מוקד בקרה וסיור

מוקד בקרה וסיור

פתרונות מיגון, אבטחה ובטיחות ייחודיים, ללקוחות אסטרטגים המפעילים סניפים בכל רחבי הארץ

ג'י וואן מספקת שירותי בקרה וסיור המובילים בישראל ומוכיחה מזה שנים אפקטיביות מרבית בגילוי מוקדם ותגובה מהירה לאירועי פריצה, שריפה ושוד. שירותי המוקד של G1 מבוססים על מערכות בקרה וגילוי מהמתקדמות בעולם וביניהן מערכות גלוי אש ופריצה בטכנולוגיות שונות, מערכות טלוויזיות במעגל סגור, מערכות צפייה מרחוק וטכנולוגיות ניטור טמפרטורה.

G1 פועלת בפריסה ארצית רחבה מקריית שמונה ועד אילת עם עשרות ניידות שירות זמינות ומאוישות ומעניק שירותים לסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי. המוקד מאויש על ידי צוותים מיומנים, ומורכב מאנשי מקצוע מובחרים, אמינים ומוכשרים, שעברו כולם הכשרות מתקדמות במסגרת החברה, בנוסף ללימודים עצמאיים או הכשרות שעברו במסגרת שירותם הצבאי. המחלקות השונות במוקד פעילות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ומגיבות בזמן אמת במהירות המירבית על מנת לאבטח ולשמור ולתת מענה מיידי בעת הצורך.

לשירות הלקוחות מוצבים צוותי מוקד סיור ובקרה זמינים, מוכשרים ומיומנים, ולרשות הצוותים ציוד מתקדם ברמה הטכנית הגבוהה ביותר ומתחדש תדיר על מנת להעניק אבטחה, שמירה והגנה מירביים.

מוקד סיור ובקרה של G1 מעניק למינוייו בטחון, וודאות ושלוות נפש בכל הקשור לשמירה על הבית, העסק, אבטחת הציוד, הסחורה ובני אדם הנמצאים בו. אנשי מוקד סיור ובקרה פועלים לא רק בעזרת טכנולוגיות חדישות אלא גם על פי ערכים מקצועיים ממוקדים: בטחון ואמון ארוכי טווח.

בנוסף לשירותי המוקד הסטנדרטיים, מפעילה G1 חדר בקרה מתקדם וייחודי ללקוחות רשתיים בפריסה ארצית, חדרי בקרה ייעודיים ללקוחות אסטרטגיים וחדר מוקד רואה המתקדם בישראל.

שירות סיורים יזומים, הם מוצר משלים למערך הסיור והבקרה של G1 – למידע נוסף על השירות 

למידע נוסף על מוקד בקרה וסיור
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם