חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קמעונאות

איזה תחום מעניין אותך?

  בין אם מדובר בחנויות קטנות, ברשתות שיווק או בקניוני ענק, על העוסקים בתחום הקמעונאות לנקוט בכל האמצעים כדי לצמצם פחת ואובדן ולהגן על מבנים, סחורה, לקוחות ועובדים.
  אמנם מגזר הקמעונאות כלול בתחום הרחב יותר של המסחר, אך הסיכונים העומדים בפני מי שמשווק את סחורתו ישירות לצרכן הם ייחודיים ומגוונים והאתגר העיקרי עמו מתמודדים הקמעונאים הוא יצירת תצוגה מושכת, בעלת אוריינטציה מכירתית ונגישה מחד ומוגנת מפני גניבה או נזק מאידך.

  קבוצת G1 מספקת ללקוחותיה מהמגזר הקמעונאי אמצעים מגוונים לצמצום פחת, מניעת גניבה ושיפור הבטיחות. כמו בכל יתר התחומים בהם אנו עוסקים, גם בתחום הקמעונאות אנו משלבים ידע מקצועי, מובילות טכנולוגית וכוח אדם מיומן ליצירת פתרונות כוללים ומורכבים המותאמים באופן ייחודי לכל עסק ועסק.

  בעזרת מערכות משוכללות למניעת אובדן ואמצעי מיגון פיזיים ואלקטרוניים אנו יוצרים מרחב עבודה בטוח לעובדים ומצמצמים למינימום את אפשרויות הגניבה. פתרונות האבטחה אותם אנו מציעים מותאמים באופן פרטני לכל סוגי המוצרים – אלקטרוניקה, קוסמטיקה או טקסטיל וביגוד.
  כל זאת, בלי להתפשר על חוויית קנייה אופטימלית לקונים המבלים בחנויות ומעוניינים למשש, לחוות ולהשוות בין המוצרים.

  הפתרונות של G1 למגזר הקמעונאי

  מערכות למניעת גניבהשערים אלקטרו-מגנטיים, אקוסטו-מגנטיים או מבוססי טכנולוגיית רדיו, המוצבים בכניסה לחנות ומפעילים אזעקה לעסק כאשר נקלט אות מחיישן הצמוד למוצר שלא נוטרל בקופה.
  בין הפתרונות החדשניים אנו מציעים גם מערכות מבוססות RFID ומערכות מתקדמות המאפשרות ספירת קהל וזיהוי אמצעי הסוואה כמו שקיות אלומיניום.

  תגים, מדבקות ואמצעי ניטרול – זמזמים מסוגים שונים הנמצאים על המוצר ומנוטרלים רק במעבר בקופה.
  זמזמים אלה מותאמים לטכנולוגיות המגוונות של מערכות מניעת הגניבה.
  כדי לנטרל את הזמזמים בקופה אנו מציעים חולצי תגים, מדבקות נטרול ומנטרלים אלקטרוניים.

  מערכות למיגון תצוגהקופסאות ממוגנות המותאמות למגוון מוצרים ומאפשרות תצוגה אטרקטיבית ומוגנת כאחד, ווי תליה חכמים למוצרים קטנים ואמצעי מיגון פיזיים למחשבים ניידים ונייחים.

  אמצעי ההגנה הרבגוניים שמספקת G1 לקמעונאים, מצמצמים למינימום את אפשרויות הגניבה והפחת בלי לגרוע מיופייה ונגישותה של התצוגה. אנו מתחדשים ללא הרף כדי לספק ללקוחותינו פתרונות מובילים בתחום
  ולעמוד באתגרים שהמציאות הדינמית מכתיבה.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי