חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניקוי גגות

איזה תחום מעניין אותך?

  כדי שהגג בבניין שלכם ימשיך לספק לכם קורת גג נאותה ואיכותית וגם ייראה נקי ומסודר, מעת לעת יש לבצע עליו שירות מקצועי של ניקוי גגות. קבוצת G1, הגדולה והמובילה בישראל בפתרונות אבטחה, בטחון וניקיון, מציעה טיפולים מותאמים אישית ואיכותיים של ניקוי גגות, עם צוותים מנוסים ומיומנים, ציוד מתאים לעבודה בגובה וביצועי ניקיון אופטימאליים.

  קבוצת G1 מספקת שירותי ניקוי גגות תעשייתיים, מסחריים, ופרטיים, על כל סוגי וגדלי המבנים וכל סוגי הגגות, שטוחים, משופעים או גגות רעפים, בבנייה סטנדרטית או בבנייה מתקדמת – כשאתם צריכים גג נקי, מטופל ומוכן במלוא מובן המילה, פנו לחטיבת הניקיון המסחרית של G1.

  מדוע חשוב לבצע ניקוי לגג שלכם?

  בין אם מדובר על בית פרטי או עסק קטן ובין אם מדובר בגג של בניין משרדים ענקי, מפעל או גג נרחב של מבנה ציבורי / מסחרי גדול, מעת לעת חשוב מאוד לבצע טיפול ניקוי גגות, גם מטעמים אסתטיים אך בהחלט גם מטעמים טכניים, תפעוליים ואפילו בטיחותיים. אלו הסיבות הנפוצות לצורך בשירות ניקוי גגות מקצועי, כאשר כמובן שלא כל הסיבות תקפות לכל גג וכל מקרה פרטני:

  • גג מלוכלך, עם הרבה משקעים שהצטברו עליו לאורך הזמן – בעיקר גגות רעפים וגגות משופעים שניתן לראות מהקרקע – פשוט נראה לא טוב ומעביר מסר ויזואלי של הזנחה, חוסר טיפול וחוסר אסתטיות. מה שהופך למשמעותי במיוחד כאשר מדובר על גג של עסק או ארגון מסחרי הנדרש למיתוג ולהעברת מסר ללקוחות ומשתמשים.
  • גג עם הרבה לכלוך ופסולת עליו יכול לקדם מצב של נזקי רטיבות וחדירת מים לתוך המבנה והתשתיות שלו.
  • בוץ, לכלוך ופסולת על סוגיה יכולים לסתום מרזבים ופתחי ניקוז ולגרום להצפות על הגג, מה שיוביל לנזילות ורטיבות ולנזקים פוטנציאליים משמעותיים.
  • הצטברות של משקעים ולכלוך, כמו צואת ציפורים למשל, יכולה בהחלט לגרום לנזקים פיזיים לגג ובעיקר יכולה להיום מפגע תברואתי והיגייני.
  • כאשר על הגג מותקנות מערכות שונות – מיזוג אוויר, מים, תקשורת וכן הלאה – ניקוי תקופתי של הגג תורם להגנה על מערכות ורכיבים אלו ועל הארכת התפקוד התקין שלהם.

  לא משנה איזה סוג מבנה יש לכם, גג נקי הוא גג איכותי יותר, עם פחות סיכונים פוטנציאליים שונים ומשמעויות שונות לעומת גג שאינו נקי ואינו מטופל כהלכה.

  שירות ניקוי גגות עם קבוצת G1

  כל פעולה של ניקוי גג היא כמובן עבודה בגובה, מה שמחייב עבודה לפי כללי בטיחות נוקשים וחשובים ועם ציוד בטיחות ועבודה מתאים. צוותי ניקוי הגגות של קבוצת G1 כולם מיומנים ומוסמכים לעובדה בגובה ואנו עושים שימוש בציוד המתקדם והאמין ביותר, גם לאבטחה והגעה לגובה וגם לביצוע משימות הניקיון עצמן על הגג.

  לגבי גגות רעפים, שירות הניקיון מיושם לרוב באמצעות במות הרמה או עלייה מאובטחת לגג ושטיפה של הרעפים עם מכונת שטיפה בלחץ, לעיתים מבצעים לפני השטיפה ניקוי באמצעות מפוח אוויר להסרת לכלוך פיזי משמעותי. כמו כן מבצעים פתיחה וניקוי של מרזבים במקרה של סתימות וחסימות.

  בגגות שטוחים, יש כמה סוגים של פתרונות ניקוי, בהתאם לסוג הגג. לאחר ניקוי פסולת פיזית גדולה מהגג, פתיחת ניקוזים ומרזבים ושאר פעולות טכניות נדרשות, מבצעים שטיפה עם מכונת שטיפה בלחץ (גרניק) א וציוד שטיפה וניקוי מתאים אחר. הניקוי רלוונטי לגגות בטון סטנדרטיים, המורכבים מפאנלים שונים (מבני תעשייה, חקלאות וכדומה), בטכניקות של בנייה מתקדמת או מתועשת וכן הלאה. לכל גג יש לנו פתרונות וציוד מתאימים וידע מעשי באספקת שירות פרימיום מעולה של ניקוי גגות מסחרי.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי