חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות שיקוף

איזה תחום מעניין אותך?

  קבוצת G1 באמצעות תחום הטכנולוגיות פועלת, משווקת, מתקינה ומתחזקת מזה שנים רבות מכונות שיקוף ומגנומטרים. הקבוצה שמפיצה באופן בלעדי את RAPISCANSYSTEMS בישראל – מי שנחשבת ליצרנית הטובה בעולם בתחומה.

  אנו בפתחו של עידן חדש לפיו קבוצת G1 צועדת בחזית הטכנולוגיה של עולם השיקוף ותאפשר לשוק הישראלי לראשונה להנות מטכנולוגיה מתקדמת ביותר.

  בתוך כך, הקבוצה השלימה לאחרונה את ההכנות הנדרשות לטובת שיווק סדרת ה orion היוקרתית והמתקדמת.

  המכונות מסדרת ה orion מצוידות בטכנולוגיה פורצת דרך בעולם השיקוף הקונבנציונאלי,

  בין יתר התכונות שנוספו ניתן למנות מהירות סריקה ומהירות מסוע גבוהה 0.2M/SEC או 0.35M/SEC מה שמייעל משמעותית את העבודה ומאפשר לציוד לשקף עד 75% יותר במכונה אחת ללא הוספת כח אדם או ציוד.

  בין החידושים ניתן למנות בנוסף את יכולת זיהוי החומר המשוקף לצד שיפור היכולות הקיימות כמו חדירות ורזולוציה.

  כמו כן, יש שיפור מהותי בנראות המכונה : לא עוד קופסא אפורה מרובעת אלא קו עיצובי חדיש, לבן ועתידני המכבד כל לובי שבעצם מהווה את כרטיס הכניסה למבנה

  אבטחה מקיפה ויסודית

  במתחמים ציבוריים ובמוסדות בעלי צורך באבטחה יסודית ומקיפה לא די במערכות השיקוף. אלו מהוות רק חלק קטן ממערך אבטחה קפדני ומהודק, הכולל גם שערים לגילוי מתכות, התקנת מצלמות אבטחה מתקדמות, וכמובן, מערכת אזעקה לעסק, המחוברת אל מוקד אבטחה מאוייש, הזמין לקריאות ולהתראות 24/7. אמצעי האבטחה האלו מעניקים מעטפת ביטחון ואבטחה, זמינות כוחות הרתעה ותגובה מהירה.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי