מערכות מצוקה

מערכות מצוקה

מגוון דגמי לחצני מצוקה לשעת חירום

כל אדם נחשף בחייו לרגעי מצוקה, סכנות או מצבי חירום. ברגעים אלה, הכרחי שתהייה בידיו היכולת לבקש עזרה ולקבל אותה. הפתרון הטוב ביותר למצבים אלו הוא לחצן מצוקה.
לחצני מצוקה זמינים המותאמים לצרכים וליכולות של המשתמש, מהווים ערובה לכך, שברגעי האמת, ניתן יהיה להזעיק את העזרה המתאימה.
לחצני המצוקה יעילים מאוד ברגעים קריטיים בהם יש צורך להזעיק מידית, בלחיצת כפתור בודדת, באופן אוטומטי למחצה ולעיתים אף דיסקרטי, כוחות סיוע, בין אם מדובר בכוחות הביטחון או בעזרה רפואי. במקרים רבים, אמצעים אלקטרוניים אלה מצילים חיים.

חטיבת G1 מוקד, משווקת, מתקינה ומתחזקת מגוון דגמים של מערכות מצוקה ולחצני מצוקה, המספקים מענה לצרכים שונים וייחודיים. לחצני המצוקה מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם, ביניהן ויסוניק ואדמקו.
לחצני המצוקה של G1 מוקד משרתים לקוחות במגזר הפרטי והעסקי וביניהם: מתדלקים בתחנות דלק, כספרים בבנק, וקופאים ברשתות השיווק, רופאים ואחיות, קשישים המעוניינים לשמור על עצמאותם וילדים קטנים הנמצאים לבד בבית, שומרים, אנשי אבטחה ונהגים בתחבורה הציבורית.

סוגי לחצני מצוקה

מערכות קריאת אות מצוקהאת סוג לחצן המצוקה מתאימים לדרישות הלקוח לפי צרכיו, רצונותיו ומידת ניידותו:

  • לחצן מצוקה קבוע, הנמצא במקום קבוע בבית או במקום העבודה
  • לחצן מצוקה ניידהמעוצב כשעון יד או תליון לצוואר
  • לחצן מצוקה אלחוטי
  • לחצן מצוקה המפעיל אזעקה מקומית רבת עצמה
  • לחצן מצוקה משולב טכנולוגית GPSהמאפשר לאתר את האדם במצוקה ללא שיחה
  • לחצן מצוקה הפותח אוטומטית ערוץ דיבור ישיר בין הלקוח למוקד החירום
  • לחצן מצוקה הפועלבשילוב עם מערכת אזעקה קיימת

כיצד פועלים לחצני מצוקה?

בעת הלחיצה, משדר הלחצן אות מצוקה למוקד מאויש, או מבצע חיוג אוטומטי למספר טלפון מוגדר ומשמיע הודעת מצוקה מוקלטת מראש, או פותח ערוץ שיחה עם הלקוח.
עם קבלת הודעת המצוקה על גבי המסך, מבצע המוקדן את הפעולות הנחוצות למתן סיוע מידי לאדם ממנו נשלח אות המצוקה.

לחצני המצוקה מעניקים ללקוחות חטיבת G1 מוקד את היכולת המעשית לקרוא לעזרה בלחיצת כפתור, ובנוסף, את השקט הנפשי הנלווה לידיעה שבעת הצורך קיימת אפשרות לתקשורת מידית ולקבלת סיוע.

למידע נוסף על מערכות מצוקה
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם