חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות בקרת חדרים

איזה תחום מעניין אותך?

  מערכות המאפשרות חיסכון באנרגיה, שליטה באלמנטים החשמליים בחדר ושמירה על הבטיחות.

  בתי מלון, בתי אבות, בנייני משרדים ומבנים מרובי חדרים אחרים, נהנים כיום מהאפשרות לשליטה נוחה על ציוד חשמלי ולניצול מיטבי של אנרגיה.
  G1 הוטלו משווקת, מתקינה ומפעילה מערכות בקרת חדרים התורמות לחיסכון משמעותי באנרגיה, מעניקות למתאכסנים בחדר שליטה נוחה על כל האלמנטים החשמליים ומשפרות את רמת הבטיחות של אנשים ורכושם.

  כיצד פועלת מערכת בקרת חדרים?

  הנתונים המגיעים אל המערכת מגלאי נפח וממתגים זעירים בדלת הכניסה ובחלונות החדר, מאפשרים לה לקבוע אם החדר מאוכלס או ריק מאדם. אם החדר אינו מאויש תנתק מערכת בקרת החדרים מתח חשמלי ממיזוג האוויר, התאורה והשקעים (פרט למקרר או למיני-בר) וכך תצמצם בזבוז מיותר של אנרגיה יקרה.

  הפרמטרים לפיהם מחליטה המערכת אם החדר מאויש או ריק, כמו גם הפעולות שתתבצענה בעקבות החלטה זו, ניתנים לכוונון ושליטה בעזרת מחשב בקרה מרכזי. מחשב זה אחראי על תיעוד, שליטה וחיווי של מרכיבים נוספים בחדר.

  אורחים, דיירים או עובדים הנמצאים בחדר בו מותקנת מערכת בקרת חדרים נהנים מלוח בקרה ממנו ניתן לשלוט על גופי התאורה ועל מיזוג האוויר בחדרם ( דגם S-303P ).

  מערכות בקרת החדרים של G1 הוטלו

  G1 הוטלו מציעה שני דגמי מערכות בקרת חדרים: S-303P ו- S-505. מערכות אלו (בהתאם לדגם) מציעות מגוון אפשרויות בקרה ושליטה בתחומים שונים:

  • מיזוג אוויר – ניתוק וחיבור אוטומטי של מתח בהתאם למשתנים שהוגדרו, הפעלה והפסקה על-ידי הנמצאים בחדר, דרך לוח בקרה, שינוי עוצמת מאוורר וכיוונון טמפרטורה.
  • תאורה – ניתוק וחיבור אוטומטי של מתח בהתאם למשתנים שהוגדרו; הפעלה והפסקה ידניות דרך לוח הבקרה.
  • שמירת שבת – הפעלת חדרים בתכנית שבת באישור 'המכון הטכנולוגי להלכה'.
  • כספת – תיעוד וחיווי מפורט של פתיחת ונעילת דלת הכספת מוצג במחשב בקרה מרכזי.
  • מיני בר – תיעוד וחיווי פתיחת דלת המיני-בר מוצג במחשב בקרה מרכזי.
  • ניהול חדרים – רשימת חדרים מאוישים או ריקים מאדם מוצגת במחשב בקרה מרכזי.
  • הודעות – לוח הבקרה מאפשר לאורח המתאכסן בחדר המלון, להשאיר הודעות לאנשי הצוות, כמו: "נא לא להפריע" או "נא לנקות את החדר" (אופציונלי)
  • דלתות וחלונות – חיווי נעילתם ופתיחתם של דלתות וחלונות בחדר מתבצע במחשב בקרה מרכזי.

  תכונות אלו של מערכות ניהול החדרים בשיווקה של G1 הוטלו, הופכות את הבקרה על ריבוי חדרים לפשוטה ונוחה, ואת השהות בהם לנעימה ומותאמת.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי