מוקד רואה

מוקד רואה

שירותי השמירה הווירטואליים של G1 מוקד

לקוחות פרטיים מרובי נכסים ולקוחות מהמגזר העסקי והתעשייתי זקוקים לאבטחה מתמדת –
לניטור פעיל של נכסיהם ולתגובה מבצעית מהירה ומיטבית ברגעים קריטיים.
אחת הדרכים ההיברידיות המתקדמות ביותר ליצירת מעטפת אבטחה הדוקה היא מערכת המוקד הרואה. מערכת זו מיישמת טכנולוגיה אלקטרו-אופטית במצלמות אבטחה, וכך מאפשרת בקרה ושליטה על-ידי צפייה מרחוק בנכס המאובטח.
במוקד הרואה של חטיבת G1 מוקד, פועל, במקביל לטכנולוגיה המתקדמת, כוח אדם מיומן ומקצועי המטפל מידית בכל התראה בדרך המתאימה ביותר ללקוח ולנהלי הביטחון והבטיחות.

כיצד פועלת מערכת מוקד רואה של G1 מוקד?

המוקדנים במוקד הרואה מקבלים בזמן אמת מידע ממערכות האבטח.
מנגנוני התצפית של המוקד מופעלים באופן אוטומטי כאשר מתקבלת התראה ובכך הם מאפשרים למוקדנים לאמת את התמונה המתקבלת באופן ויזואלי.
כך יכולים המוקדנים לעדכן מבצעית את צוותי הביטחון והסיור הנמצאים בשטח, ובמקרים בהם נדרש להתריע על ההתרחשות בפני כוחות הביטחון.
זאת תוך כדי שהם ממשיכים לעקוב באופן רציף אחרי ההתפתחויות בנכס. עוד יכולת של המערכת המתקדמת היא הפעלת סיורים וירטואליים בהתאם לחלונות זמן מוגדרים מראש. סיורים אלו יעילים במיוחד כאשר האחראים על מעגל האבטחה במקום אינם נמצאים בשטח או כאשר נדרש עיבוי נוסף של האבטחה מניעתית. הסיורים הללו מאפשרים לשקף את המציאות בשטח בזמן אמת ולהעלות תמונות חיות של המתרחש אל חדר המוקד.

כל המידע המגיע ממצלמות האבטחה מוקלט וניתן לצפייה גם בדיעבד, כדי לאפשר תחקיר, ניתוח המקרה והפקת לקחים. בנוסף, יש באפשרותם של מנויי מוקד רואה, לצפות במתרחש בנכסיהם מכל מקום בעולם, בעזרת חיבור אינטרנט פעיל ודפדפן.

מנויי מוקד רואה של G1 מוקד

מפעלים לעיבוד מתכות יקרות, מוסדות בריאות ציבוריים ופרטיים, בנקים ולקוחות נוספים ממגזרי המסחר, הקמעונאות והתעשייה, נהנים מיתרונותיה המשמעותיים של מערכת האבטחה הווירטואלית ומהמענה הביטחוני האיכותי שהיא מעניקה.
מנויי מוקד רואה של G1 מוקד בוחרים באמצעי אבטחה חדיש ואפקטיבי המאפשר ניטור סביב השעון ותגובה נאותה ומידית, ומצמצם פגיעה בנפש, ברכוש, בציוד ובמבנה.

סיור יזום וירטואלי

למידע נוסף על מוקד רואה 
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם