חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיורים יזומים

איזה תחום מעניין אותך?

  שירותי הסיור היזום , הם מוצר משלים למערך הסיור והבקרה של G1.

  מהו השירות?

  במסגרת שירותי הסיור והבקרה של G1 מופעל שירות סיורים יזומים. שירות זה כולל שליחת סייר בזמן משתנה או קבוע בהתאם לצורך שנקבע ע"י הלקוח אל האתר וביצוע בדיקה מקיפה ודקדקנית, הסייר מקפיד לבדוק את כל הפתחים והנקודות הרגישות באתר בניסיון לאתר הכנות לפריצה, חבלה חיצונית שאינה במקום מוגן או חלילה לזהות חדירה לאתר, סיורים אלו משמשים בנוסף כהרתעה בפני פורצים.

  סיורים אלו מהווים מעטפת מיגון נוספת לאתר בנוסף לאמצעי המיגון הקונבנציונליים.

  סיורים אלו הוכיחו את עצמם פעמיים רבות וסיכלו פריצות רבות וגדולות.

  למי מיועדים סיורים אלו?

  סיורים אלו מיועדים לאלו הנעדרים מהעסק / מהבית לזמן ארוך, לחוגגים אירוע או לכל המעוניין להדק את מעטפת המיגון בעזרת מוקד בטחון קפדני וצמוד, וניתנים במחיר אטרקטיבי למנויי המוקד של G1.

  סיור יזום וירטואלי

  המעבר לפלטפורמת שירותי מוקד צופה החדש שלנו שהוא למעשה שירות טכנולוגי ייחודי, מקצועי מתקדם והיברידי המאפשר לנו להעניק ללקוחותינו עוד נדבך חשוב במעגל האבטחה.

  סיורים יזומים וירטואליים
  – סיורים המשקפים את המציאות העולה בכל רגע נתון ובזמן אמת מתוך מערכת מצלמות אבטחה לעסק הנמצאים בשטח בזמן היעדרותכם מהבית או העסק. בעזרת סיורים אלו מקבל חדר המוקד המבצעי יכולת לדעת האם יש ניסיון פריצה הכנה לפריצה.

  איך זה עובד?

  מצטרפים לשירות החדשני – סיור יזום וירטואלי. מגדירים (ביחד איתנו) את חלונות הזמנים לביצוע.

  מערכת המוקד תבצע הקפצת תמונות חיות מהאתר לחדר המוקד. המוקדנים המיומנים צופים במתרחש באתר בהתאם ללוחות הזמנים שהוגדרו. שירות זה בשילוב שירותי המוקד הצופה הקונבנציונאלי הוא בחזקת עניבת ביטחון מהותית נוספת.

  *השירות מיועד ללקוחות מוקד רואה בלבד.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי