אלא גם מספק ניקוי עמוק שלה. הברקת הרצפות והמשטחים היא פתרון מצוין למצבים כגון:

  • הסרת לכלוך קשה שהצטבר לאורך שנים ושקע בפתרון הריצוף.
  • הסרת כתמים – כולל כתמים עקשניים וקשים להסרה.
  • ניקוי עמוק ויסודי של הרצפה לאחר בנייה או שיפוץ.
  • חידוש מרצפות והסרת סימני שחיקה ואי אחידות בין המרצפות השונות.
  • קבלת רצפה במראה רענן, מבריק, אחיד וחדש.


  כשאתם צריכים שירותי פוליש לרצפה במשרד, בעסק או בבית שלכם ומחפשים את הטוב והאמין ביותר, צרו קשר עם קבוצת G1 לפרטים נוספים וקבלת שירות חסר פשרות מהחברה המובילה בישראל בתחום הניקיון המקצועי.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי