מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה דיגיטליות

במציאות המחוברת והטכנולוגית כיום, מצלמות אבטחה הן כבר לחלוטין מרכיב אבטחה וניטור מרכזי וכזה הנמצא בליבה של כל מערכת מאובטחת והגנה מתקדמת – ביתית, עסקית ומוסדית. קבוצת G1, הגדולה והמובילה בישראל בשירותי אבטחה ומוקדים, מציעה פתרונות וידאו מותאמים אישית ועם קדמת הטכנולוגיה של מצלמות במעגל סגור, לכל סוגי הפרויקטים והלקוחות.

מערכות האבטחה הדיגיטליות של קבוצת G1 מספקות לכם ביצועי תיעוד ומעקב אמינים ללא פשרות כדי לאפשר לכם ניטור, ניהול, הקלטה ותיעוד וידאו בזמן אמת, להערכת איומים חכמה, הרתעה, התראה ולקבלת החלטות אפקטיבית יותר.

היכולת הטכנולוגית לתעד בכל רגע נתון את הנעשה במרחב, בין אם זה בבית, בעסק או במרחב הציבורי, משפרת משמעותית את אפשרויות והיקף האבטחה, הניטור והתיעוד, לצד היותה גורם הרתעה אפקטיבי. יש כל כך הרבה שימושים, יישומים ויתרונות להתקנת מערכת מותאמת אישית של טלוויזיה במעגל סגור ומצלמות הקלטה – וכיום הטכנולוגיה מאפשרת פריסה ויישום חכמים, נגישות טכנית ויחסית לעבר גם נגישות כלכלית משודרגת.

מערכות צילום וידאו – למה לבחור בקבוצת G1?

 • ביצועי אבטחה, תיעוד וניטור מוכחים באינספור פרויקטים ומיקומים.
 • התבססות על מצלמות דיגיטליות חדישות ומתקדמות, עם איכות מעולה ומגוון אפשרויות טכנולוגיות.
 • שליטה, ניטור ובקרה מרחוק.
 • אפשרות לשילוב עם אינטגראלי עם מערכות מאובטחות נוספות – זיהוי תנועה ונפח, מיפוי, התממשקות לטריגרים ואזעקות, מוקדים מאוישים, אפשרויות תזוזה וזום, קישוריות אינטרנטית מעולה ועוד יתרונות טכניים.
 • מתודולוגיה מובנית וחכמה של ניהול פרויקטים.
 • התאמה אישית מתקדמת של מערכות CCTV, לפי הערכת סיכונים וצרכים וטכניקות ניהול פרויקט.
 • פתרונות צילום מאובטח לבתים פרטיים, עסקים קטנים ובינוניים, מוסדות ורשויות מוניציפליות.

קבוצת G1 משווקת, מתכננת, מתקינה ומפעילה מערכות חדישות, חכמות ומתקדמות של מצלמות ומערכות טמ"ס, בשלל היקפים ותצורות ולכל סוגי הלקוחות והפרויקטים, מערכת יכולה להתחיל בבודדות ופשוטות יחסית ולהגיע עד למערכות צילום וניטור מורכבות וגדולות במיוחד עם מאות מצלמות, אמצעי הקלטה וצפייה משוכללים והתממשקות עם מערכות נוספות.

שימושים ויישומים של מצלמות אבטחה ומערכות טמ"ס

מצלמת אבטחה מסייעות בתיעוד, בקרה ותיעוד ראשון במעלה, באינספור סיטואציות, מיקומים ויישומים. התקנת מערכת צילום משמשת, בין היתר, לצרכי אבטחה וזיהוי פעילות לא חוקית/לא מורשית, פיקוח, מניעת פריצות והשחתה, תיעוד פעילות לצרכי ביטוח או רגולציה וכיוצא באלו.

היום, הרבה יותר מבעבר, יש מגוון רחב של סוגי מערכות תיעוד וניטור וידאו, בעיקר מבחינת טכנולוגיה, קישוריות ופתרונות התשתית הנדרשים לכל סוג מצלמה. באופן כללי, המערכות המתקדמות והאיכותיות ביותר כיום – ואלו שגם קבוצת G1 משתמשת בהן – הן מערכות דיגיטליות של המצלמות ואמצעי ההקלטה והשידור. מערכת צילום במעגל סגור כוללת את המצלמות עצמן (עם חיבור לחשמל או חיבור חשמל דרך קווי תקשורת), אמצעי הקלטה דיגיטלי (DVR או ישירות להתקן אחסון במחשב) ותוכנה לניהול, צפייה מרחוק דרך האינטרנט ושאר היכולות של המערכות החדישות כיום.

נדגיש כי ברוב מוחלט של מקרים ופרויקטים, בקבוצת G1 עושים שימוש במערכות דיגיטליות של מצלמות IP אינטרנטיות ושרתי הקלטה בענן או מבוססי שמירה על מחשב אישי ייעודי באתר. מערכת דיגיטלית מספקת שלל יתרונות תפעוליים וטכנולוגיים לעומת מערכות אנלוגיות, למשל איכות תמונה משופרת, אפשרויות שליטה מורחבות וגמישות בניהול והפעלת המערכת.

מצלמות אבטחה לבית

היום צילום מאובטח לבית כבר הפך בהמון בתים לסטנדרט של אבטחה, מיגון ובטחון אישי. בשוק רחב עם שלל פתרונות, חלקם פתרונות "עשה זאת בעצמך", לשירותי המצלמות המתקדמים של קבוצת G1 יש יתרון של איכות וקדמה טכנולוגית חסרת פשרות, שימוש רק במוצרים הטובים והאמינים ביותר, אנשי מקצוע מעולים, גיבוי משוכלל וחסר פשרות ועוד – מערכת מצלמות אבטחה ביתיות עם גב מקצועי, טכנולוגי וכלכלי!

מערכת צילום ותיעוד וידאו בבתים פרטיים, עם שמירת החומרים על שרת הקלטה ייעודי וגם עם אפשרות חיבור למוקד אבטחה מאויש ומתקדם, מספקת בטחון משודרג ומקיף יותר, הרתעה לפורצים וגורמים בלתי מורשים, מאפשרת תיעוד לצרכי ביטוח, אכיפה משטרתית ומשפטית, אפשרות לראות בכל רגע נתון מה קורה בבית, מכל מקום ובכל זמן.

מצלמות אבטחה לעסק

חלק בלתי נפרד מהגנה ופיקוח על המתרחש בעסק שלכם, קטן כגדול, הוא צילום ותיעוד וידאו באמצעות מערכות מותאמות אישית של צילום וידאו דיגיטלי. הצילום ופתרון ההקלטה והשידור מרחוק מספקים שפע אדיר של יתרונות ושימושים:

 • פיקוח על עובדים, נציגי שירות, עובדי קופה, מטפלים.
 • תיעוד לצורך הגנה על עובדים ולקוחות.
 • בקרה ויזואלית ומוקלטת על ציוד, מיכון, כלי רכב, פסי ייצור וכדומה.
 • הגנה ואבטחה היקפיות ומרחביות למפעלים תעשייה, מרלו"גים, מבנים חקלאיים.
 • הרתעה ותיעוד למקרים של פריצות, גניבות, ונדליזם וכדומה.
 • ניהול חכם ובזמן אמת של מניעת פחת, גניבות והשחתה בחנויות ורשתות קמעונאיות.

כמו כן, מערכות ציבוריות, מוסדיות או מוניציפליות של מצלמות אבטחה מהוות אלמנט מרכזי קריטי למיזמי "עיר בטוחה" ולהגנה על המרחב הציבורי ועל התושבים/משתמשים. קבוצת G1 מציעה מומחיות ייחודית ומובילה גם בפתרונות מתקדמים ורחבי היקף של אבטחה אלקטרונית ומערכות צילום ותיעוד וידאו מוסדיות.

תיעוד וידאו אמין ואיכותי עם קבוצת G1

מוקד הטכנולוגיה מציע ללקוחותיו בנוסף למערכות הטובות ביותר אף ניטור וניהול ויזואלי גם שירות הקלטה מרכזי ואמין למצלמות IP – שירות המתאים לאתר בודד וגם לאתרים מרובים בו זמנית. הודות לשירות ההקלטה המרכזי, בו הצילומים נשמרים על שרת אחסון ייעודי מטעם G1, הלקוח פטור מרכישת ואחזקת מערכת הקלטה יקרה, תוך הנאה מכל היתרונות הטכנולוגיים של צפייה מאובטחת בצילומים מרחוק רק דרך חיבור אינטרנט ומחשב או סמארטפון וממשק משתמש ידידותי ופשוט לשימוש וניהול. כל קבצי הווידאו נשמרים לפי תקן משטרת ישראל.

שירות ההקלטה כולל טיפולים וגיבויים סדירים ע"י מומחי G1 והשירות פועל על בסיס רשת IPVPN מתקדמת של בזק עסקים, רשת סגורה עם תשתיות מתקדמות ואמינות ביותר.

למידע נוסף על מצלמות אבטחה והקלטה דיגיטלית

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם