מצלמות אבטחה והקלטה דיגיטלית

מצלמות אבטחה דיגיטליות

ניטור, ניהול, הקלטה ותיעוד בזמן אמת, להערכת איומים וקבלת החלטות אפקטיבית.
אמצעי הבקרה והאבטחה האלקטרוניים, תופסים מקום נרחב בעולם המודרני, והיכולת לתעד את הנעשה בכל מקום ובכל זמן משמשת כגורם הרתעה יעיל וכאמצעי לדיווח והערכת מצב בזמן אמת.
הפתרונות האלקטרוניים הבסיסיים ביותר לשליטה ובקרה הם מערכות טלוויזיה במעגל סגור (טמ"ס או CCTV) ואמצעי הקלטה דיגיטליים.

מצלמות האבטחה ומערכות הטמ"ס מבצעות בזמן אמת – ניטור, ניהול, הקלטה ותיעוד של אותות המגיעים מציוד קצה, ומאפשרות להעריך איומים, לקבל החלטות אפקטיביות ומידיות ולשחזר אירועים.

פרט למקומות ציבוריים, בעבר התקנת מצלמות אבטחה היתה נפוצה בעיקר בבתי עסק גדולים, במפעלים, במחסנים ובבתי יוקרה. אך כיום, כל עסק קטן, בניין מגורים ובית מגורים נעזרים באמצעים טכנולוגים מתקדמים לצורכי הרתעה, הגנה ופיקוח.

הורים רבים בוחרים כיום להתקין מצלמות אבטחה לבית, וכשהילדים נמצאים לבדם, הם צופים בהם בשעת אמת. שאלות כמו האם הילד אכל את ארוחת הצהריים או עם מי הוא מבלה כעת מוצאות מענה ישיר וההורים יכולים להרשות לעצמם להיות רגועים. כמו כן, בשעת בילוי מחוץ לבית, ההורים יכולים אף לבחון את תפקודה של השמרתפית ששכרו בעזרת מצלמות אבטחה ביתיות, ולדעת בביטחה, שגם הילדים בטוחים וגם תכולת הבית מוגנת.

בעלי עסקים ממגוון סקטורים במשק בוחרים להתקין מערכת מצלמות אבטחה למיגון העסק. כשבבית העסק מאוחסנת סחורה, כשקיימת תנועת כספים, או כאשר נחוץ פיקוח על העובדים בבית העסק מומלץ להיעזר במצלמות אבטחה לעסק.

מצלמות אבטחה, טלוויזיה במעגל סגור והקלטה דיגיטלית של G1 מוקד

חטיבת G1 מוקד משווקת, מתקינה ומפעילה מצלמות ומערכות טמ"ס במגוון היקפים ותצורות:
החל במצלמות בודדות וכלה במערכות מורכבות הכוללות מאות מצלמות, אביזרי הקלטה ואמצעי צפייה מרחוק. מערכות הטמ"ס של G1 מוקד מוכחות כאמצעי אבטחה בעלי יעילות גבוהה ביישומים שונים.

מצלמות אבטחה במעגל סגור נפוצות בעיקר בבתי ספר, בנקים, בנייני מגורים או מבנים מסחריים, מקומות סגורים ובתי עסק שונים. התקנת מצלמות במעגל סגור נעשית בעיקר לצורך פיקוח, מניעת פריצות וונדליזם וזיהוי פורע החוק בעת הצורך. חשוב לציין שהתקנה של מצלמות במעגל סגור דורשת הקמת תשתית, הבנויה ממצלמות האבטחה ומקליט DVR או כרטיס הקלטה על גבי הכונן הקשיח של המחשב.

המצלמות ומערכות ההקלטה מבוססות על שתי טכנולוגיות עיקריות – אנלוגית ודיגיטלית:
מצלמות אבטחה והקלטה אנלוגיות מותאמות מקומית וכוללות מצלמות אנלוגיות, מטריצות וציוד להקלטת אותות וידאו.
מצלמות אבטחה והקלטה דיגיטליות כוללות מצלמות IP ושרתי הקלטה מבוססי  .PC

למערכות הדיגיטליות יתרונות רבים על פני המערכות האנלוגיות: איכות תמונה משופרת, אפשרויות שליטה מורחבות וגמישות בניהול ובהפעלה.

שימושים שונים למערכות טמ"ס והקלטה דיגיטלית

ליחידת האבטחה האלקטרונית בחטיבת G1 מוקד ניסיון עשיר בהתקנת מערכות טמ"ס והקלטה דיגיטלית המשמשות ליישומים מגוונים:

  • פיקוח על קופאים, נציגי שרות, מטפלים ועובדים מכל המגזרים
  • בקרה על ציוד, כלי רכב, מכונות יצור ופסי ייצור
  • פיקוח בגני ילדים, מוסדות חינוך, בתי חולים ומוסדות סיעודיים
  • הגנה היקפית למפעלי תעשייה
  • פיקוח על חללים ציבוריים וחללים מאובטחים בבנייני משרדים מחוץ לשעות פעילות
  • צמצום פחת, גנבות והשחתה ברשתות קמעוניות ובתי מסחר
  • אבטחת בתים פרטיים ופיקוח על המתרחש בתוכם
  • יישומי טמ"ס רחבי-היקף: פיקוח על שטחים ציבוריים ומיזמי 'עיר בטוחה (safe city), המונעים אלימות וונדליזם ושומרים על איכות חייהם של התושבים. יישומים אלה הם המומחיות המיוחדת של אנשי האבטחה האלקטרונית ב G1- מוקד.

שירות ההקלטה המרכזי של G1 מוקד

1G מוקד מציעה ללקוחותיה שירות הקלטה מרכזי למצלמות IP דיגיטליות, השירות מתאים לאתר בודד ולמספר אתרים בו זמנית. אפשרות זו פוטרת את הלקוח מהצורך לרכוש ולתחזק מערכת הקלטה יקרה ומאפשרת לבעלי ההרשאה צפייה מאובטחת במידע המגיע ממערכת הטמ"ס, בכל שעה ומכל מקום בעולם, בעזרת חיבור אינטרנט ומחשב או טלפון סלולרי. קבצי הווידאו שהוקלטו נשמרים במרכז מאובטח על פי תקן משטרת ישראל.

התקנת השירות מהירה ופשוטה והוא מופעל על ידי ממשק משתמש ידידותי.

טיפולים וגיבוי טכני מבוצעים בידי המומחים של G1 מוקד בכל שעות היממה.
השרות פועל באמצעות רשת IPVPN של חברת בזק עסקים, רשת סגורה בעלת תשתיות מתקדמות ואמינות המעניקות רמות אבטחה וביצוע זהות לאלו הקיימות ברשתות פרטיות.

למידע נוסף על מצלמות אבטחה והקלטה דיגיטלית

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם