חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיירות

איזה תחום מעניין אותך?

  חוויית היציאה לנופש מושפעת מרמת הנוחיות ותחושת הביטחון הנינוחה שאתר התיירות מקנה לנופשים.
  יצירת סביבת תיירות מוגנת ובטוחה בעולם בו אנו חיים, היא משימה הדורשת כישורים לא מבוטלים.
  אנו, בקבוצת G1, מתייחסים לאתגרים רב מערכתיים מעין אלה, כאל הזדמנות להעניק ללקוחותינו ולציבור אותו הם משרתים את הפתרונות המובילים בתחום האבטחה, הבטיחות ובקרת המבנים.

  שילוב של טכנולוגיית ניטור ובקרה מהמתקדמות בעולם, אבטחה אנושית איכותית ומערך שירות לקוחות ייחודי, מאפשר לקבוצת G1 להציע ללקוחותיה בתחום התיירות, פתרונות רב מערכתיים לאתגרי אבטחה ובטיחות, חסכון באנרגיה, בקרה ושליטה.

  אבטחה אלקטרונית ואנושית

  אמצעי האבטחה האלקטרוניים שמספקת קבוצת G1 לבתי-מלון ואתרי נופש הם אמצעים ייעודיים, המתוכננים, מיוצרים ומותקנים על ידי חטיבה ייחודית המתמקדת באתגרים המורכבים שמציב תחום התיירות.
  מאמצעי צילום והקלטה מתקדמים המנטרים את המרחב הציבורי של אתרי הנופש, ועד למנעולים האלקטרוניים לדלתות החדרים, המאפשרים את כניסתם של הנופשים לחדר באמצעות כרטיס מגנטי, כרטיס קרבה או טלפון חכם.
  לצד האבטחה האלקטרונית, נהנה ציבור הנופשים מאבטחה אנושית צמודה – שומרים ומאבטחים הניצבים ברחבי אתרי הנופש, משרים ביטחון בנוכחותם ונכונים לסכל כל ניסיון להפרת שלוותם של התיירים, ומוקד אבטחה ארצי מאויש ומצויד בתוכנת אבטחה בלעדית, מאתר כל סטייה מהנורמה ומסייע, בעזרת מאות סיירים מאומנים, להשיב את הסדר על כנו.

  בטיחות

  לצד אמצעי האבטחה החיוניים לאתרי הנופש, קבוצת G1 מציעה גם אמצעים לשמירה על בטיחותם של בתי-מלון ומתקני תיירות נוספים.
  מערכות גילוי אש ומערכות כיבוי אש מתקדמות, מאתרות במהירות סימני עשן ופועלות כדי למזער את הנזקים.
  מצלמות לאיתור דליפה מזהות מידית דליפת גז וחומרים מסוכנים, שומרות על הסביבה מפני זיהום ועל הנופשים מפני נזק.

  בקרת מבנים

  אמצעי בקרת המבנה הממוחשבים שקבוצת G1 מציעה למלונות, מאפשרים שליטה מוחלטת בכל מערכות המבנה. המומחים שלנו מתכננים, מייצרים ומתקינים מערכות מתח נמוך, המפקחות על תפקודם התקין והמווסת של מערכות מיזוג האוויר, התאורה ואספקת המים ותורמות לחיסכון בכוח אדם ובאנרגיה.
  מערכות בקרת החדרים, אחראיות לניהול ואיסוף הנתונים האנרגטיים בחדר ולוויסות אוטומטי של הטמפרטורה והאור. מערכות בקרה חכמות אלה מותקנות בטובי המלונות בארץ ובעולם.
  G1 משלבת ראיה רחבה עם הבנה מעמיקה של המרכיבים השונים והתנאים הייחודיים בהם פועלים לקוחותיה מתחום המלונאות, הנופש והתיירות. אנו מעניקים ללקוחותינו סביבה מאובטחת ובטוחה להנאת ורווחת אורחי המלונות, התיירים והמבלים באתרי הנופש.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי