חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מסדי תקשורת ושרתים

איזה תחום מעניין אותך?

  מסדי תקשורת ושרתים מותאמים תורמים תרומה משמעותית לתפקוד אופטימלי של מערך המחשוב והתקשורת. מסדים וארונות איכותיים חיוניים לארגון פרקטי של תכולת חדר השרתים, לשמירת הסדר, לגישה נוחה למטרות תחזוקה ושדרוג ולהבטחת תנאי אקלים שיאריכו את חיי הציוד. תחום ארונות התקשורת מתפתח ללא הפסקה ומתאים את עצמו לחידושים הטכנולוגיים ולצרכים שעולים מהשטח. בהתאם לכך, מוצע מבחר עצום של ארונות ומסדים מסוגים שונים.

  מהם הקריטריונים לבחירת ארונות תקשורת?

  ההבדלים בין הארונות והמסדים המוצעים בענף מתבטאים בשורה של תכונות ומפרטים טכניים ייחודיים. ראשית כדאי לוודא שהארון ינצל באופן מיטבי את חלל חדר השרתים. הארונות שונים זה מזה במידות (מידות הגובה נמדדות ביחידות U), בעיצוב, ברמת האוורור, בעמידות, ביציבות, בעומס המרבי שלהם וברמת ההגנה שהם מספקים.

  תכונות נוספות שחשוב לבדוק הן עמידה בתקנים מחמירים, אופי המידוף, כמות וגודל מעברי הכבילה, אפשרויות החיווט, האביזרים הנלווים והאפשרות לפירוק ונעילה של הדלתות והדפנות. חשוב גם לבדוק את הפתרונות לניהול כבילה שנועדו למנוע את המראה המוכר של ערימות כבלים המשתלשלים באי-סדר בתוך הארונות וביניהם. ניהול כבילה חכם שומר על סדר, מאפשר זיהוי וגישה נוחה לצורכי תחזוקה ותיקונים ותורם לאסתטיקה.

  מה אנחנו מציעים בתחום ארונות התקשורת?

  תכנון קפדני ובחירה נכונה הם הצעדים החשובים ביותר לקראת רכישת מסדי תקשורת ושרתים. אנחנו ב-G1 ארזים נתכנן איתכם את הסידור העתידי של חדר השרתים שלכם, ובהתאם לצרכים ולחלל המיועד נבחר את הארונות האידיאליים ונתקין אותם עבורכם.

  בין המוצרים שאנחנו מציעים:

  • ארוניות תקשורת לתליה: ארוניות תקשורת לתליה במידות שונות ובגבהים של 6U עד 25U.
  • ארונות תקשורת: ארונות תקשורת במידות שונות ובגבהים של 42U עד 48U.
  • מסדי שרתים: ארונות שרתים במידות שונות ובגבהים של 42U עד 48U.
  • מידוף: מגוון של מדפים קבועים או מדפים נשלפים.
  • פנלים: מבחר פנלים לניתוב כבלים ומגשרים כולל פנלים עיוורים ופנלים שערות בגובה 1U.
  • תעלות לסידור כבילה: מגוון תעלות לארגון הכבילה בהתאמה לצורכי הלקוח.
  • תעלות Zero-U לפסי שקעים: תעלות להתקנה אנכית של PDU בגב הארון.
  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי