חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תשתית תקשורת מבוססת נחושת

איזה תחום מעניין אותך?

  מערכות תשתית המבוססות על נחושת נפוצות מאוד והן הוכיחו את עצמן כעמידות במשך שנים ארוכות. הן אמינות, עלותן נמוכה יחסית והן יכולות להעביר מידע במהירות של עד 10 GB. מקובל להתקין מערכות מבוססות נחושת במערכות תקשורת מקומיות, משרדיות ותעשייתיות שנדרשות למהירות שלא עולה על 10 GB, שם הן משמשות למערכות תקשורת מחשבים, טלוויזיה בכבלים וטלפונים.

  כבלי הנחושת עשויים מזוגות של גידי נחושת שעטופים בחומר מבודד המגן עליהם מפני הפרעות ומאפשר העברה תקינה של התקשורת. יש מגוון גדול של כבלי נחושת, הנבדלים זה מזה בסוגי המוליכים, הבידודים והסיכוכים, בגמישות, באופן שזירת הזוגות וברמת המוגנות מפני תנאי סביבה קשים. חשוב לבחור את הסוג שמתאים עבורכם. חשוב לא פחות להתקין את הציוד בזהירות ובמיומנות כדי למנוע נזק עתידי לתפקוד המערכת.

  אנחנו ב-G1 ארזים נסייע לכם להתאים את הציוד האידיאלי עבורכם, מתוצרת מיטב החברות, ונתקין אותו במקצועיות הנדרשת.

  אילו סוגי מערכות מבוססות נחושת מקובלות כיום?

  • קטגוריית CAT5E – כבלים ואביזרים שמעבירים נתונים במהירות של עד 100 MB. הקטגוריה הזו מתאימה לרוב סוגי האינטרנט, הן במערכות סגורות והן בפתוחות, וניתן להשתמש בה גם במערכת טלפוניה למרחקים קצרים.
  • קטגוריות CAT6 ו-CAT6A – כבלים ואביזרים שמעבירים מידע במהירות של עד 250 MB. כבל CAT6 מוגבל לאורך מקסימלי של 55 מטר, ולעומתו אורכו המקסימלי של כבל CAT6A הוא 100 מטר. התשתיות הללו מותאמות לשכבות פיזיות קודמות כמו CAT5 ו-CAT5E ומאפשרות להתחבר אליהן.
  • קטגוריות CAT7 ו-CAT7A – כבלים ואביזרים שמעבירים מידע במהירות של עד 100 GB. התקשורת בכבל מהסוג הזה מאפשרת להתחבר לתשתיות פאסיביות מדגמים קודמים ובהם CAT5, CAT5E, CAT6 ו-CAT6A. דגמי הכבלים בקטגוריות החדישות הללו כוללים הגנה נוספת מפני הצלבות והגנת EMI.
  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי