מערכות למניעת גנבות RF (רדיו)

RF-Radio Frequency

איזה תחום מעניין אותך?

  מערכות למניעת אובדן ופחת

  יכולתם של המגזר העסקי והמגזר הקמעונאי להציג מוצרים לראווה וליצור חוויית קנייה רב-חושית, תלויה במערכות למניעת אובדן הממגנות את המוצרים ומסכלות מקרי גניבה. אחוז הגניבות מחנויות עולה עם השנים, ואמצעי המיגון משתכללים בהתאם. G1 צ'קפוינט מציעה ללקוחותיה מספר מערכות למיגון מוצרים, המבוססות על טכנולוגיות שונות, אך כולן נועדו להגן על הסחורה המוצעת למכירה ולאפשר תצוגה פתוחה ומרשימה ללא חשש.המערכות הנפוצות ביותר בישראל הן מערכות למניעת גניבה בטכנולוגיית גלי רדיו, המופעלות בהצלחה רבה בבתי עסק בהם נמכרים מוצרים שאינם מכילים רכיבים מתכתיים – בגדים, ספרים, תמרוקים וכדומה.

  מערכות למניעת אובדן ופחת

  כל המערכות למניעת גניבה פועלות באמצעות משדר המשדר אות, מקלט הקולט אותו ללא הרף וחיישנים המוצמדים למוצרים, המשבשים את האות הרציף ומפעילים אזעקה.
  במערכת המיגון בטכנולוגיית גלי-רדיו המשדר, שטווח תדריו נע בין 7.4-8.8 Mhz, פולט גל רדיו בהספק נמוך ומאזין ל'הד' המוחזר למקלט מהחיישנים, שהם, למעשה, מדבקות קטנות המוצמדות לפריט המוגן ומכילות סליל אלומיניום דק ודיודה או כבל חשמלי.
  מדבקות מיגון במערכות למניעת גניבה בחנויות מבוססות על "הד" (אות רדיו) העובר בין אנטנות הגילוי. בעת השלמת רכישה בקופת החנות מופעל מתקן נטרול העושה שימוש באות רדיו בהספק גבוה. אות זה שורף את הרכיבים האלקטרונים שעל גבי המדבקה ולמעשה מונע ממנה להחזיר את "ההד" בזמן המעבר בשער היציאה מהחנות. המרחק בין עמודי השער נע בין 90 ס"מ ל-250 ס"מ בהתאם לגודל המדבקה.

  המערכות פועלות בתדרים שונים, כשהנפוץ ביותר הוא תדר 8.2MHz.

  איך פועלת מערכת מיגון בטכנולוגיית גלי רדיו

  המערכות הנפוצות ביותר מתבססות על שתי אנטנות לפחות לכל מיפתח.
  קיימות מערכות משופרות המבוססות על מעבד אותות דיגיטלי ומכסות שטח של מעל לשני מטרים. מערכות אלה מפחיתות את הצורך באנטנות נוספות.
  בנוסף, קיימות גם מערכות pulse / listen שהן למעשה שער בעל עמוד בודד, בו נמצאים הן המשדר והן המקלט. מערכות אלה קולטות משני צדי האנטנה ומפחיתות את הצורך באנטנות נוספות.
  ב-G1 צ'קפוינט אנו מתאימים את סוג המערכת ואת עיצובה לדרישות המיגון והאסתטיקה של כל לקוח.

  בחזרה למערכות למניעת גניבה

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי