חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות גילוי אש משולבות כריזה דיגיטלית וטלפון כבאים

איזה תחום מעניין אותך?

  מערכות גילוי אש בעלות יכולת כריזה במקרה חירום ויצירת קשר אוטומטי עם כוחות ההצלה

  חשיבות הגילוי המוקדם של סימני אש ועשן בעת התפתחות שריפה אינה מוטלת בספק,
  לשם כך קיימות מערכות גילוי אש מתקדמות המבוססות על גלאים בטכנולוגיות שונות – מהתקנים להפעלה ידנית ועד לגלאי קרן וגלאי להבה, המתריעים באופן מידי על סימנים לפריצת דליקה.
  במרכז מערכות אלה ניצבת רכזת, אנאלוגית או אזורית, המנטרת את הגלאים באופן רציף ומקבלת איתות כאשר הנתונים חורגים מהרגיל.
  סימני אש ועשן מפעילים סדרת פעולות אוטומטיות שמטרתן למזער את נזקי השריפה: התרעה על קיומו של הסיכון, פינוי מסודר של האנשים הנמצאים במבנה, אזעקת כוחות הכיבוי והפעלת מערכות כיבוי האש המותקנות במקום.
  מערכות גילוי האש המשלבות כריזה דיגיטלית וטלפון כבאים מייעלות את פינוי הנוכחים ואת התקשורת עם הלכודים באזורי הסכנה, ומאפשרות אזעקה מהירה של כוחות הכיבוי וההצלחה.

  יתרונותיה של מערכת גילוי אש משולבת כריזה דיגיטלית וטלפון כבאים

  הכריזה הדיגיטלית היא חלק אינטגרלי ממערכות גילוי האש המתקדמות שמשווקת G1 טכנולוגיות. מערכת הכריזה נשלטת מלוח מרכזי ומאפשרת כריזה דיגיטלית סלקטיבית לכל אחד מהאזורים.
  עם קבלת התראה על שריפה, תישמע ברמקולים הודעה מוקלטת מראש.
  ההודעה יכולה להישמע באזור מסוים, במספר אזורים או בכל האזורים והשטחים הציבוריים, לפי סוג ההתראה והגדרות המערכת.
  כמו כן, ניתן לשלב במערכת הכריזה הדיגיטלית תקשורת קווית מקומית עם טלפון כבאים, כדי לאפשר לכוחות ההצלה לעמוד בקשר עם האזורים מהם התקבלה ההתראה ולהנחות ישירות את הנמצאים בהם.

  המערכת מעבירה אותות שמע בפורמט דיגיטלי על גבי סיבים אופטיים או כבלי נחושת.
  יתרונותיה של המערכת הדיגיטלית על פני מערכות אנאלוגיות הם איכות שמע טובה יותר, חסינות מהפרעות ורעשים, ויכולות כריזה מורחבות.

  מערכות גילוי האש ואביזריהן, כולל מערכת הכריזה הדיגיטלית, מיוצרות על-ידי חברת Notifier האמריקאית, המובילה את תחום גילוי האש בארצות-הברית במהלך העשורים האחרונים.
  המערכות נושאות תקן UL9.

  G1 טכנולוגיות מייבאת, משווקת, מתקינה ומתחזקת את המערכות המשולבות, ובכך נותנת מענה מקיף, איכותי ובעל תאימות גבוהה, לצורכי הבטיחות של מבנים ומתקנים מרובי אזורים.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי