חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניקוי שטיחים תעשייתי ועמוק

איזה תחום מעניין אותך?

  אמנם בישראל פחות נפוץ לראות רצפות שטיחים במבנים מסחריים, תעשייתיים ומוסדיים לעומת במדינות אחרות בעולם, אך זה בהחלט קיים. אם יש לכם רצפת שטיח מקיר לקיר או כל יישום אחר של שטיח בעסק, בארגון או בבניין, מעת לעת יש לבצע ניקוי שטיחים תעשייתי ועמוק, כדי לשמור עליהם, לספק למשתמשים סביבה נקייה ומזמינה יותר ופשוט להסיר לכלוך ומשקעים המצטברים באופן טבעי על שטיחים למיניהם.

  קבוצת G1 מספקת, דרך חטיבת הניקיון, שירותי פרימיום מותאמים אישית של ניקוי שטיחים תעשייתי ועמוק, למגוון יישומים וסוגי משטחי ורצפות ועל בסיס הציוד המקצועי-תעשייתי המתקדם בתחום.

  אודות שירות ניקוי שטיחים תעשייתי / מסחרי

  רצפות שטיחים יכולות להיות פתרון שנבחר הודות ליתרונות ולמאפיינים האסתטיים של בחירה בפתרון ריצוף רך, נעים ואסתטי כמו שטיח, למשל בחדרי מלון או משרדים. לחלופין, לעיתים בוחרים ברצפת שטיח בגלל מאפיינים שונים שהמוצר מביא עימו לחדר, למשל בחדרי ישיבות או אולפני סאונד הודות לספיגת הרעשים שהוא מספק.

  שירות ניקוי שטיחים עמוק ותעשייתי כולל שלבים שונים, בהתאמה אישית לסוג השטיח ומהות הפרויקט. התהליך כולל כמה שלבים מרכזיים:

  • שאיבה חזקה, עמוקה ויסודית מאוד, עם ציוד שאיבה תעשייתי חזק במיוחד.
  • שטיפה באמצעות מכונות שטיפה ייעודיות, עם מים וחומרי ניקוי המתאימים בדיוק למשימה ול"משיכת" חלקיקי אבק ולכלוך מתוכו החוצה.
  • אם ישנם כתמים "עקשניים", מיישמים פתרונות ניקוי עמוק נוספים, כמו חומרי ניקוי חזקים יותר, ניקוי בקיטור וכיוצא באלו.
  • שאיבה וייבוש לאחר תהליך השטיפה והניקוי העמוק.
  • הברשה של הסיבים עם פתרונות מכאניים מיוחדים, לאחידות במראה, בתחושה ולשיפור אורך החיים של השטיח.

  בסיום התהליך מתקבל מוצר נקי, יבש ומחוטא, הנראה ומרגיש כמו חדש, הודות לצוותים מיומנים, מכונות שאיבה ושטיפה מקצועיות והקפדה חסרת פשרות על איכות ביצוע תוך הגנה על השטיחים שלכם.

  יתרונות של ניקוי שטיחים תעשייתי מסחרי עם קבוצת G1

  בפתרונות ניקוי מסחריים בכלל ובפתרונות של ניקוי שטיחים תעשייתי ומסחרי בפרט (שוב, תחום פחות נפוץ בישראל בגלל סוגי הרצפות הנפוצים), יש חשיבות מכרעת לבחירת שותף עסקי המתאים למשימה של ניקוי השטיחים שלכם. היתרונות בהצעת הערך הייחודית של קבוצת G1 במסגרת שירות הניקיון התעשייתי העמוק, הם:

  • ניקוי בהתאמה אישית מלאה: לפי סוג השטיחים שלכם, מאפייני השימוש בהם, מידת והיקף הלכלוך ושאר פרמטרים טכניים חשובים, אנו בונים פתרונות ניקוי עמוק המותאם אישית באופן מלא לנתונים ולצרכים שלכם.
  • שדרוג ושיפור: דרך שירות ייעודי ומקצועי של ניקוי תעשייתי/מסחרי, אורך החיים של השטיחים במבנה מוארך משמעותית, מה שחוסך בהמשך את העלות היקרה של החלפה או יישום תיקונים.
  • נקי, נעים ומזמין יותר: ודאו שהשטיחים אצלכם מוסיפים ליצירת סביבה נקייה, מזמינה, בטוחה ואסתטית יותר, מה שישדרג את חוויית השימוש למשתמשים.

  בין אם באופן שוטף ושגרתי ובין אם באופן חד פעמי אחת לתקופה, הזמינו את השירות מבית קבוצת G1 וקבלו מוצר נקי בצורה עמוקה ומרשימה, מריחים מצוין ובתפקוד אופטימאלי, מה שישפר את איכות השימוש בחדרים עם השטיחים, יתרום לתדמית שלכם ויספק סביבה נעימה ואטרקטיבית במיוחד.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי