מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

קבוצת ג'י וואן ("G1", "אנחנו" או "אנו") מחויבת להגן על פרטיות המשתמשים שלה ("משתמש/ים" או "אתה"). מדיניות פרטיות זו ("מדיניות הפרטיות") נוצרה כדי ליידע אותך לגבי הדרך שבה אנו מנהלים, אוספים, מאחסנים ועושים שימוש במידע שאתה מספק במהלך שימושך באתרנו בכתובת http://g1-group.com ("האתר"), באמצעותו משתמשים יכולים ליצור איתנו קשר כחלק מהתעניינות במוצרים, שירותים, משרות ומידע נוסף שאנו מספקים ("השירותים"). בנוסף מדיניות הפרטיות להלן מתארת את האמצעים בהם אנו נוקטים על מנת להגן על המידע שאנו מחזיקים וכיצד ניתן ליצור איתנו קשר בנוגע לנוהלי הפרטיות שלנו.

אנא שים לב שהיקף מדיניות פרטיות זו מוגבל רק למידע שנאסף על-ידינו באמצעות השימוש שאתה עושה בשירותים (בין שהשימוש כאמור הוא באמצעות כל מחשב בו נעשה שימוש כדי לקבל גישה לשירותים, לרבות ללא הגבלה, מחשב נייח, מחשב נייד, טלפון נייד, טבלט או כל מכשיר אלקטרוני אחר) או באמצעות מידע שאתה מספק תוך כדי השימוש שלך בשירותים.

במהלך אספקת השירותים שלנו, אנחנו אוספים ושומרים מידע אישי (כפי שמונח זה מוגדר להלן) שיעזור לנו לבצע ביתר יעילות פעולות מסוימות.

בשימושך בשירותי האתר, אתה מסכים לאיסוף, העברה, עיבוד, אחסון, מסירה ושימוש במידע האישי שלך כפי שמפורט במדיניות פרטיות זו. עליך לאשר מדיניות זו לצורך המשך השימוש שלך בשירותים. אנו מעודדים אותך לבדוק באופן קבוע אם נעשו שינויים במדיניות הפרטיות, ונעדכנך במידת הצורך בנוגע לשינויים מהותיים שיבוצעו על ידינו במדיניות זו.

מדיניות פרטיות שלהלן, מנוסחת בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, ומתייחסת לגברים ונשים כאחד.

 1. איזה מידע נאסף ממך?

אנו עשויים לאסוף ממך שני סוגי מידע עליך בקשר לשירותים:

"מידע אישי" – משמעו מידע עליך שניתן להשתמש בו על מנת ליצור עמך קשר או לזהות אותך. ישנם שירותים מסוימים הניתנים באתר שדורשים מסירה וגילוי של מידע אישי אודותיך. סוגי המידע האישי שנאספים בהתאם לשירותים משתנים בתלות בפעילות וכוללים, ללא הגבלה, שם מלא, טלפון וכתובת דוא"ל.

"מידע לא אישי" – משמעו מידע שכשלעצמו, לא מאפשר לעשות שימוש לשם זיהוי או יצירת קשר איתך. מידע זה הוא מידע סטטיסטי בעיקרו.

G1 שומרת לעצמה את הזכות לאסוף מידע לא אישי באמצעים שונים, בין היתר, שימוש בנתוני תקשורת, קבצים זמניים וכן באופן אוטומטי או באופן אחר באמצעות השימוש שתעשה בשירותים.

 1. מידע שאנחנו אוספים; איך אנחנו אוספים את המידע שלך?

אנו אוספים מידע אישי ומידע לא אישי ממך מהסוגים הבאים ובאמצעות השיטות הבאות:

 • מידע שאתה מספק: במהלך הקשר בינינו לבינך, ייתכן שתספק לנו מידע אישי ומידע לא אישי על מנת לאפשר לך להשתמש בשירותים ולאפשר לנו לספק לך את השירותים. זאת, באמצעות דף "צור קשר" באתרנו וכן באמצעות צ'אט עם הנציגה הוירטואלית.
 • מידע הנאסף באמצעות טכנולוגיה: כאשר אתה מבקר באתר שלנו, ייתכן שנאסוף גם מידע אישי ומידע לא אישי לגבי השימוש במחשב או בטלפון הנייד שלך שאנו מצרפים ביחד עם מידע דומה נוסף ממחשבים/טלפונים ניידים של משתמשים אחרים כאשר ייתכן שהמידע כאמור יכלול גם איסוף נתונים בנוגע לתדירות שבה המשתמשים שלנו מבקרים בחלקים מסוימים באתר שלנו או מפעילים תכונות ניידות כגון הודעות בדחיפה (push notifications). אנו רשאים להשתמש במידע הזה למטרות סטטיסטיקה ולמטרות אחרות.
 1. כיצד אנו משתמשים בפרטים שלך

אנו משתמשים בפרטים שנאספו ממך באופן הבא:

 • ניהול המערכת ואספקת השירותים: אנו עשויים להשתמש במידע אישי ובמידע לא אישי על מנת לספק לך את השירותים, ובכללם אתר האינטרנט, ועל מנת לנהל, לתמוך, לפתור בעיות טכניות, להגן ולשפר את השירותים, לוודא תפעול נאות של המוצרים והשירותים שלנו וכן למטרות יצירת קשר איתך.
 • שליחת הודעות: אנו עשויים להשתמש במידע האישי על מנת לשלוח לך מיילים הקשורים לשירותים לרבות אישור על מנת לוודא את דיוק המידע שסיפקת ולתת לך הוראות או עזרה הקשורים לשירותים או לשימוש שלך בהם. אנו גם עשויים לשלוח לך מיילים על מנת לוודא את זהותך או כדי להודיע לך אם אנו סבורים כי השימוש שלך בשירותים מפר את ההסכם החל בינך לבין G1 בקשר לשירותים. כל אימת שתעשה שימוש בשירותים, אנו רשאים להשתמש במידע האישי שלך על מנת להשלים כל פעולה רלוונטית דרושה וליצור איתך קשר בנוגע לשירותים שלנו או לשאלה אחרת. G1 רשאית ליצור איתך קשר לפרקים, בדרך כלל על ידי הודעה על בקשה או מייל או הודעת בקשה פנימית, כדי להודיע לך על מידע שעלול להשפיע על השימוש שלך בשירותים. אם לא תהיה מעוניין בקבלת הודעות דוא"ל או הודעות מאיתנו, תוכל להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל עת.

ד)            צירוף מידע אנונימי: ככל המותר על פי החוק החל, אנו רשאים לצרף את סוגי הנתונים השונים שאנו אוספים ממך עם סוגי נתונים אחרים שאנו אוספים ממך ומהלקוחות והשותפים העסקיים האחרים שלנו באופן אנונימי ומצטבר ובצורה שלא מזהה אותך באופן אישי. מידע אנונימי, סטטיסטי או מצטבר זה ישמש רק על מנת לשפר את המוצרים והשירותים שלנו. אם מידע לא אישי נאסף לצורך פעילות שדורשת גם מידע אישי, אנו רשאים לצרף את המידע הלא אישי שלך עם המידע האישי שלך בניסיון לספק לך חווית משתמש טובה יותר, לשפר את ערך ואיכות השירותים ולנתח כיצד נעשה שימוש בשירותים.

 1. הודעות דחיפה (push notifications)

השירותים שלנו עשויים לאפשר לך לקבל הודעות דחיפה. על מנת שנוכל למסור הודעות דחיפה, ייתכן שיהיה עלינו לאסוף הן את כתובת ה- IP שלך והן את ה-Persistent ID  של המכשיר שלך. תוכל לפתוח ולסגור הודעות דחיפה ולשלוט בקבלתך או אי קבלתך אותן על ידי שינוי ההגדרות במסגרת הגדרות המכשיר שלך.

 1. קבצים זמניים (עוגיות/cookies)

אתר זה עשוי להשתמש ב- "עוגיות" כדי לאסוף מידע (מידע אישי ומידע לא אישי). עוגייה היא קובץ נתונים קטן, שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה, ומועבר לכונן הקשיח של המחשב שלך או למכשיר הנייד שלך לצורך שמירת רישומים. ייתכן שעוגיות יישלחו למחשב או למכשיר הנייד של משתמש כאשר המשתמש נכנס או רואה שירות. ייתכן שהמידע הכלול בעוגייה מקושר למידע אישי למטרות כגון שיפור איכות השירותים שלנו, תפירת המלצות לתחומי עניין והפיכת השירותים קלים יותר לשימוש.

ניתן לנטרל עוגיות, ככל והיכולות של הדפדפן או המכשיר הנייד שלך תומכים בכך, על ידי שינוי האופציות של הדפדפן או המכשיר הנייד שלך להפסיק לקבל עוגיות או להזהיר אותך לפני קבלת עוגייה מאתרים ואו אפליקציות בהם אתה מבקר. עם זאת, שים לב שאם לא תקבל עוגיות, ייתכן שלא תוכל להשתמש בכל החלקים או הפונקציות של השירותים.

 1. קישורים

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים, לרבות גופים ממשלתיים ומאגרי מידע ממשלתיים, שונים או אחרים. העובדה שהשירותים מקשרים לאתר או מציגים מודעת באנר או סוגי מודעות אחרים אין משמעותה שאנו נותנים חסות או מאשרים את הצד השלישי כאמור ואין בכך מצג של כל שיוך לצד השלישי כאמור. אם תקליק על הקישור לאתר של צד שלישי, לרבות על מודעה, אתה תעזוב את האתר שלנו בו אתה מבקר ותעבור לאתר המקושר. ייתכן שאתרי צד שלישי אלה מציגים עוגיות או קבצים אחרים משלהם על המחשב או המכשיר הנייד שלך ואוספים נתונים או מידע אישי ממך. אתרים אחרים ממלאים אחר כללים שונים בנוגע לשימוש או למסירה של המידע האישי שאתה מוסר להם. מאחר שאין לנו שליטה על הפעילויות של צדדים שלישיים, אין אנו יכולים לקבל אחריות על כל שימוש של הצדדים השלישיים כאמור במידע האישי שלך ואין אנו יכולים לערוב לכך שהם ימלאו אחר אותם נוהלי פרטיות ובטיחות אותם אנו ממלאים. לכן אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות או ההצהרות של אתרים אחרים בהם אתה מבקר לפני מסירת כל מידע אישי.

 1. מסירת המידע האישי שלך

אתה מבין ומסכים לכך שייתכן שנידרש למסור מידע אישי אם נידרש לכך על פי חוק או על פי דרישת רשות מוסמכת, או אם נהיה סבורים כי המסירה כאמור דרושה באופן סביר על מנת להימנע מחבות, לציית להליכים משפטיים, לרבות, אולם ללא הגבלה, זימון לדין, חוק, צו חיפוש או צו בית משפט, או על מנת להגן על רכוש וזכויות שלנו או של צד שלישי, להגן על בטיחות הציבור או של כל אדם, או למנוע או לעצור פעילות שנמצא שהיא בלתי חוקית, בלתי אתית או בת תביעה או שיש סכנה שתהיה כזו.

אנו רשאים ועשויים גם למסור מידע אודותיך אם נחליט שהמסירה כאמור דרושה באופן סביר על מנת לאכוף את התנאים וההתניות של השירותים או להגן על הפעילויות או המשתמשים שלנו. בכל המקרים של גישה ואיסוף נתונים, המידע האישי שתספק לא יימסר, יושכר, יושאל, יוחכר, יימכר או יופץ באופן אחר מרצון לצדדים שלישיים שאינם מסונפים (להוציא שותפים עסקיים או צדדים אחרים המפורטים במדיניות פרטיות זו) ואנו לא נשתף את המידע האישי אודותיך עם צדדים שלישיים למטרות שיווק (לרבות מטרות שיווק ישיר) ללא רשותך, אלא כפי שמפורט בתנאי מדיניות פרטיות זו. אנא שים לב שאנו רשאים למכור, להעביר או לשתף באופן אחר חלק או את כל הנכסים שלנו, לרבות המידע האישי שלך בקשר למיזוג, רכישה, ארגון מחדש או מכירה של הנכסים שלנו או במקרה של פשיטת רגל.

 1. ספקי שירותים – צדדים שלישיים

אנו רשאים ועשויים לשתף מידע אישי עם צדדים שלישיים אמינים המסייעים לנו בתפעול האתר, בניהול העסק שלנו או באספקת השירותים לך. צדדים שלישיים או סוכנים אלה רשאים להשתמש במידע האישי שלך רק ככל הדרוש לבצע את השירותים שהם מספקים לנו, והם נדרשים לנקוט באמצעי הגנה סבירים מבחינה מסחרית על מנת להגן ולשמור בסודיות על המידע שלך.

אנו רשאים ועשויים לשכור חברות ואנשים שהם צדדים שלישיים על מנת לסייע בביצוע השירותים או כל חלק מהם, לספק את השירותים או כל חלק מהם מטעמם, לבצע משימות (לדוגמה, ללא הגבלה, שירותי תחזוקה, ניהול בסיס נתונים, ניתוח אתרים ושיפור השירותים) או לסייע לנו בניתוח האופן בו נעשה שימוש בשירותים.

 1. שמירת המידע שלך

G1 נוקטת בצעדי הגנה סבירים מבחינה מסחרית על מנת להגן על המידע האישי שלך. על מנת להפחית את הסיכון של גישה או מסירה בלתי מאושרת, לנהל נתונים באופן מדויק ולוודא שימוש הולם במידע אישי, אנו נוקטים באמצעים פיזיים, אלקטרוניים ומנהליים מתאימים על מנת לשמור ולהגן על המידע אותו אנו מעבדים. במקרה של מסירה רשלנית, ננקוט בצעדים סבירים מבחינה מסחרית על מנת להגביל ולתקן את המסירה. עם זאת, אין אנו יכולים לערוב לכך שצדדים שלישיים בלתי מאושרים לא יצליחו לעולם לעקוף הליכים אלה או לעשות שימוש במידע כלכלי או במידע אישי למטרות בלתי הולמות.

 1. שינוי או מחיקת המידע שלך

אנו נשמור את המידע האישי שלך כל עוד חשבונך פעיל או בהתאם לצורך על מנת לספק לך את השירותים, או כפי הדרוש למלא אחר התחייבויותינו לפי חוק, לפתור סכסוכים ולאכוף את ההסכמים שלנו.

אם תרצה שנשנה או נמחק את הרישומים שלך במערכת שלנו, אנא צור עימנו קשר בכתובת מייל: ben.eliyahu@g1-group.com ואנו ננסה למלא את בקשתך, אולם רק ככל שהפעולות כאמור לא יפרו אינטרסים של פרטיות ובמידה שלא נהיה מחויבים מבחינה חוקית לשמור רישומים מסוימים. אנא שים לב שייתכן שיהיה בלתי אפשרי למחוק לחלוטין רישומים מבלי לשמור שאריות מידע בשל האופן שבו גיבוי נתונים נשמר על ידי G1 או ספקיה.

 

 1. פרטיות של קטינים

G1 מחויבת להגן על צרכי הפרטיות של ילדים ואנו ממליצים להורים ולאפוטרופוסים לקחת תפקיד פעיל בפעילויות ובאינטרסים של ילדיהם באינטרנט. אין אנו אוספים ביודעין מידע אישי מקטינים מתחת לגיל 18 וG1 לא מייעדת את השירותים, האתר או המוצרים שלה לקטינים מתחת לקבוצת הגיל כאמור. אם נהיה מודעים לכך שילד מתחת לגיל 18 סיפק לנו מידע אישי, ננקוט בצעדים הדרושים להסיר את המידע האישי כאמור ולסגור את חשבונו של הילד.

השימוש באתר זה, אינו מיועד לילדים מתחת לגיל 18. אם אתה מתחת לגיל 18, אנא אל תמסור כל מידע אישי לאתר שלנו ואל תבקש מאיתנו לשלוח לך דוא"ל.

 1. שינויים במדיניות הפרטיות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו מזמן לזמן. הגרסה העדכנית ביותר של המדיניות תשלוט בשימוש שנעשה במידע האישי ובמידע הלא אישי שלך. במקרה שאנו, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, נחליט שעדכונים של מדיניות הפרטיות מהווים שינוי מהותי, אנו עשויים להודיע לך על השינויים כאמור בהודעה שתפורסם באמצעות השירותים. על אף האמור לעיל, אין אנו מחויבים להודיע למשתמש על שינויים במדיניות זו ולכן על המשתמשים לבקר מזמן לזמן בעמוד זה על מנת לעיין במדיניות הפרטיות העדכנית שלה הם כפופים.

 1. תנאי שימוש

אנא קרא גם את תנאי השימוש על מנת לבדוק את התנאים השולטים בשימוש בשירותים שלנו.

 1. יצירת קשר

G1 שואפת לאסוף ולהשתמש במידע אישי באופן העולה בקנה אחד עם חוקי המדינות שבהן היא מנהלת עסקים. אם יש לך שאלות או חששות בנוגע למדיניות פרטיות זו או בנוגע לכל נושא אחר בעניין השירותים, אנא צור עימנו קשר בכתובת מייל: ben.eliyahu@g1-group.com.

המסמך מנוסח בלשון זכר אך מיועד לשני המינים.

עדכון אחרון: יולי, 2018

כל הזכויות שמורות, קבוצת G1.