חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות בקרת אנרגיה

איזה תחום מעניין אותך?

  דגמים שונים של מונה אנרגיה ורב-מודד בשיווק G1 הוטלו

  לחיסכון באנרגיה יש השפעה כלכלית וסביבתית רבת היקף. מפעלי ייצור אנרגיה הם בין המזהמים העיקריים בעולם, ולכן מגמת הבקרה והחיסכון, אינם מיועדים רק להתייעלות כלכלית אלא גם לשמירה על סביבה נקייה למניעת פליטת גז חממה ולהאטת השינויים האקלימיים הנובעים מזיהום.
  כדי להשתמש באנרגיה בצורה מיטבית – חסכונית ואקולוגית, ולאפשר מדידה מדויקת של עומסים חשמליים, יש צורך במערכות לבקרת אנרגיה.

  מטרת מערכות בקרת האנרגיה, שמספקת G1 הוטלו, היא לשפר את הצריכה האנרגטית של בנייני משרדים, בתי דירות, מלונות, מפעלים ומוסדות במגזר הציבורי והפרטי, ע"י מדידה ובקרה מדויקת.

  מערכות בקרת האנרגיה של G1 הוטלו

  G1 הוטלו משווקת דגמים שונים של מונה אנרגיה ורב מודד לבקרת חשמל וחיסכון באנרגיה.
  מערכות אלה מוכחות ככלים יעילים ביותר ומופעלות בהצלחה במפעלי תעשייה ומבנים ציבוריים ופרטיים.

  מונה אנרגיה

  מונה האנרגיה מיועד להתקנה בלוחות חשמל, לוחות חלוקה וצרכני משנה על גבי פאנל או בהתקנה מודולרית על פס דין. המונה מקבל נתונים לגבי צריכת האנרגיה במבנים בהם הוא מותקן.
  מונה האנרגיה שמספקת G1 הוטלו נותן מענה ליישומים שונים החל ממנייה ללקוחות ביתיים ועד למדידה ומנייה ללקוחות ממגזר המסחר והתעשייה.

  רב מודד

  רב-מודד מאגד בתוכו מספר מכשירי מדידה. הוא משמש בעיקר למדידת מתח, זרם והתנגדות, והדגמים החדשניים משלבים גם מדדים נוספים.
  הרב-מודד שמספקת חטיבת G1 הוטלו מציע תאימות גבוהה לציוד חד-פאזי או תלת-פאזי, עם או בלי מוליך אפס. הרב-מודד מתוכנן למדידת עומסים מדויקת, ללא תלות בסוג העומס, ולכן אידאלי לעבודה עם מנועים, גופי חימום וכל סוגי הציוד שהם בעלי עומס נשלט אלקטרונית.
  הרב-מודד כולל מדידת הרמוניות זרם ומתח פרטניות עד להרמוניה ה-15 לכל פאזה. התקשורת של הרב-מודד עם מונה האנרגיה מתבצעת בפרוטוקול Modbus RTU או בתקשורת IP.

  מונה האנרגיה והרב-מודד הם בין אמצעי הבקרה המתקדמים הרבים שמספקת חטיבת G1 הוטלו ללקוחותיה בכל המגזרים. החטיבה מציעה פתרונות משולבים, החל מתכנון, אספקה והתקנה של מערכות ניהול ובקרה וכלה בתחזוקה, שירות ותמיכה, 24 שעות ביממה.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי