חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות יניקה לגילוי עשן מוקדם

איזה תחום מעניין אותך?

  מערכות אקטיביות לגילוי מוקדם של עשן, המיועדות למזעור נזקי שריפה

  מניעת התפשטות שריפה וצמצום נזקיה, הם היעדים העיקריים של מערכות בטיחות לגילוי אש ועשן.
  ככל שהגילוי מוקדם יותר מקבלים הנוכחים באתר התראה מוקדמת יותר וזמן התגובה הארוך תורם למזעור משמעותי של פגיעה בנפש, ברכוש ובמבנה.
  מערכות יניקה לגילוי מוקדם של עשן, מאפשרות את גילוי סימני השריפה בשלביה הראשוניים ביותר ומייצרות התראה מוקדמת ומדויקת לגילוי מוקד הבעירה.

  יתרונותיה של מערכת יניקה לגילוי מוקדם של עשן

  G1 מציעה ללקוחותיה מערכת יניקה מובילה לגילוי מוקדם של עשן מתוצרת חברת ICAM מבית Xtralis – חברה אמריקאית המתמקדת בייצור אמצעים חדשניים לגילוי מוקדם של מפגעי בטיחות.
  מערכת זו דוגמת אוויר באמצעות צנרת יניקה המותקנת בחלל המוגן ומבחינה בקיומם של חלקיקי עשן בעזרת גלאי לייזר או גלאי עשן של חברת Notifier. בזכות פעולת היניקה, הופכת המערכת את הגלאים הסטנדרטיים לאפקטיביים הרבה יותר ומעניקה כיסוי לשטח נרחב.

  מערכת יניקה לגילוי מוקדם של עשן משתלבת במערכות גילוי אש ועשן אנלוגיות ומתפקדת כחלק אינטגרלי מהן. זוהי מערכת ייחודית שעלותה נמוכה יחסית והיא אינה דורשת טיפולי תחזוקה.
  מערכת היניקה היא מערכת אקטיבית הדוגמת את האוויר באופן רציף בניגוד למערכות גילוי עשן פסיביות, המייצרות התראה רק כאשר נכנסת אליהן כמות מסוימת של עשן.
  על-ידי דגימת האוויר מזהה המערכת גם עשן בלתי נראה ורגישותה גבוהה פי עשרה מרגישותו של גלאי עשן פוטואלקטרי.

  מערכת היניקה מכסה שטח של עד 500 מ"ר וצנרת היניקה שלה מגיעה עד לאורך של 100 מטרים. היא מתאימה לחדרי שרתים, רצפות צפות, לוחות חשמל ומקומות בהם הסביבה לא בהכרח נקייה.

  המערכת נושאת את התקנים הבאים: FM, UL, VDS, CFE, CE – EMC and CPD, EN54-20.

  מערכת היניקה לגילוי עשן מוקדם היא חלק מהאמצעים המתקדמים לגילוי אש, שמשווקת, מתקינה ומתחזקת קבוצת G1, שילוב של גלאים מתקדמים, רכזות חדשניות ואמצעי אזעקה ותקשורת מותאמים לדרישות מכבי האש, חברות הביטוח והתקנים המחמירים ביותר, יוצר מעטפת בטיחות איכותית, בעלת תאימות גבוהה לתנאי השטח של כל מבנה.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי