חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תשתיות ואנרגיה

איזה תחום מעניין אותך?

  רווחתם של אזרחי ישראל תלויה במכלול השירותים שהמדינה מספקת להם. חבלה בתשתיות החיוניות עלולה לפגוע בציבורים נרחבים ולהוביל למשבר. ההגנה על תשתיות בסיסיות אלה, עומדת בראש סדר העדיפויות המדיני ואבטחתן קודמת לכל פעולה אחרת.

  אבטחת צירי תחבורה ראשיים – כבישים, מנהרות או מסילות רכבת, שמירה על קיומם של קווי תקשורת בסיסיים או אחריות על פעילותם התקינה של מפעלי אנרגיה, דורשות יכולות טכנולוגיות מובילות, ידע מקצועי רב ונקודת מבט מקיפה.

  יתרונה של קבוצת G1 הוא בשילוב של מערך אנושי יוצא דופן עם מובילות טכנולוגית ולוגיסטית.

  ניסיון של כ-80 שנה חובר לגישת "התמונה הגדולה" ומאפשר לנו להתמודד עם האתגרים רחבי הממד שמציבים תחומי התשתיות והאנרגיה.

  תשתיות תחבורה חיוניות ומפעלי אנרגיה, כמו מפעלים לכריית גז ונפט, הם יעדים פוטנציאליים לביצוע פיגועי ענק.
  עובדה זו לא נעלמת מעיניהם של מקבלי ההחלטות ונהלי האבטחה בתחום המתקנים הרגישים ואמצעי התחבורה הציבורית מחמירים במיוחד. האבטחה מתוכננת ומתבצעת על ידי מומחים מורשים בלבד ובאמצעות טכנולוגיה ייחודית המאושרת על ידי הדרגים הביטחוניים הגבוהים ביותר.

  וכמו האבטחה כך גם הבטיחות: אין דומה סכנת שריפה או דליפה בבניין פרטי לסכנת שריפה במתקני קידוח או אסדות גז. בשל היקף המתקן וכמויות החומרים המסוכנים הדליקים הנמצאים בו, רק הקפדה מדוקדקת על נהלי הבטיחות יכולה למנוע אסון רחב היקף.

  הפתרונות של G1 להגנה על תשתיות ומפעלי אנרגיה

  קבוצת G1 מציעה פתרונות ייעודיים לאבטחת תשתיות ומפעלי אנרגיה, פתרונות המבוססים על אמצעי בטיחות מקיפים
  ועל אמצעי שליטה ובקרה.
  אמצעי הבטיחות של G1 כוללים מערכות כיבוי אש ומערכות גילוי אש מהמתקדמות בעולם, שמטרתן לצמצם את איום השריפה ולמנוע נזקים במקרה שפרצה.
  כמו כן, אנו מספקים, מתקינים ומתחזקים מצלמות רגישות לזיהוי דליפה, המונעות את ההרס העצום שעלולה לזרוע דליפת חומרים מסוכנים באזורים הומים או במתקנים רגישים.

  בנוסף לאמצעי הבטיחות, מספקת קבוצת G1 אמצעי בקרה ושליטה מותאמים כמו שער מגנומטר ומערכות שיקוף המגנים על תשתיות נרחבות מפני החדרת נשק. אמצעי צילום, תיעוד והתרעה מכסים את השטח המאובטח ומגנים עליו מפני איומים ביטחוניים.

  פריסת מערכות בטיחות ואבטחה בקנה מידה ארצי, יוצרת רשת הגנה רב-שכבתית התורמת לביטחונם של אזרחי מדינת ישראל.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי