חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שירות אבטחת יישובים ושכונות

איזה תחום מעניין אותך?

  G1 קבוצת הביטחון והבטיחות הגדולה והמובילה בישראל מציעה מערך אבטחה מהודק והיקפי עבור יישובים ושכונות בכל רחבי ישראל.

  מערכי האבטחה השונים עונים על כל סוגי האיומים הפוטנציאלים ובכלל זאת אירועי פח"ע, פגיעה חקלאית, גניבת רכוש, אירועים פליליים ועוד. הצוות המומחה שלנו מבקר בשטח מאפיין ומתאים את הפתרונות הספציפיים לכל יישוב ויישוב.

  האפיון מתחשב לא רק בתקציב הקיים ובמיקסום שלו, אלא גם מתוכנן באופן מודולרי שיאפשר לשדרג את מערך האבטחה לשנים הבאות בהתאם לשינויים בשטח. לדוגמה, איומים חדשים או הרחבה של היישוב עצמו. במהלך האפיון נלקח בחשבון גם הצורך להשאיר עודף תקציבי במקרה של גידול בהוצאות השוטפות בתחום האנרגיה והתקשורת.

  מהפרט אל החוץ: תפיסת האבטחה של G1

  תפיסת האבטחה של G1 מבוססת על שלושה מעגלים:

  • הגנה היקפית ופנימית בגבולות היישוב
  • הגנת מבנים ובתים פרטיים
  • הגנת הפרט

  ברמה היישובית הקב"ט הייעודי של G1 הממונה על היישוב בונה צוות סיור ובו לוחמים ניידים ומערך אבטחה של כלבי שמירה (המתופעל באמצעות יוצאי יחידת עוקץ) המשמשים כאלמנט הרתעה ותגבור. מערך זה מאפשר חתירה למגע עם כל גורם חשוד במהלך ניהול האירוע בשטח.

  ברמת המבנה ובתי היישוב, ההמלצה היא להתקין אמצעי אבטחה פנימיים המחוברים לאפליקציה ייעודית. אמצעים אלו עשויים לכלול בין היתר מערכת לגילוי פריצות, מצלמות אבטחה פנימיות ואינטרקום. כל אלו מחוברים לאפליקציה ייעודית המסוגלת לשלוח פיד וידאו אל החמ"ל היישובי מצד אחד ולצפות במה שקורה בחוץ מצד שני.

  האפליקציה פועלת במקביל על תשתית האינטרנט המקומית והסלולרית, כך שגם אם אספקת החשמל או האינטרנט המקומית נפסקת, האפליקציה עדיין תעבוד כנדרש.

  ברמת הפרט G1 מציעה לחצני מצוקה המחוברים ישירות לאפליקציה (כולל פיד הוידאו) המאפשרים לשמור על קשר ישיר עם בני המשפחה ולדעת את מיקומם המדויק. ל G1 ארסנל לחצנים רחב ומתקדם הפועל בין היתר גם על פי זיהוי קולי של המשתמש.

  תפירת מערך אבטחה יישובי על פי דרישה

  פתרונות האבטחה של G1 נועדו לסגור מעגל מהרגע בו מזוהה אירוע חשוד ועד לסיום האירוע.

  לדוגמה, אחד הפתרונות המתקדמים ביותר, במיוחד עבור יישובים הקרובים לקו התפר, הן מצלמות משולבות. מדובר בשילוב בין מצלמה עם מנגנון תרמי ואופטי ובין מצלמת אבטחה נעה מסוג PTZ. המצלמה התרמית מסוגלת לכסות טווח של עד 2 ק"מ בכל מזג אוויר וכאשר היא קולטת פליטת חום (למעשה קרינה תת אדומה) חשודה, היא מעבירה סיגנל למצלמה PTZ אשר תפקידה לקלוט ולבצע אימות ויזואלי של האיום.

  מלבד זאת מופעלות גם מצלמות מסוג LPR לזיהוי לוחית רישוי של רכבים לא מזוהים המתקרבים אל השער מעבר למצבי שגרה (לדוגמה, בשעות הלילה).

  הצוות המיומן של G1 מוודא כי המערך פועל כשורה ומכסה את כל השטח הדרוש באמצעות העלאת רחפנים לאוויר וסימולציה של מקרים אמיתיים.

  מערך המצלמות המשוכלל הכולל יכולות אנליטיקה מתקדמות לא רק חוסך את העלות והתפעול  אלא גם שולח התראה מיידית למוקד של קבוצת G1 שדואג להקפיץ ניידות סיור ו/או כיתות כוננות לצד גופי אבטחה אחרים במרחב.

  תפיסת האבטחה בנויה כך שהרבש"צ / הרב"ש / הקב"ט יכול בכל רגע נתון לעשות שימוש גם הוא באפליקציה המחוברת ישירות לכל המערך היישובי בין אם הוא נמצא בתוך היישוב ובין אם לא.

  בנוסף ניתן לשלוח פקודות אל הציוד החכם. למשל, סגירת מנעולים אלקטרוניים, הפעלת סנסורים לגיבוי, הדלקת תאורות וכמובן הקפצת כוחות נוספים, כל זאת במקביל לחיבור וסיוע מצד המוקד.

  לסיכום

  מערך האבטחה היישובי אותו מספקת חברת G1 הינו המקיף והמתקדם ביותר המעניק הגנה כוללת החל מרמת התושב הבודד ועד לרמת מערך ההגנה ההיקפי של היישוב. המערך מתוכנן כך שיוכל להתאים את עצמו לאירועים בסדרי גודל שונים באמצעות חבירה לגורמי ביטחון במעגלים אזורים ואף מעבר לכך.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי