חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רשת אלחוטית

איזה תחום מעניין אותך?

  אחת ההחלטות הבסיסיות ביותר בשלב תכנון תשתית התקשורת האקטיבית של העסק היא הבחירה בין רשת אלחוטית למחווטת. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות.

  רשת המבוססת על תשתית קווית לרוב יקרה יותר, אך גם מהירה, יציבה ונהנית מאבטחת מידע ברמה גבוהה יותר. לעומת זאת ארגונים שבוחרים ברשת אלחוטית חוסכים את ההוצאות הכבדות על הנחת התשתית הקווית ואינם תלויים בכבלים. לכן הרשת שלהם דינמית, גמישה ופתוחה לשינויים ומאפשרת חיבור של משתמשים רבים יותר.

  יתרונות הרשת האלחוטית, לצד הצורך בהרחבה או צמצום מספר המשתמשים ברשת הארגונית והשימוש הנרחב במחשבים ניידים, סלולריים וטאבלטים המתחברים לרשת – מביאים ארגונים רבים לבחור בהתקנת רשת אלחוטית או רשת שמשלבת בין תשתית קווית לאלחוטית.

  איך למקסם את הרשת האלחוטית?

  רשת אלחוטית או משולבת קווית ואלחוטית היא הפתרון המיטבי לארגונים רבים. האתגרים המשמעותיים עבור אותם ארגונים הם הפקת המקסימום מהרשת וההתמודדות המוצלחת עם נקודות התורפה של רשתות אלחוטיות. ובמילים אחרות: איך להשיג מהירות תעבורה מרבית? איך ליהנות מרשת יציבה ואמינה שתאפשר עבודה רציפה ויעילה? ואיך לדאוג לאבטחת מידע ברמה גבוהה שתספק לאנשי הארגון תחושה בטוחה ושקט נפשי?

  האתגרים הללו ברי השגה כמובן, כשמתכננים ומתקינים את הרשת במקצועיות והקפדה וכשבוחרים את הציוד המתאים ביותר. לנו ב-G1 ארזים יש ניסיון של שנים רבות באפיון, תכנון, התקנה ותחזוקה של רשתות אלחוטיות בארגונים ממגזרים שונים ובסדרי גודל מגוונים, עד הגדולים ביותר. אנחנו עוקבים אחרי החידושים בחזית הטכנולוגיה ומספקים ללקוחות שלנו את השירותים המתקדמים ביותר שיספקו את תנאי העבודה הטובים ביותר לעסק שלכם.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי