חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוקד שמירת שבת

איזה תחום מעניין אותך?

  G1 - שירותי מוקד

  שירותי שמירה ואבטחה ומערכות מיגון מקומיות הפכו כיום לכורח המציאות עקב המצב ועקב עליה בעבירות הרכוש, במיוחד בעסקים, אך גם בבתים פרטיים.

  עבור האוכלוסייה הדתית והמסורתית שומרת השבת קיימת בעיה: בעוד מרבית מערכות האזעקה והאבטחה האלקטרוניות הן אוטומטיות לחלוטין ויכולות להמשיך לעבוד בשבת (וחגים) ללא חילול שבת, העובדה כי המוקד שמקבל ומתפעל את הקראות המגיעות מהמערכות בשטח ומערך הסיור ממשיכים לעבוד היא בעייתית.

  הפתרונות הנפוצים כיום בקרב מרבית חברות האבטחה הן שילוב מוגבר של גויים הן במוקד והן במערך הסיור בשטח. כל זה טוב ויפה, אך עדיין עשוי להיווצר חילול שבת במקרה ובו מוקדן יהודי יושב במוקד או מסייר בשטח.

  הרובוט שימנע חילול שבת ויאפשר לך להמשיך לשמור על העסק

  לחברת G1 פתרון מהפכני הראשון מסוגו בארץ הפועל באמצעות "רובוט" שהוא למעשה מערכת בינה מלאכותית מתקדמת. הרובוט מקבל מידע מהמערכות הקיימות בעסק (לדוגמה, מצלמה ואזעקה) או מבית הלקוח ומבצע עיבוד חכם ללא מגע אנושי כלל, כשהמוקדנים כלל לא חשופים במהלך השבת למידע זה.

  במידה והרובוט מזהה חשד לאירוע בעייתי הוא מעביר את הקריאה למסופון של הסיירים בשטח המתפקדים כ"גוי של שבת". הסייר מגיע אל השטח, בודק את האירוע ומדווח חזרה אל הרובוט החכם. במידת הצורך יוצר הסייר קשר עם המשטרה ומחכה במקום עד להגעת השוטרים וסיום האירוע.

  במצב זה הבעלים של העסק יכול להנות מרמת האבטחה וההגנה הטובות בארץ ללא חשש מחילול שבת, למעט מקרים של פיקוח נפש.

  שימו לב: השירות עבור שומרי שבת של G1 הוא היחיד מסוגו אשר נעשה תחת פיקוח וייעוץ של מכון שיל"ת הר-אל בהכוונתו של הגאון הגדול רבי משה שאול קליין שליט"א ומגובה בתעודת הכשר מטעמו!

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי