חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות בקרת מבנה

איזה תחום מעניין אותך?

  מערכות לשליטה, תחזוקה ובקרה על מבני ציבור, מלונות, בנייני משרדים ובנייני דירות

  מבני ציבור, בנייני משרדים ומגדלי מגורים יוקרתיים, מנוהלים בימינו באמצעות מערכות בקרת מבנה. מדובר במערכות משוכללות השולטות בכלל האלמנטים החשמליים והמכאניים בבניין כדי לחסוך באנרגיה וליצור חוויית מגורים ועבודה נעימה יותר.

  מערכות בקרת המבנה מפקחות על מיזוג-האוויר, האוורור, התאורה, אספקת החשמל, המים והאינסטלציה, מערכות גילוי וכיבוי האש, החנייה והביטחון. מערכות אלו משפרות את מנגנוני התכנון, הניהול והמניעה של כל אלמנט עליו הן משפיעות.

  מערכת בקרת המבנה של G1 הוטלו

  G1 הוטלו משווקת, מתקינה ומפעילה מערכות בקרת מבנה בבנייני משרדים ומגורים.
  החטיבה משלבת ניסיון רב, טכנולוגיה עדכנית וכוח אדם בעל מומחיות רבה, כדי לספק ללקוחותיה את המוצרים המובילים בתחום ולהתאים אותם לאתגרים רב מערכתיים.

  מערכת בקרת המבנה בשיווק G1 הוטלו מיוצרת על-ידי חברת Trend העולמית, ומופעלת בהצלחה בישראל ובעולם בבנייני משרדים, בתי מלון, בתי אבות ומבנים אחרים במגזר הציבורי והפרטי.

  המערכת מייעלת פעולות הנוגעות למגוון משתנים קריטיים להתנהלותו התקינה של המבנה: מעליות, גלאי הצפה, רבי-מודדים, גופי תאורה, מערכות מיזוג אוויר, ציוד אלקטרו-מכאני, ברזים ומשאבות, מערכות כריזה, מערכות גילוי וכיבוי אש וכיוצא באלה.

  כיצד פועלת מערכת בקרת המבנה של G1 הוטלו?

  המערכת מורכבת ממחשב מרכזי, המתעד את נתוני הבקרה והתפעול, ומיחידות קצה חכמות: בקרים מתוכנתים הכוללים זיכרון קבוע, זיכרון RAM, מיקרו-מעבד לטיפול בפעולות הבקרים ורכיבי או כרטיסי I/0. יחידות קצה אלו פועלות באופן עצמאי (stand alone) כך שפעולתן אינה תלויה בתקינותו של קו תקשורת לבקרים אחרים או בפעולתו של מחשב מרכזי.

  תוכנה ייעודית מעבדת את המידע המגיע מהבקרים ובאמצעותה ניתן לשלוט במערכות השונות בצורה אוטומטית או ידנית.

  כל יחידות הבקרים מחוברות ביניהן על ידי קו תקשורת בעל עמידות להפרעות מגנטיות חזקות (EMI); כמו כן ניתן ליישם תקשורת TCP/IP בין בקרים מסדרת IQ-4.

  המערכת מאפשרת גמישות רבה בהגדרת פונקציונליות מסכים ובעיצוב ממשק משתמש, וניתנת לשליטה מכל מיקום, בעזרת מחשב המצויד בדפדפן וחיבור אינטרנט.

  את מערכות בקרת המבנה משווק, מתקין ומתחזק הצוות המיומן של G1 הוטלו, המעניק ללקוחותיו שירות חסר פשרות ורב ניסיון, 24 שעות ביממה.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי