מוקד רואה

מוקד רואה

שירותי השמירה הווירטואליים של G1 מוקד

לקוחות פרטיים מרובי נכסים ולקוחות מהמגזר העסקי והתעשייתי זקוקים לאבטחה מתמדת –
לניטור פעיל של נכסיהם ולתגובה מבצעית מהירה ומיטבית ברגעים קריטיים.
אחת הדרכים ההיברידיות המתקדמות ביותר ליצירת מעטפת אבטחה הדוקה היא מערכת המוקד הרואה. מערכת זו מיישמת טכנולוגיה אלקטרו-אופטית במצלמות אבטחה, וכך מאפשרת בקרה ושליטה על-ידי צפייה מרחוק בנכס המאובטח.
במוקד הרואה של חטיבת G1 מוקד, פועל, במקביל לטכנולוגיה המתקדמת, כוח אדם מיומן ומקצועי המטפל מידית בכל התראה בדרך המתאימה ביותר ללקוח ולנהלי הביטחון והבטיחות.

כיצד פועלת מערכת מוקד רואה של G1 מוקד?

המוקד הרואה מקבל מידע בזמן אמת ממערכות האבטחה, הגילוי והניטור השונות הפועלות בנכס המאובטח. עם קבלת התראה ממערכות אלה, מופעלים אוטומטית מנגנוני תצפית, המאפשרים למוקדנים במוקד הרואה, לאמת ויזואלית את המידע.
התמונה הכוללת והמפורטת מעבירה למוקדנים את המתרחש בנכס המאובטח בזמן אמת.
המוקדנים מעדכנים מבצעית את הלקוח, את צוותי הביטחון והסיור בשטח ובמקרה הצורך, גם את כוחות הביטחון, זאת במקביל למעקב רציף אחרי ההתפתחויות בנכס עצמו.
בנוסף לניטור מידי של מצבים קריטיים, קיימת אפשרות ליזום סיורים וירטואליים, כדי לעבות את מעגל האבטחה השגרתי של נכס או אתר, בזמן העדרם של האחראים עליו, או בזמנים רגישים אחרים. הסיורים הווירטואליים משקפים את המציאות בנכס בכל רגע נתון – מערכת המוקד הרואה תעלה תמונות חיות לחדר המוקד והמוקדנים ייצפו בהן לפי הגדרת חלונות הזמן הרצויים, וכך יוסיפו נדבך של אבטחה מניעתית.
כל המידע המגיע ממצלמות האבטחה מוקלט וניתן לצפייה גם בדיעבד, כדי לאפשר תחקיר, ניתוח המקרה והפקת לקחים. בנוסף, יש באפשרותם של מנויי מוקד רואה, לצפות במתרחש בנכסיהם מכל מקום בעולם, בעזרת חיבור אינטרנט פעיל ודפדפן.

מנויי מוקד רואה של G1 מוקד

מפעלים לעיבוד מתכות יקרות, מוסדות בריאות ציבוריים ופרטיים, בנקים ולקוחות נוספים ממגזרי המסחר, הקמעונאות והתעשייה, נהנים מיתרונותיה המשמעותיים של מערכת האבטחה הווירטואלית ומהמענה הביטחוני האיכותי שהיא מעניקה.
מנויי מוקד רואה של G1 מוקד בוחרים באמצעי אבטחה חדיש ואפקטיבי המאפשר ניטור סביב השעון ותגובה נאותה ומידית, ומצמצם פגיעה בנפש, ברכוש, בציוד ובמבנה.

סיור יזום וירטואלי

למידע נוסף על מוקד רואה 
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם