חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניקוי דרגנועים ומסועים

איזה תחום מעניין אותך?

  דרגנועים (מדרגות נעות) ומסועים הפכו לחלק אינטגראלי וחשוב במגוון מבנים ויישומים כיום, משדה התעופה והקניון ועד סופרמרקטים, תחנות תחבורה ציבורית ושאר מבני ציבור ומסחר גדולים. פתרונות אלו מאפשרים לאנשים רבים לעבור ממקום למקום במבנה, ביעילות, בבטיחות ובקלות.

  לצד היבטי תחזוקה מכאניים והנדסיים, כדי לשמור על רמת שירות איכותית ועל סביבה מזמינה ותקינה, מעת לעת יש גם לבצע ניקוי דרגנועים ומסועים – שירות אותו קבוצת G1 מציעה במסגרת שירותי הניקיון המסחריים הרבים שאנו מספקים ללקוחות מוסדיים, ממשלתיים ועסקיים בכל הארץ ומכל תחומי הפעילות.

  שירות ניקיון ייעודי וייחודי

  שירות ניקוי דרגנועים ומסועים הוא שירות הנכלל כמובן בתוך הקטגוריה הרחבה של פתרונות ושירותי ניקיון מסחריים ומוסדיים, אך בפועל מדובר על שירות ייעודי וייחודי עם אלמנטים ספציפיים שיש רק בעבודות אלו. זאת מכיוון שמדובר על מערכות הנדסיות-מכאניות שגם מובילות הרבה מאוד אנשים ומשתמשים, גם צריכות להיות ייצוגיות ומזמינות וכמובן לפעול כהלכה עם כל המכלולים והמרכיבים השונים. ניקוי דרגנוע אינו דומה לניקוי מדרגות רגילות, מן הסתם כי בדרגנוע יש שלל מערכות חשמליות ומכאניות החייבות טיפול מדויק וניקוי מיוחד. אותו הדבר לגבי ניקוי מסועים. אי אפשר פשוט לשטוף בלחץ מים ועם חומרי ניקוי ודטרגנטים חזקים, כי כך עשוי להיגרם נזק לתשתיות ההנדסיות והחשמליות של המערכת.

  קבוצת G1 מספקת שירותי ניקוי דרגנועים ומסועים בהתאמה אישית, מקצועיות ובטיחות חסרות פשרות ותוך שימוש בציוד מיוחד, חומרי ניקוי ייעודיים ועל ידי צוותי ניקיון מיומנים במשימות אלו בדיוק.

  ניקיון דרגנועים ומסועים – איך זה קורה?

  כאמור, הגישה לניקוי וטיפול במערכות מדרגות נעות ומסועי אנשים שונה וייחודית לעומת שירותי ניקיון רבים אחרים, בגלל הימצאותם של רכיבי תשתית חשמליים, הנדסיים ומכאניים במערכת. לכל אורך הטיפול והניקוי של הדרגנוע או המסוע, יש הקפדה מהותית על הגנה על האסתטיקה והמכאניקה של המערכת, דרך ביצוע מדויק ומוקפד, שימוש בחומרים מתאימים ובציוד ניקיון המתאים למשימה. כך זה קורה:

  • מבצעים ניקוי ראשוני ואיכותי למדרכי הדרגנוע או המסוע, באמצעות פעולת טאטוא להסרת אבק וחלקיקים פיזיים.
  • ניקוי עמוק ויסודי למדרגות או למסוע, תוך שימוש במכונות ניקוי ייעודיות ויישום זהיר של חומרי ניקוי מתאימים שלא גורמים נזקים למרכיבי התשתית ולא מצריכים שטיפה בהרבה מים.
  • יישום חומרי ניקוי ומסירי שומנים (לרוב מבוססי אלכוהול) על המעקות, מעקות הזכוכית הצדדיים ויתר האלמנטים הרלוונטיים במערכת.

  בסיום התהליך, מתקבל דרגנוע או מסוע נקי בצורה מרשימה ואיכותית, היגייני, המתפקד בצורה טובה ופשוט נראה כמו חדש למשתמשים וללקוחות שלכם. ניקוי דרגנועים ומסועים לא רק שומר עליהם ומאריך את חייהם אלא גם משדר למשתמשים מסר של איכות, אסתטיקה, ניקיון והקפדה על חוויית שימוש ושירות מעולה. כך שמבחינה זו, שירותי הניקוי של קבוצת G1 לדרגנועים ומסועים גם תורמים לכם תפעולית, גם תורמים לשיפור תנאי ההיגיינה במבנה וגם תורמים למיתוג שלכם.

  קבוצת G1 מספקת שירותי ניקוי דרגנועים ומסועים במסגרת חוזים תקופתיים קבועים של שירותי ניקיון וגם באופן חד פעמי לפי פרויקט או הזמנה, הכל בהתאמה אישית מלאה לצרכים ולתנאים במבנה שלכם. צרו קשר לפרטים נוספים, מודלים אפשריים והצעת מחיר מנצחת.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי