חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תשתיות תקשורת

איזה תחום מעניין אותך?

  פתרונות תקשורת וחדרי מחשב

  G1 ארזים מספקת קשת רחבה ומגוונת של פתרונות תקשורת איכותיים ומתקדמים. G1 ארזים היא מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום תשתיות התקשורת. חברת ארזים מערכות תקשורת הוקמה בשנת 1985, הצטיינה תמיד ביציבות עסקית ופיננסית ובשנת 2018 נרכשה פעילותה בידי חברת G1 טכנולוגיות מיגון בע"מ.

  זה 35 שנה שהחברה מספקת מכלול שירותי תשתיות תקשורת לגופים ולעסקים בכל סדרי הגודל ובכל מגזרי המשק הישראלי. לחברה ניסיון מקצועי רב בביצוע פרויקטים מורכבים ובמתן פתרונות חכמים לכל אחד מלקוחותיה, בהתאמה מדויקת לצרכיו.

  השירותים שלנו

  תשתית תקשורת פאסיבית

  תשתית תקשורת פאסיבית

  תשתית חכמה, מתקדמת ועמידה המבוססת על נחושת או על תקשורת אופטית ומתוכננת ומבוצעת בהתאם לדרישות הלקוח

  תשתית תקשורת אקטיבית

  תשתית תקשורת אקטיבית

  תשתית טכנולוגית מתקדמת שמקיפה את כל ציוד הקצה העדכני ביותר וממקסמת את רשת התקשורת הארגונית

  חדרי תקשורת וחדרי שרתים

  חדרי תקשורת וחדרי שרתים

  תשתיות דאטה סנטר מתקדמות שמתוכננות ומוקמות באינטגרציה מושלמת הן המפתח ליעילות ארגונית מרבית

  אחזקה ושירות לתשתיות תקשורת

  אחזקה ושירות לתשתיות תקשורת

  תמיכה שוטפת בתשתיות מאפשרת שדרוג טכנולוגי מתמיד ויכולת עבודה רציפה, ומצמצמת למינימום תקלות והשבתות

  פתרונות מקיפים לגופים הגדולים במשק

  אנחנו מספקים מענה חדשני ומקיף לכל האלמנטים הנדרשים ליישום פרויקט תקשורת. החל משירותי תכנון, דרך התקנות ובדיקות ועד לפתרון מקצה לקצה (בשיטת Turnkey) ושירותי תחזוקה ותמיכה שוטפת.

  בין לקוחותינו גופים מובילים: שטראוס, בנק דיסקונט, מכבי שירותי בריאות, איסתא ועוד.

  למה G1 ארזים?

  • הניסיון שלנו – 35 שנות הפעילות שלנו העשירו אותנו בניסיון רב ובצוות אורגני ותיק ומיומן שמתעדכן כל הזמן בהתפתחויות בתחום, מזהה היטב את צורכי הלקוח, ומנוסה בעבודה מול לקוחות גדולים ובהתנהלות שוטפת מוצלחת מול גופי ייעוץ, ניהול ופיקוח.
  • ציוד איכותי והסמכת יצרנים – אנחנו משתמשים בציוד ובחומרי גלם של היצרנים המובילים בעולם ואנחנו מוסמכים כספקים של מיטב החברות, ובהן: RIT, CORNING, HIKVISION ו- RUCKUS.
  • עמידה בתקנים בין-לאומיים – אנחנו לא מתפשרים על איכות ובטיחות, ולשם כך עומדים בתקנים הבין-לאומיים המובילים. אנחנו גם בעלי הסמכה לעבודה בגובה, בעלי רישיון לשירותי נ.ס.ר של משרד התקשורת ומוכרים כספק מורשה של משרד הביטחון.
  • פתרון כולל (Turnkey) – אנחנו מתמחים במתן פתרון כולל שיספק לכם שקט נפשי בידיעה שאתם בידיים מקצועיות. ניכנס לתמונה משלב התכנון הראשוני, נתכנן, נבצע, נבדוק ונלווה לאורך כל הדרך עד לסיומו המוצלח של הפרויקט.
  • תמיכה שוטפת בפריסה ארצית – לאחר התכנון, הבדיקות וההתקנה אנחנו מספקים תמיכה שוטפת שכוללת תחזוקה שגרתית ומענה טלפוני או ON-SITE לכל בעיה או תקלה. השירותים שלנו זמינים בכל רחבי ישראל.

  בזכות הניסיון העשיר, המומחיות והסטנדרטים הגבוהים של G1 ארזים, אנחנו נשמח לספק מעטפת שלמה של פתרונות לכל צורכי תשתיות התקשורת גם של הארגון שלכם.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי