חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות למניעת גנבות EM (אלקטרו מגנט)

איזה תחום מעניין אותך?

  מערכות מתקדמות למניעת אובדן

  אחד האתגרים העיקריים עמם מתמודדים המגזר העסקי והקמעונאי, הוא גניבה, אובדן ופחת. הן החשש מפגיעה במחזור המכירות והן הניסיון לעמוד בדרישותיהן המחמירות של חברות הביטוח הופכים את מיגון המוצרים לתחום ראשון במעלה בחשיבותו. בחנויות וברשתות השיווק המודרניות, התצוגה פתוחה, המוצרים חשופים לעיניהם ולידיהם של הלקוחות ולא בכל פינה נמצא איש צוות שיכול למנוע גניבה. יתרונה הברור של התצוגה הפתוחה הוא עידוד הרכישה ושיפור חוויית הלקוח, אך במקביל, יש לדאוג בכל דרך לאבטחת המוצרים ולמניעת פחת מיותר.

  G1 צ'קפוינט מציעה ללקוחותיה מהתחום העסקי והקמעונאי, מערכות מיגון מוצרים שונות, כאשר לכל אחת מהן תכונות ייחודיות הנותנות מענה לקטגוריות מוצרים מגוונות. אחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר היא טכנולוגיית המיגון האלקטרומגנטית, המשווקת בבלעדיות על-ידי G1 צ'קפוינט ומתאימה במיוחד לחנויות ספרים, חנויות פארם וקוסמטיקה, חנויות מוצרים אלקטרוניים וחנויות "עשה זאת בעצמך".

  איך פועלת מערכת מיגון אלקטרומגנטית?

  כמו כל מערכת מיגון, גם המערכת האלקטרומגנטית מורכבת משלושה גורמים עיקריים: משדר, מקלט וחיישן.
  מדבקות זעירות, המכילות פס מתכת אמורפית בעל חדירות מגנטית גבוהה, משמשות כחיישנים. המתכת האמורפית מתכווצת ומתרחבת, כשהיא נחשפת להשפעת שדה מגנטי.
  המשדר שבעמוד השער בחנות יוצר שדה מגנטי בתדר נמוך, המחליף ללא הרף את עוצמתו וקוטביותו, וכך יוצר אמצעי גילוי תלת ממדי.
  עם מעברו של חיישן לא מנוטרל בשער, משנה הפס המתכתי שבחיישן, את האות המגנטי המוחזר למקלט, ועם קליטת השינוי, מופעלת באופן אוטומטי אזעקה.

  יתרונותיה של מערכת מיגון אלקטרו מגנטית

  • גודל מינימלי – המדבקות הזעירות הן בגודל של כ-1.5 מ"מ. ניתן לארוז את המוצר בלי להסיר את מדבקת המיגון ובלי שהלקוח יידע אם המוצר מוגן או לא.
  • חסינות למתכות – מערכת זו אינה מושפעת מאמצעי מיסוך כמו שקיות המכילות נייר כסף, המשמשות בדרך כלל למעבר סחורה גנובה דרך שערים מגנטיים. בשונה ממערכות אחרות, ניתן להשתמש במערכת אלקטרומגנטית, גם למיגון מוצרים מתכתיים ולכן זו השיטה המתאימה למיגון מוצרי חשמל ומולטימדיה.
  • החיישנים ניתנים למחזור – ניתן לשפעל אותם לאחר נטרולם.
  • אין צורך להסיר פיזית את החיישן מהמוצר המוגן. הוא מנוטרל בזמן התשלום על ידי מגנט בעל עוצמה נמוכה.

  שערי מערכת מניעת הגניבה האלקטרומגנטית של G1 צ'קפוינט, משתלבים במראה הכללי של החנויות, ונותנים מענה איכותי לאתגר מיגון המוצרים ואבטחתם.

  בחזרה למערכות למניעת גניבה

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי