חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלאי עשן

איזה תחום מעניין אותך?

  הגנה חכמה ומשמעותית כנגד אש / עשן

  הגנו על הרכוש, הציוד והמבנה שלכם ועמדו בדרישות הבטיחות והרגולציה הנוגעות לבטיחות אש, עם ציוד תקני הכולל מערכות וגלאי עשן ואש של קבוצת G1. לקבוצת G1, הגדולה והמובילה בישראל בתחומי פעילותה, ניסיון עשיר ומוכח ומגוון פתרונות מתקדמים בהקשר למערכות גילוי עשן ואש. מערכת חכמה ואמינה של גלאי עשן יכולה למנוע אסון, לחסוך לכם המון כסף וכמובן להפוך את העסק או המבנה שלכם למאושר ותקני מבחינת הרשויות הרלוונטיות.

  מערכות הבטיחות ובתוכם כמובן גלאים ומערכות מבית G1 עומדות באופן מלא בתקן 1220, כך שגם מבחינה זו אתם זוכים למענה מקיף ואופטימאלי לדרישות של הרשויות, חברות הביטוח ושל שלל הגורמים המעורבים בכך.

  כיצד עובד גלאי עשן?

  במערכות גילוי אש, יש גלאים מיוחדים המיועדים לאיתור וגילוי של עשן בלבד ויש גלאים לאיתור אש חיה, כאשר כמובן שיש מערכות משולבות ויש מערכות בהן כל מודול גילוי ואיתור הינו נפרד. במהותו, גלאי עשן הוא מכשיר אלקטרוני עם רכיבים ומערכת לזיהוי עשן, הגלאי מותקן לרוב על התקרה (בהתאם לתקינה) וכאשר יש בסביבתו עשן, הוא "חש" בו, מזהה אותו ומפעיל התרעה מתאימה ו/או מפעיל רצף פעולות רלוונטי ומוגדר מראש.

  בתוך גוף גלאי העשן, מותקן הרכיב האלקטרוני עצמו המסוגל לחוש בנוכחות עשן – לאו דווקא עשן ממקור מסוים או בעל מאפיינים מאוד ספציפיים אלא טווח רחב של עשן, גם בעוצמות נמוכות. במקרה של איתור עשן בסביבת הגלאי, הוא, למשל, יפעיל אזעקה קולית במקום עצמו, ישלח התרעה למוקד או לאנשים מוגדרים מראש ושאר פעולות שניתן לתכנת ולהגדיר מראש, תלוי בסוג וביכולות מערכת גילוי האש במקום.

  יישומי גלאי עשן

  יש גלאי עשן פשוטים, מותקנים על התקרה לרוב וקטנים יחסית, כאשר בסביבת האוויר לידם יש עשן, הם יפעילו התרעה ויפעלו בהתאם להגדרות המערכת. לעומתם, יש גלאי עשן מתקדמים, הכוללים מערכת יניקת אוויר ואשר אחת לפרק זמן מוגדר מראש שואבים אוויר מהחלל, דוגמים אותו להימצאות עשן ומפעילים התרעות והתראות במידת הצורך. גלאי עשן עם מערכת יניקה מאפשרים זיהוי מיידי ומוקדם מאוד של סימני עשן – כך שהם מתאימים מאוד למיקומים הנמצאים בסיכון או אשר מצריכים הגנה מקיפה וטובה ביותר מפני אש.

  מחפשים גלאי עשן אמינים, איכותיים וחכמים? זקוקים למערכת מתקדמת וחכמה של גילוי אש ועשן לעסק, למבנה או לבית? פנו לצוות G1 ונשמח לתכנן ולהתקין עבורכם את המערכת האופטימאלית.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי