חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שמירה על בתים פרטיים

איזה תחום מעניין אותך?

  שמירה על בתים פרטיים

  על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ומשטרת ישראל, בכל שנה נפרצות יותר מ-25,000 דירות בישראל, בממוצע כ-3 דירות בכל שעה. למרבה הצער, לא כל אלו שביתם נפרץ מתלוננים במשטרה, וגם אם הם מתלוננים, לא תמיד ניתן לתפוס את הפורצים בזמן אמת. יתרה מכך, ככל שחולפות השעות כך הסיכויים למצוא את הפורצים הולכים וקטנים. לכן כאשר אנחנו מדברים על שמירה על בתים פרטיים, האמרה ש"ההתקפה הטובה ביותר היא הגנה רלוונטית יותר מאי פעם". כחברת האבטחה הגדולה בישראל, קבוצת G1מציעה מגוון של פתרונות מתקדמים לשמירה ואבטחת בתים פרטיים, כך שאתם תוכלו להרגיש מוגנים ולדעת שיש מי ששומר עליכם באמצעות מערך הגנה היקפי, מתקדם וחכם. מערך ההגנה מורכב מערכות הגנה אלקטרוניות ומערך מוקד בקרה וסיור.

  מוקד בקרה מתקדם

  שירות המוקד של G1 נעזר בתכונות מהמתקדמות בעולם לניטור וניתוח התראות המגיעות ממערכות הביטחון והבטיחות בשטח, במוקד עובדים מוקדנים ומוקדניות שעברו הכשרה לתפעול אירועי חירום ויודעים לתת מענה מיידי לכל תרחיש הכולל ניתוב סייר הקרוב ביותר לאירוע מצוותי הסיור הפזורים בכל רחבי הארץ.

  למעשה כך נוצר מערך הגנה המורכב מצוותי הסיור בשטח באזורים השונים, העובדים ונציגי השירות במוקד המרכזי ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים. ביניהם טכנולוגיות מבוססות לווין, מערכות גילוי וניטור ואמצעי אבטחה אלקטרונים נוספים.

  מערכות בקרה חכמות להגנה על הבית

  G1 מפעילה פלטפורמת שליטה ובקרה ביתית, לא עוד מערכת אזעקה אלא מערכת בקרה של ממש.

  קבוצת G1 - מוקד ניטור אש
  מוקד מתקדם

  G1 Smart Security

  מערכת הבקרה ניתנת לתפעול מלא דרך אפליקציה ייעודית המחברת את כל מערכות הביטחון והבטיחות הביתיות למקום אחד.
  מערכות הבקרה המחוברת למוקד מאפשרות לקבלת התראות מהשטח גם לאפליקציה ובמקביל למוקד הבקרה שמתפעל את האירוע ושולח את צוותי הסיור במידת הצורך.

  באמצאות האפליקציה ניתן לשלוט באופן מלא במערכת האזעקה, במצלמות האבטחה ובאביזרי בית חכם וגם לקבוע תרחישים מוגדרים מראש המחברים בין כל האביזרים, בנוסף שולחת המערכת הודעת בדחיפה על כל אירוע חריג גם במידה והמערכת לא דרוכה. כל אלו יחד יוצרים מערך הגנה מלא לבית ומאפשרות לנו תמיד לדעת מה קורה בבית ומחוצה לו ולהיות תמיד בבקרה.

  חברת אבטחה ושמירה המתקדמת בעולם

  שירותי המצוקה של G1

  G1 מפעילה מערך מצוקה חדשני ומתקדם באמצעות לחצני מצוקה מבוססי GPS ובאמצעות אפליקציה חדשה שהושקה ממש לאחרונה.

  התראות המצוקה מהשטח מגיעות למוקד הבקרה עם המיקום המדויק של הלקוח במצוקה על גבי מפה, במקביל נפתח ערוץ שמע ודיבור דו כיווני המאפשר למוקד להבין מה קורה בשטח גם במידה ולקוח לא יכול לדבר. המוקד בהתאם לנסיבות יפעיל את גורמי החירום (משטרה, מד"א) וישלח את הסייר הקרוב למיקום שהתקבל במוקד, בנוסף התראה על המצוקה תשלח לאנשי קשר שהוגדרו מראש והמוקד אף יודע שהם קיבלו את ההתראה וימסרו את האינפורמציה לאנשי הקשר.

  נוסף על כך, לאפליקציית המצוקה פיצ'ר חדש "רינג", פיצ'ר זה מאפשר לחבר עד 4 אנשי משפחה בתוך רינג משפחתי, ניתן לראות על גבי מפה איפה נמצא כל אחד מבני המשפחה בכל זמן, לשלוח לאחד או לכלל בני המשפחה בקשת "צ'ק אין" בדחיפה, לבדיקה שהכל בסדר. בעת מצוקה תשלח התראה למוקד ובמקביל ישלח SMS עם המיקום המדויק לבני המשפחה שהוגדרו מראש. אצלנו שמים את הלקוח במרכז!

  מבין כל חברות האבטחה, חברת G1 מעניקה לכם את הפתרון המקיף ביותר לשמירה על בתים פרטיים ומעניקה לכם שקט נפשי ותחושת בטחון אישי, לא משנה היכן אתם נמצאים. אנו בטוחים כי גם אם תבצעו סקר מקיף בין כל החברות הנמצאות בשוק, תגיעו למסקנה דומה.

  אפליקציית מצוקה מתקדמת
  מאמרים נוספים
  אבטחת שכונות וישובים - טכנולוגיה, שירותי מוקד, שירותי סיור, סיור כלבני
  אבטחת שכונות וישובים
  המראות מיישובי הדרום הביאו להגברת הביקוש לשירותי אבטחה פרטיים / ShutterStock
  זינוק בדרישה לאבטחה: "שכונות שלמות לוקחות שמירה צמודה"
  אבטחה מדלת. לא מה שהכרתם
  אבטחה מדלגת. לא מה שהכרתם
  כיצד למגן את הבית
  כיצד למגן את הבית
  "מבינים את כוח השוק הישראלי" (צילום: צילום מסך)
  "מבינה את כוחו של השוק הישראלי": חברת הענק שתחל להשקיע בישראל
  G1 Group
  קבוצת G1 תרכוש את השליטה בפעילות ״מיזוג פלוס״
  שימוש במצלמות טרמיות
  מצלמות אבטחה תרמיות להגנה חיצונית – הבדלים, דרישות ותכנון מוקדם ויעיל
  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי