חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוסדות פיננסים

איזה תחום מעניין אותך?

  במציאות השמה במרכז את האבטחה והביטחון, אין ספק שמוסדות פיננסיים נמצאים במצב בו עליהם להצטייד בפתרונות האופטימליים לאתגרים מורכבים בתחומים אלה.
  עתידו ושמו הטוב של כל מוסד פיננסי תלוי ביכולתו להעניק ללקוחותיו תחושת ביטחון ואמון.
  לקבוצת G1 ניסיון רב באספקת שירותי אבטחה ושמירה מתקדמים למוסדות הפיננסיים בישראל.
  ידע טכנולוגי בלעדי ומתקדם וכוח-אדם מיומן ואיכותי חוברים יחד ליצירת פתרונות אבטחה משולבים חדשניים הנותנים מענה איכותי, מקיף ומוקפד לכל האתגרים.

  פתרונות למוסדות פיננסים

  אבטחה פיזית

  אבטחה פיזית

  כל שירותי האבטחה והשמירה בפריסה ארצית, שירותי קב"ט, ניתוח סיכונים וסקרי בטחון

  בטיחות

  בטיחות

  מערכות בטיחות לגילוי ולכיבוי אש, מצלמות לזיהוי דליפות נוזלים דליקים, מערכות גילוי אש באמצעות סיבים אופטיים, מערכות גילוי אש משולבות ועוד.

  בקרת מבנה

  בקרת מבנה

  מערכות בקרה תעשייתית, מערכות בקרת אנרגיה, מערכות בקרת חדרים, מערכות בקרת מבנה, פתרונות בקרת מבנה

  הפתרונות של G1 למוסדות פיננסיים

  הפתרונות אותם מציעה קבוצת G1 למוסדות פיננסיים כוללים אמצעי אבטחה ובקרה אלקטרוניים ייחודיים ומתקדמים הפועלים במקביל לאבטחה אנושית יעילה.

  אבטחה אלקטרונית

  אמצעי האבטחה האלקטרוניים מקיפים את כל תחומי הפעילות הפיננסית במוסד:
  בידוק בטחוני מהיר מתבצע בכניסה למבנה, על ידי שער מגנטי או גלאי מתכות, כדי למנוע החדרת נשק מכל סוג. מערכת לזיהוי מספרי רכבים מזהה ומתעדת את הרכבים הנכנסים לחניון.
  מערכת בקרת כניסה מתקדמת מגדירה ומסווגת כל אדם ועובד לפי תפקידו והרשאותיו, ומאפשרת לו להיכנס רק לאזורים המותרים בכניסה.
  לעובדים הבאים במגע עם קהל יש גישה מתמדת ללחצני מצוקה ואזעקה המתריעים על כל איום וסיכון.
  אמצעי צילום והקלטה אוספים נתונים על כל פעילות שגרתית או חריגה באזורים המאובטחים וגלאים משוכללים וייעודיים מגנים על כלל המבנה, על חדרים בעלי סיווג גבוה ועל כספות.

  אבטחה אנושית

  לצד אמצעי האבטחה האלקטרוניים, קבוצת G1 מציבה בלב העשייה את הגורם האנושי יקר הערך.
  המומחים שלנו מבצעים סקרים להערכת סיכונים פליליים וסיכוני אובדן ופחת, על בסיסם אנו בונים את תכנית האבטחה המתאימה ביותר; ואילו השומרים והמאבטחים המובחרים והמיומנים שלנו, המגובים על ידי מוקדי אבטחה בפריסה ארצית, מייצגים נאמנה את לקוחותינו ועומדים על משמרתם יומם ולילה.

  סיור ובקרה

  את האבטחה המשולבת שמציעה קבוצת G1 משלים מערך הסיור והבקרה, הכולל מערכת מוקדים שביסודה תוכנה בלעדית שפותחה בהתאם לדרישות משטרת ישראל, חברות הביטוח ומכון התקנים.
  במערך הסיור שלנו עשרות ניידות סיור המצוידות באביזרי ניווט וקשר מתקדמים ומאות סיירים לבושי מדים, המהווים כוח מרתיע, המאומן לפעול בזמן אמת.
  שירותים אלה מבטיחים תגובה מהירה למקרי פריצה ואיומים נוספים, וכך ממזערים את הנזקים העצומים העלולים להיגרם למוסדות פיננסיים באירועים כגון אלה.

  ההגנה המשולשת אותה מציעה קבוצת G1 מכסה את כל תחומי הפעילות של המוסדות הפיננסיים, עומדת בתקנים המחמירים ביותר ומובילה את האבטחה והביטחון בתחום זה לעבר המחר.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי