חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתגים ונתבים

איזה תחום מעניין אותך?

  הסביבה העסקית מבוססת כיום על מערכות תקשורת מתקדמות ומודולריות, המאפשרות דינמיות והרחבה. לכן, כדי להבטיח יעילות מרבית בעסק שלכם, חשוב שתוודאו שכל רכיבי ציוד הקצה של התקשורת האקטיבית שלכם ייבחרו בקפידה ויותקנו במיומנות.

  כחלק מציוד הקצה, מתגים (סוויצ'ים) ונתבים הם שחקני מפתח מובילים להבטחת תקינות, יעילות ונוחות של מערכת התקשורת שלכם.

  המתגים

  המתגים (Switches) הם רכיבי חומרה שמאחדים רשתות שונות ויוצרים מהן רשת אחת רחבה. המתגים מקשרים בין חלקי הרשת השונים כמו מחשבים, מדפסות, רכזות, גשרים, מצלמות ורכיבי אזעקה ומסדירים את תעבורת הנתונים ביניהם, המתקיימת במקביל בין מכשירים שונים. המתג מעביר כל חבילת מידע לציוד הספציפי שאליו מיועד המידע, לפי כתובת ה-MAC הייחודית למכשיר היעד.

  ברשתות תקשורת עסקיות גדולות יכול כל מתג לכלול אף מאות כניסות, בעוד שברשתות ביתיות מספיקות כניסות ספורות לכל מתג. לרוב, המתגים פועלים בשכבת הקו (השכבה השנייה) של מודל ה-OSI.

  הנתבים

  הנתבים (Routers) הם הגרסה המתוחכמת יותר של המתגים, והם מקשרים בין רשתות ומעבירים חבילות נתונים על בסיס זיהוי כתובת ה-IP של מכשירי המקור והיעד. הנתבים שימושיים במיוחד כי הם נותנים מענה לצורך המקובל בהרחבת הרשת, והם אלו שמקשרים בין הרשת הפנים-ארגונית לסביבה החיצונית ולאינטרנט. הנתבים פועלים בשכבת הרשת (השכבה השלישית) של מודל ה-OSI. בפועל, רשת האינטרנט מבוססת על נתבים.

  איך בוחרים את המתגים המתאימים?

  המתגים והנתבים פועלים הן בטכנולוגיית Ethernet (אתרנט) המשמשת לתעבורת נתונים ברשתות מחשבים מקומיות (Lan), והן בטכנולוגיית InfiniBand (אינפיניבנד) המשמשת חוות שרתים או רשתות מחשבים הנדרשות לביצועים גבוהים. הטכנולוגיות הללו מספקות תקשורת במהירויות שנעות בין GB אחד ועד 100 GB.

  אילו מתגים או נתבים יספקו את היעילות המקסימלית לעסק שלכם? אנחנו ב-G1 ארזים נבחן את הצרכים הייחודיים לכם ונבחר איתכם את הרכיבים האופטימליים מתוצרת מיטב החברות. לאחר ההתקנה נמשיך להעניק לכם שירותי תחזוקה שוטפת ונעדכן את המערכת ככל שהעסק שלכם יתרחב.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי