חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיתוח עובדים

איזה תחום מעניין אותך?

  ההון האנושי הוא מרכז הלב והארגון שלנו, והוא הגורם המכריע להצלחתנו.

  שמנו לנו למטרה להשקיע רבות בטיפוח העובדים שלנו, ולעמול על פיתוח תוכניות התפתחות מקצועית, העשרה והכשרה של העובדים. אנו ב – G1מאמינים שההתפתחות המקצועית והאישית של העובד תורמת לרווחתו האישית, וכפועל יוצא הוא יביא לידי ביטוי את מגוון היכולות שלו, יממש את מירב הפוטנציאל שלו, ובכך גם הארגון ייתרם בתפוקה גבוהה של העובד וצמיחה משותפת.

  אין תחליף לעובד מחויב ומסור, המכיר היטב את המערכת ומזדהה עם ערכי הארגון, ולכן אנו ב-G1 מעודדים קידום פנימי של עובדים, מתפקידים זוטרים לצוותי הניהול שלנו.

  עובדינו הם אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה של האבטחה בארץ ובעולם. אנו דואגים לפתח ולשמר את הידע והניסיון של עובדינו, ולהעניק להם את הכלים והתנאים האופטימאליים להתפתחות וצמיחה מקצועית ואישית:

  • ב-G1 מוענקים לעובדים מייד עם כניסתם לתפקיד וגם במהלך העסקתם הכשרות וקורסים מקצועיים כמו לדוגמא קורסים טכניים, קורסי מחשב, קורסים מעולמות התוכן של מקצוע האבטחה ועוד.
  • פיתחנו בארגון תכנית ייחודית לקידום פנימי של העובדים והמנהלים בתחומי עיסוקם השונים מאבטחה מבצעית, חוק ומשפט, משאבי אנוש, ועד יחסי ציבור.
  • עובדים ומנהלים הנמצאים מתאימים, זוכים לפיתוח אישי ופרטני של הקריירה המקצועית והניהולית שלהם.
  • אנו דואגים ללוות את המנהלים המתחילים ולהעניק להם קורסים שיקנו להם מיומנויות ניהול בסיסיות כמו לדוגמא ניהול עצמי, ניהול צוות, פיתוח חזון, טיפוח מוטיבציה וכדומה. גם המנהלים המנוסים זוכים להמשך צמיחה והתפתחות על ידי מתן קורסי ניהול ברמות שונות אשר מקנים להם מיומנויות מתקדמות, שיטות ניהול חדשניות וכלים יעילים.
  • בהתאם לוותק והמחויבות שלהם לחברה, עובדים ותיקים נשלחים ללימודים אקדמיים אשר מעשירים את עולמם ויכולותיהם, מרחיבים את ארגז הכלים המקצועי העומד לרשותם, ומשפרים את יכולותיהם.

  העובדים שלנו ב- G1 הם המשאב החשוב ביותר בארגון שלנו, ובעלי השפעה מכרעת על התפתחותו.
  בנוסף למקצועיותם ומומחיותם בתחום, עובדינו הינם בעלי אחריות, מחויבות גבוהה ומסירות לארגון, ואנו בתמורה דואגים לכך כי הם ימשיכו לגדול ולהתפתח תוך שהם מפתחים את הארגון עצמו.

  לחיפוש משרה

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי