חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פתרונות ניקיון

איזה תחום מעניין אותך?

  פתרונות שרותי ניקיון - ניקיון אמיתי וראש שקט עבורכם!

  לוגו פתרונות ניקיון

  בעולם העסקי והתעשייתי כיום, דווקא קבלת שירותי ניקיון איכותיים, אמינים ומתמשכים הם לא אחת אתגר ניהולי ותפעולי עבור ארגונים רבים. עם קבוצת G1, המובילה בישראל בשירותי אבטחה, ניקיון ומערכות חכמות לעסקים, אתם מקבלים שירות יעיל, מותאם אישית ומדויק עבורכם, עם פתרונות ניקיון חכמים ורלוונטיים ולא פחות חשוב, אמינות וביצועים מעולים וסדירים – כך אתם נהנים מראש שקט, יודעים שהכל מנוקה ומבוצע כמו שצריך והארגון יכול להתנהל על הצד הטוב (והנקי) ביותר.

  שירותי ניקיון עסקיים ומוסדיים

  שירותי ניקיון עסקיים ומוסדיים

  ניקיון כללי של כל המתחם
  שטיפה בקיטור
  שאיבה מקצועית
  קרצוף רצפות
  פוליש / ווקס לרצפות ומשטחים
  הסרת כתמי שמן
  פרויקטים מיוחדים ומותאמים אישית

  שירותי ניקיון תקופתיים

  שירותי ניקיון תקופתיים

  ניקוי חלונות, כולל בגובה
  ניקוי דרגנועים ומסועים
  ניקוי מעליות
  ניקוי חניונים
  ניקוי שטיחים תעשייתי ועמוק
  ניקוי גגות

  יישומים ולקוחות

  יישומים ולקוחות

  בנייני משרדים
  מוסדות פיננסיים
  עסקים
  בנייני מגורים
  קמעונאות
  מבני תעשייה
  מוסדות השכלה וחינוך

  חברת ניקיון לעסקים וארגונים - יצירת סביבת עבודה איכותית ונעימה

  עבורנו כחברת נותנת שירות הרואה בעצמה מובילת השוק, ניקיון היא הרבה יותר ממילה, זו תפיסת עולם שבה הניקיון הוא עבורנו כחברת נותנת שירות הרואה בעצמה מובילת השוק, ניקיון היא הרבה יותר ממילה, זו תפיסת עולם שבה הניקיון הוא אמצעי ראשון במעלה ביצירת סבבת עבודה איכותית, פורייה, בריאה ונעימה. כאשר העובדים שלכם נמצאים, עובדים ומבלים את זמנם בסביבה נקייה, המוטיבציה והפריון שלהם עולים. זהו ממש קשר ישיר בין הדברים.

  מתוך כך ומתוך תפיסת עולם ושירות זו, אנו בקבוצת G1 מציעים לכל לקוח וארגון שירותי ניקיון מותאמים אישית באופן מלא, לפי הקשה אמיתית לצרכים ולדרישות שלכם ועל בסיס סקירה מקצועית מקיפה של סביבת העבודה שלכם והמאפיינים הייחודיים בה.

  אמינות, ביצועים ושקיפות – פתרונות ניקיון מסוג אחר

  מיד נפרט לגבי היקף שירותי הניקיון שאנו מספקים ללקוחות במגזר העסקי, המוסדי, התעשייתי וכן הפרטי. אך ראשית נדגיש כי קבוצת G1 מספקת פתרונות ניקיון מסוג אחר, כאלו המשנים את כללי המשחק והשירות בישראל, עם דגש בלתי מתפשר על אמינות, ביצועים ושקיפות.

  אם חתמנו על חוזה ניקיון עסקי, אתם כבר לא צריכים לדאוג או לרדוף אחרי מקצועני הניקיון. הכל מתבצע בדיוק כפי שנקבע, בלו"ז ברור וידוע מראש ועם כל השירותים הספציפיים שאתם זקוקים להם בהקשר לניקיון ושמירה על סביבת עבודה ומחייה אופטימאלית.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי