חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שערים מגנומטרים לגילוי מתכות

איזה תחום מעניין אותך?

  מגנומטר - בדיקה ביטחונית אוטומטית, מדויקת ויעילה

  שערים לגילוי מתכות ניצבים בדרך במקומות בהם כמות הנכנסים גדולה וקיים חשש לפעולה אלימה: בנייני משרדים ומבני ציבור, שדות תעופה, תחנות נוסעים גדולות או אירועים המוניים.
  הם מאפשרים בדיקה מהירה של כל הנכנסים וזיהוי יעיל של עצמים עשויי מתכת, במטרה לאתר כלי נשק חמים או קרים על גופם של הנבדקים.

  חטיבת G1 מוקד מציעה ללקוחותיה מגנומטר מתוצרת חברת Rapiscan Systems האמריקאית, המשמש לבדיקות ביטחוניות בכניסה לאזורים מאובטחים.
  שער מגנומטר זה יוצר התרעה אוטומטית, מדויקת ויעילה עם זיהוי כלי נשק או חפץ מתכתי אחר על גופם של העוברים דרכם. השער פועל בטכנולוגיה חדשנית המאבחנת שינויים בשדה המגנטי.

  סוגי שערים מגנטיים

  שערי גילוי מתכות נחלקים לשני סוגים עיקריים:

  שער גילוי מתכות חד אזורי

  מיועד לקצב איטי של מעבר נבדקים.

  שער גילוי מתכות רב אזורי

  מיועד לקצב מהיר של מעבר נבדקים ומספק, בנוסף להתרעה, גם נתונים אודות מיקומו של העצם המתכתי על גוף הנבדק.
  קיימים שערי גילוי מתכות רב אזוריים, המתאימים לתנאי חוץ.

  כיצד פועלים שערים לגילוי מתכות?

  שער גילוי המתכות יוצר שדה מגנטי בין שתי הקורות שלו. יחידת המקלט של השער מזהה כל עצם המחזיר זרמים מגנטים עדינים בזמן שהוא נכנס אל שדה זה. לאחר מכן אותות ההחזר המגנטים עוברים ניתוח על ידי שילוב מתוחכם של תוכנה וחומרה. ניתן לשלוט בתצורת הפעולה של השער כך שיתריע אודות העצם שהתגלה באופן הרצוי.

  שערי גילוי המתכות שמספקת חטיבת G1 מוקד מאפשרים הגדרה מותאמת אישית ומעבר מהיר בין תכניות עבודה, המוגדרות מראש או על-ידי המפעיל, באמצעות שלט רחוק אלחוטי ייעודי.

  שערי גילוי המתכות מאפשרים להגדיר את מידת הרגישות לכל אחד מאזורי הגילוי כדי לתת מענה יעיל לצורכי המפעיל ולקבוע את גודל העצמים שגילויים ייצור התרעה.
  ככל שהרגישות המוגדרת גבוהה יותר כך תתריע המערכת על עצמים קטנים יותר.

  ניתן לכייל את שער גילוי המתכות לפי סטנדרטים עולמיים המגדירים סוגי נשק מסוימים כאובייקטים לגילוי, לפי הבחנה בין סוגי מתכת שונים.

  השערים שמספקת חטיבת G1 מוקד מאושרים בתקן ממלכתי ועומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים. גמישות ההגדרות תורמת להתאמה המושלמת לצרכי הלקוח.
  ההגדרה והתחזוקה של השערים המגנטיים נתמכות על ידי מערך השירות המיומן של G1 מוקד,
  24 שעות ביממה. כמו כן השכרת שערים לגילוי מתכות ניתנת ואף מומלצת לגופים ומוסדות.

  לפרטים והזמנות

  אלרן בוזגלו מנהל סניף ירושלים
  [email protected] – 0525615554

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי