מיגון פיזי של מחשבים ניידים, נייחים וציוד אלקטרוני

איזה תחום מעניין אותך?

  פתרונות איכותיים ליצירת מערכת אזעקה לעסק והגנה על ציוד אלקטרוני מפני גניבה

  בתי עסק בהם נמכרים מחשבים ניידים ונייחים, מסכים וציוד אלקטרוני נוסף, נמנעים לעתים מהצגת המוצרים היקרים בדרך מרשימה, המעודדת התנסות ורכישה, בגלל החשש מגניבה ופחת.
  מחקרים מוכיחים כי שמירת המוצרים בארונות נעולים, או הצגתם מאחורי המוכר בדלפק, אינה מעוררת עניין אצל הלקוחות ומורידה את הסיכוי לרכישה.
  הלקוח המודרני רוצה לבדוק את המוצר במו ידיו – למשש, להרגיש וללמוד את חוויית המשתמש לפני הרכישה. מחשבים ומסכים המוצגים בצורה אטרקטיבית ומוצעים ללקוח כדי שיתנסה בהם באופן פעיל מעלים משמעותית את אחוזי המכירה.

  מערכת אזעקה לעסק הכוללת אמצעי המיגון למחשבים ולציוד אלקטרוני, שמציעה G1 צ'קפוינט, מאפשרים לבתי העסק למגן בקלות מחשבים ניידים ונייחים ולהציג אותם לראווה, להתנסות של קהל הקונים, ללא פגיעה בחווייתיות שבשימוש וללא חשש מגניבה ואובדן.
  פרט לבתי עסק ייעודיים, משתמשים באמצעים אלה משרדים המעוניינים למגן את מחשבי העובדים וספריות השאלה בהן שימוש במחשבים מוצע כשירות לקהל הרחב.

  פתרונות מיגון פיזי למחשבים של G1 צ'קפוינט

  G1 צ'קפוינט, הזרוע האחראית על מערכות למניעת גניבת מוצרים בחטיבת G1 מוקד, מציעה מגוון רחב של סוגי מערכת אזעקה לעסק הכוללים

  אמצעי מיגון פיזיים איכותיים למחשבים ניידים ונייחים, מסכים וציוד אלקטרוני.
  אמצעים אלה משרתים את לקוחותינו לצד ציוד האבטחה האלקטרוני הכולל מצלמות אבטחה ואמצעי הקלטה דיגיטליים.
  בין אמצעי המיגון הפיזיים נמצאים:

  • מנגנונים טלסקופיים, המתאימים לסוגים שונים של מחשבים נייחים ושרתים, מספקים להם הגנה רוחבית ואורכית ואינם פוגעים באפשרות השימוש בכניסות וביציאות השונות.
  • אמצעי מיגון למחשבים ניידים, הכוללים כבל קשירה הניתן לחיבור לכל רהיט.
   בקצהו השני של הכבל נמצאים ציוד נעילה טלסקופי או מדבקת פטנט ייחודית וחזקה, הנצמדת לגב המחשב. שתי האפשרויות כובלות את המחשב הנייד למקומו.
   אמצעים אלה ניתנים לפירוק, להרכבה ולנשיאה בקלות.
  • מערכת אזעקה לעסק הכוללת מגוון אמצעי מיגון קבועים למחשבים ניידים בחנויות או בספריות, המקיפים את המסך במלואו, או מבוססים על מנגנון טלסקופי. מנגנונים אלה מקובעים לשולחן או נעים על גבי מסילה.

  מבחר הפתרונות שמספקת G1 צ'קפוינט למערכת אזעקה לעסק עונה על צרכים מגוונים: העיצוב המוקפד של אמצעי המיגון הפיזיים, משתלב בתדמית היוקרתית של חנויות או משרדים ואפשרויות המיגון המתקדמות עומדות בדרישותיהן של חברות הביטוח.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי