חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניקוי חניונים

איזה תחום מעניין אותך?

  חניונים הם כמובן מוקד של תעבורת הרבה מאוד כלי רכב, מה שמוביל באופן טבעי להצטברות של הרבה מאוד לכלוך, משקעים וחומרים שצריך לנקות מעת לעת. ניקוי חניונים הוא כה חשוב מכמה וכמה בחינות, כולן חשובות, גם מבחינת אסתטיקה ויצירת חוויית שימוש נעימה ואיכותית למשתמשים, גם מבחינת בטיחות וגם מבחינת שמירה על תשתיות ומרכיבי החניון.

  קבוצת G1 מספקת פתרונות מקיפים ומקצועיים של ניקוי חניונים, מכל הסוגים ובאמצעות צוותים מיומנים והציוד המתקדם בתחום.

  חניון הוא במקרים רבים מאוד כיום, הרבה יותר מ"רק" משטח גדול לחניית רכבים. חניון הוא שער הכניסה לבניין ציבורי, מסחרי או מוסדי, לבניין מגורים או לעסקים והוא גם מכיל לא אחת מערכות תשתית שונות. כך שניקוי תקופתי ושגרתי של החניון שלכם הוא בהחלט בגדר חובה תפעולית ועסקית, קבוצת G1 תספק לכם פתרון ניקוי חניון מותאם אישית, מדויק ומקיף במלוא מובן המילה.

  במסגרת שירותי ניקוי חניונים מבית קבוצת G1, אנו מציעים ניקוי לכל סוגי החניונים: פתוחים, סגורים וכמובן תת קרקעיים, ניקוי של חניונים עם רצפת בטון וגם חניונים מודרניים יותר עם רצפת אפוקסי. לא משנה אם יש לכם חניון קטן או ענקי עם כמה קומות, אם החניון שלכם ישן ופשוט מאוד או חדיש ומתקדם בתשתיות וטכנולוגיית ניהול חניונים – לקבוצת G1 יש את פתרונות הניקוי האופטימאליים, עם חבילות שירות מנצחות.

  שלבים של ניקוי חניונים מקצועי / מוסדי

  בהתאם לסוג החניון והמאפיינים התפעוליים-טכניים שלו, אנו בונים תכנית ניקיון מותאמת אישית ומושכלת מאוד, כזו שתספק את הניקיון העמוק והאיכותי ביותר, תאפשר מודל שימוש איכותי וכמובן תגן על התשתיות הקיימות בחניון.

  • הכנה ראשונית של החניון לניקוי: ריכוז ואיסוף פסולת ואשפה פיזית גדולה. הכנה למכונת מטאטא כביש ייעודית.
  • טאטוא של משטחי החניון: עם מכונות ייעודיות של מטאטאי חניונים רכובים או מכונות טאטוא ידניות, בהתאם לצורך ולגודל החניון.
  • שטיפת החניון: באמצעות מכונות שטיפה בלחץ מים, עם חומרי ניקוי המתאימים לסוג הרצפה בחניון ולתשתיות הקיימות בו. בשטיפת החניון מושם דגש מהותי על הסרת כתמי שמן, דלק, גומי ושאר משקעים ולכלוך האופייניים לסביבה בה עומדים ונוסעים הרבה כלי רכב.
  • ניקוי מרכיבי תשתית הבניין בחניון: עמודים, קירות, שערים, "באמפרים" וכדומה, בכל רחבי החניון ועם מכונת שטיפה בלחץ מים ודטרגנטים ייעודיים בהתאם לצורך.
  • ניקוי מערכות נוספות בחניון: עם מכונות שטיפה בלחץ ומכשור ניקיון רלוונטי נוסף, מבצעים ניקוי איכותי של מתזי כיבוי אש בחניון (ספרינקלרים), של צנרות המותקנות בתקרת החניון וגם של אלמנטים אחרים המותקנים ונמצאים בשטח החניון.

  כמובן שבהתאם לצורך ולמקרים ספציפיים, שירות ניקוי חניונים כולל גם פעולות פרטניות כמו ניקוי כתובות גרפיטי על קירות החניון ופעולות ניקיון כללי נוספות, לפי הנדרש.

  חניון נקי, מצוחצח ומזמין עם קבוצת G1

  חטיבת שירותי ניקיון של קבוצת G1 מציעה לכם ליהנות משירות פרימיום מותאם אישית של ניקוי חניונים, כזה שיספק לכם ולמשתמשים שלכם חניון נקי, מבריק ומזמין שנראה לגמרי כמו חדש. השירות מיושם במקצועיות חסרת פשרות עם הציוד והחומרים הטובים ביותר, על ידי צוותים מיומנים המוכשרים בדיוק למשימות אלו. קבוצת G1 עומדת בכל תקני האיכות התעשייתיים המתקדמים והמחמירים ביותר, מה שמתבטא גם בפתרונות ניקוי החניונים שלנו.

  צרו קשר לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר מנצחת, אתם כבר לקראת ההגעה ליעד של חניון נקי ואטרקטיבי, חניון מזמין שגם יצור רושם טוב על המשתמשים, העובדים, הדיירים או הלקוחות שלכם.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי