חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

G1 חטיבות אבטחה

איזה תחום מעניין אותך?

  G1 אבטחה מעניקה ללקוחותיה שירותי שמירה ואבטחה אמינים ומקיפים, שביסודם שילוב מנצח של מצוינות אנושית וטכנולוגיה מתקדמת.
  שירותי האבטחה שאנו מספקים ללקוחותינו הם רב שכבתיים – מהערכה מקצועית של הסיכונים האפשריים דרך הצבת מאבטחים ושומרים ועד לפיקוח ארצי שוטף.
  מאבטח יחיד העומד בכניסה לעסק, למשרדי החברה או למפעל, נתמך טכנולוגית על ידי מערך פיקוח ובקרה ארצי ומוקד מבצעי ממוחשב, הפועל עשרים-וארבע שעות ביממה.
  צוותי האבטחה שלנו, על מדיהם הייצוגיים וצי-הרכב המצויד שברשותם, מספקים שירותי אבטחה בעלי נראות גבוהה, החיונית בתחום האבטחה המונעת.

  הכוח האנושי

  אנשי חטיבת האבטחה הם אלה הפועלים בקו החזית – הם הפנים הראשונות המייצגות את לקוחותינו בדלת הכניסה לעסק, לחברה או למפעל. למאבטחים ולשומרים שלנו – הגישה פתוחה לכל אזור, גם למסווגים שבהם. הם ממשיכים לעבוד גם בלילה, במפעל או במשרד, ונותנים מענה לדרישות אבטחה ייחודיות. משרה זו, היא משרת אמון לכל דבר ועניין.

  לפני תחילת עבודתו, עובר כל אחד מצוות האבטחה מסלול הכשרה ארוך וייסודי, הכולל מיון וניפוי קפדני, סיווג בטחוני והכשרות מקצועיות ייעודיות התואמות את דרישות האבטחה הייחודיות של כל מגזר.
  מסלול ההכשרה המקצועית שלנו עונה על דרישותיה המחמירות של משטרת ישראל, ותהליכי העבודה עוברים בקרת איכות שוטפת, המבטיחה עמידה עקבית בסטנדרטים גבוהים.

  כוח האדם האיכותי הוא אחד הנכסים המשמעותיים של קבוצת G1 ולכן בחרנו להציב את האדם במרכז. אנו משקיעים משאבים לא רק בהכשרה מקצועית, אלא גם בטיפוח סביבת העבודה, תנאי העסקה משופרים ורווחתו האישית של כל עובד.

  פתרונות נוספים

  צוות המאבטחים והשומרים נתמך טכנולוגית על-ידי מערך פיקוח ובקרה ארצי.
  המוקד הארצי של G1 אבטחה מאויש בצוות מיומן ומובחר, המתפקד כנציגו של הלקוח בכל רבדי מערך האבטחה, פועל סביב השעון ומפקח באופן רציף ובזמן אמת על פעילותם של המאבטחים והשומרים. מוקד זה מצויד בטכנולוגיות לוויין חדישות ומערכות גילוי וניטור שונות, המאפשרות תגובה מבצעית מקצועית ומהירה לכל תרחיש.

  שירות נוסף אותו מציעה G1 אבטחה ללקוחותיה, הוא ביצוע סקרים להערכת סיכונים:
  סיכוני פעילות חבלנית עוינת, פעילות פלילית או אובדן ופחת.
  לאחר ביצוע הסקרים, ניתן למפות את הסיכונים האפשריים, לקבל החלטות שקולות ומודעות ולבנות תכנית אבטחה מיטבית.

  שילוב של תכנון מדוקדק, מוקד ארצי מאויש ומצויד במיטב כוח האדם והטכנולוגיה וכמובן מאבטחים מובחרים, הופך את G1 אבטחה למובילה בתחומה, ואת פתרונות האבטחה שהיא מציעה לאיכותיים, ייעודיים ושלמים.

  קראו כאן עוד אודות פתרונות האבטחה שלנו

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי