חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אביזרים וציוד נלווה

איזה תחום מעניין אותך?

  האביזרים המשלימים והציוד הנלווה חיוניים כדי לספק את החוויה הטובה שאנחנו מאמינים שמגיעה ללקוחות שלנו. ציוד חכם, איכותי, חדשני ואמין שמותאם במדויק לצרכים, ליעדים ולתשתית של העסק שלכם יעניק לכם שקט נפשי ויפנה אתכם להתרכז במטרות שחשובות לכם.

  אנחנו ב-G1 ארזים מספקים מגוון רחב של מוצרים משלימים שמעניקים פתרון מושלם וממקסמים את ביצועי המערכות שלכם. המוצרים שאנחנו מציעים נרכשים מהספקים המובילים בשוק ומיוצרים בסטנדרטים המתקדמים ביותר

  אילו מוצרים אנחנו מספקים?

  • ארונות – ארונות תקשורת במגוון מידות החל מ-5U ועד 44U, או בייצור מיוחד על פי דרישה. הארונות מסופקים עם מבחר פתרונות אבזור כולל מאווררים, מדפים ודפנות מחורצות. דלתות הארונות מיוצרות מזכוכית או ממתכת, והן מוצעות במידות סטנדרטיות או בהתאמה אישית.
  • מגשרים – מבחר מגשרים המותאמים לכל סוגי התשתית המונחת. עבור תשתית מבוססת נחושת אנחנו מספקים מגשרים בתקני CAT5E, CAT6, CAT6A, CAT7 ו-CAT7A. לתשתית מבוססת סיבים אופטיים אנחנו מציעים מגשרים המותאמים ל- Multimode(MM) ומגשרים המותאמים ל- Singlemode(SM). המגשרים מסופקים במגוון מידות אורך, מסומנים או לא מסומנים ובצבעים שונים בהתאם לדרישת הלקוח.
  • קונקטורים – מגוון דגמי קונוקטורים המותאמים לקטגוריות השונות של תשתית מבוססת נחושת או לסוגים השונים של תשתית מבוססת סיבים אופטיים. קונוקטורים מסוג RJ45
  • פסי חשמל – מבחר של פסי חשמל שמספקים קשת של פתרונות אידיאליים ללקוח: החל מפסים סטנדרטיים, דרך פסים חכמים, מבוקרים, מודולריים וכאלה שמתוכננים ספציפית לצורכי הלקוח.
  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי