חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לינקים אלחוטיים

איזה תחום מעניין אותך?

  הבחירה בהתקנת רשת תקשורת אלחוטית מזמנת אין-ספור אפשרויות של פתרונות תקשורת אלחוטיים, והלינקים האלחוטיים הם מהמרכזיים שבהם. הלינקים מאפשרים להעביר מידע בין נקודות שונות, גם כשהן מרוחקות אחת מהשנייה, וכן משפרים את קליטת האינטרנט ברשת ה-WI-FI. בפועל, הלינקים האלחוטיים הם היסוד לתפקוד יעיל ומוצלח של ארגון המתבסס על תקשורת מתקדמת, כלומר כמעט כל ארגון בימינו.

  בענף מוצע מבחר עצום של מוצרים בעלי תכונות ייחודיות ממגוון רחב של מותגים. לכל עסק נדרשים פתרונות ספציפיים שייתנו מענה לצרכים המדויקים שלו, ולכן יש חשיבות עצומה לבחירה נכונה של הפתרונות המתאימים.

  אילו לינקים אלחוטיים העסק שלכם צריך?

  הלינקים האלחוטיים נחלקים לשני סוגים עיקריים:

  • לינקים אלחוטיים (Point To Point (P2P – לינקים המאפשרים להעביר מידע בין שתי נקודות שונות, שיכולות להימצא אף במרחק של קילומטרים זו מזו. העברת המידע נעשית עם פס רחב במיוחד, בקצב גבוה ובתדר של 2.4 ג'יגה-הרץ, וזאת במרחבים גיאוגרפיים עירוניים או פתוחים. הלינקים משמשים להעברת תקשורת למטרות שונות ולמכשירי קצה מגוונים, ובהם: אינטרנט, אתרנט (מחשבים, מצלמות, רכיבי אזעקה ומערכות בקרה.
  • לינקים אלחוטיים (Point To Multi Point (PTMP – לינקים להעברת תקשורת בין שתי נקודות ומעלה, המספקים תכונות דומות ללינקים אלחוטיים P2P. הלינקים הללו יעילים ונפוצים מאוד ברשתות אלחוטיות המכסות מרחב פיזי גדול, ברשתות שכוללות משתמשים רבים וברשתות של מצלמות, אזעקות, מערכות בקרה ועוד.

  כדי למצות עד המקסימום את הפוטנציאל העסקי שלכם חשוב שתבדקו מראש, עוד בשלבי אפיון הרשת האלחוטית, לאילו לינקים אלחוטיים תזדקקו ואיזה ציוד יידרש לכם. אנחנו ב-G1 ארזים מנוסים בגיבוש המערך האלחוטי הכולל שמספק את הפתרונות המדויקים לכל עסק. אנחנו משווקים, מתקינים ומעניקים שירותי תחזוקה למוצרים מהמותגים המובילים והאמינים בענף, ובהם: UBIQUITY, ENGENIUS, RUCKUS ו-CISCO.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי