חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תשתית תקשורת אקטיבית

איזה תחום מעניין אותך?

  בעולם העסקים הדינמי של היום, לתשתית התקשורת האקטיבית של הארגון שלכם יש השפעה עצומה על הביצועים שלו. תכנון קפדני, בחירה חכמה וביצוע מיומן של תשתית תקשורת אקטיבית הם קריטיים כדי למצב את העסק בשורה הראשונה בתחומו, לקדם אותו ולחסוך בזמן ובעלויות.

  מתגים ונתבים

  מתגים ונתבים שמקשרים בין כל חלקי הרשת, מותאמים לצורכי הארגון ומספקים לו את המענה האופטימלי

  רשתות אלחוטיות

  רשת אלחוטית מספקת תשתית דינמית המאפשרת חיבור משתמשים רבים וביצוע שינויים ברשת ללא תלות בכבלים

  לינקים אלחוטיים

  לינקים אלחוטיים המבוססים על ציוד של מיטב החברות ומאפשרים תקשורת מהירה בין נקודות שונות ומרוחקות זו מזו

  למה תשתית התקשורת האקטיבית חשובה כל כך?

  כי היא מקיפה את כל ציוד הקצה של רשת המחשבים, האינטרנט והטלפוניה, ומאפשרת העברת מידע מהירה והתנהלות יעילה של מערך התקשורת הכולל.

  התשתית האקטיבית מתחברת לתשתית הפאסיבית שהונחה לפניה, והיא כוללת אלמנטים רבים ובהם מתגים (סוויצ'ים), נתבים, רכזות ונקודות גישה. התפתחויות טכנולוגיות משדרגות ומשכללות כל הזמן את ענף תשתיות התקשורת האקטיבית, שמתעדכן ומתקדם מיום ליום.

  לנו ב-G1 ארזים יש ניסיון עשיר בתכנון ובהקמת תשתיות תקשורת אקטיבית, ואנחנו לא מפסיקים לרגע להתעדכן בחדשות בתחום. אנחנו דוגלים בראייה כוללת של צורכי הלקוחות שלנו, וכך נדע להתאים לכם את התשתית לפי הצרכים היחודיים שלכם. נבחר יחד איתכם בין תקשורת אלחוטית, קווית או משולבת ונמליץ על מכשירי הקצה שיספקו לכם מענה אופטימלי המותאם לדרישות ולתקציב שלכם. בשלב הבא נתקין אצלכם את הציוד, נעזור להטמיע את השימוש במכשירים ונמשיך להעניק לכם שירות מקצועי ומסור ככל שיידרש.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי