שערים מגנומטרים לגילוי מתכות

שערים מגנטיים לגילוי מתכות

מגנומטר - בדיקה ביטחונית אוטומטית, מדויקת ויעילה

שערים לגילוי מתכות ניצבים בדרך במקומות בהם כמות הנכנסים גדולה וקיים חשש לפעולה אלימה: בנייני משרדים ומבני ציבור, שדות תעופה, תחנות נוסעים גדולות או אירועים המוניים.
הם מאפשרים בדיקה מהירה של כל הנכנסים וזיהוי יעיל של עצמים עשויי מתכת, במטרה לאתר כלי נשק חמים או קרים על גופם של הנבדקים.

חטיבת G1 מוקד מציעה ללקוחותיה מגנומטר מתוצרת חברת Rapiscan Systems האמריקאית, המשמש לבדיקות ביטחוניות בכניסה לאזורים מאובטחים.
שער מגנומטר זה יוצר התרעה אוטומטית, מדויקת ויעילה עם זיהוי כלי נשק או חפץ מתכתי אחר על גופם של העוברים דרכם. השער פועל בטכנולוגיה חדשנית המאבחנת שינויים בשדה המגנטי.

סוגי שערים מגנטיים

שערי גילוי מתכות נחלקים לשני סוגים עיקריים:

שער גילוי מתכות חד אזורי – מיועד לקצב איטי של מעבר נבדקים.

שער גילוי מתכות רב אזורי – מיועד לקצב מהיר של מעבר נבדקים ומספק, בנוסף להתרעה, גם נתונים אודות מיקומו של העצם המתכתי על גוף הנבדק.
קיימים שערי גילוי מתכות רב אזוריים, המתאימים לתנאי חוץ.

כיצד פועלים שערים לגילוי מתכות?

שער גילוי מתכות מחולל בין שתי קורותיו שדה מגנטי. עצם מתכתי הנכנס לשדה זה מחזיר זרמים מגנטיים עדינים ביותר הנקלטים ביחידת המקלט של השער.
אותות החזר מגנטיים אלו מנותחים בעזרת תוכנה וחומרה מתוחכמות הקובעות אם להתריע על קיומו של העצם.

שערי גילוי המתכות שמספקת חטיבת G1 מוקד מאפשרים הגדרה מותאמת אישית ומעבר מהיר בין תכניות עבודה, המוגדרות מראש או על-ידי המפעיל, באמצעות שלט רחוק אלחוטי ייעודי.

שערי גילוי המתכות מאפשרים להגדיר את מידת הרגישות לכל אחד מאזורי הגילוי כדי לתת מענה יעיל לצורכי המפעיל ולקבוע את גודל העצמים שגילויים ייצור התרעה.
ככל שהרגישות המוגדרת גבוהה יותר כך תתריע המערכת על עצמים קטנים יותר.

ניתן לכייל את שער גילוי המתכות לפי סטנדרטים עולמיים המגדירים סוגי נשק מסוימים כאובייקטים לגילוי, לפי הבחנה בין סוגי מתכת שונים.

השערים שמספקת חטיבת G1 מוקד מאושרים בתקן ממלכתי ועומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים. גמישות ההגדרות תורמת להתאמה המושלמת לצרכי הלקוח.
ההגדרה והתחזוקה של השערים המגנטיים נתמכות על ידי מערך השירות המיומן של G1 מוקד,
24 שעות ביממה. כמו כן השכרת שערים לגילוי מתכות ניתנת ואף מומלצת לגופים ומוסדות.

סמן מפה

לפרטים והזמנות

אלרן בוזגלו מנהל סניף ירושלים – Elran.buzaglo@g1-group.com0525615554

שרון עמיר- משנה למנכ"ל חטיבת המוקדים – Sharon.amir@g1-group.com0522527507

למידע נוסף על שערים מגנטיים לגילוי מתכות
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם